Звільнити цю відьму. Розділ 224

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особливу подяку за появу перекладу цього роману висловіть D. Gromyko.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 223.

Розділ 224. Втілення плану порятунку

Дізнавшись, що у Його Високості є ліки проти демонічної чуми, тривожний настрій Таси нарешті заспокоївся.

Як тільки він зайнявся роботою, наступні дні пролетіли швидше.

Окрім відвідин винокурень у передмісті столиці та планування маршруту конвою, він також запам’ятовував особливості рельєфу на шляху від порту до міських воріт.

Тепер стало набагато складніше потрапити до міста. Через біженців за стіною, всі великі ворота міста зачинені, щоб сторонні не могли потрапити всередину. Після того, як стало відомо, що церква має святі ліки, натовпи відчайдухів щоденно штурмуються міські ворота, сподіваючись піти до церкви й отримати ліки, однак варта на міській стіні без вагань стріляла з арбалетів. Як результат, тепер перед міськими воротами лежало багато трупів, що під променями пекучого сонця розповсюджували огидний сморід.

Єдині маленькі бічні ворота, що залишалися відчиненими, пропускали лише дворян і торговців, що везли продукти. На щастя, Таса якийсь час працював у патрулі та жив раніше у середмісті, більшість охоронців знали його, тому він міг заходити і виходити, просто вітаючись з вартовими.

Через такі суворі заходи зв’язок між центром міста і передмістям майже перерваний. Навіть якщо біженців заберуть з порту з великою помпою, новини про це не скоро дійдуть до серця столиці. Ба більше, дворяни вищого класу з радістю сприймуть новину, якщо хтось забере біженців, що от-от можуть влаштувати бунт, у такому випадку їм не доведеться збирати власні сили, щоб придушити повстання.

Таса мав приблизне розуміння щодо рішення Його Високості відправити загін в той самий день, коли він отримав листа. Столиця залишила напризволяще людей за міською стіною. Якщо церква пошле священників роздавати святі ліки в такий час, то більшість біженців стала б найвідданішими вірянами.

Але якщо Його Високість випередить церкву і перетягне цих людей на свій бік, врятувавши їх і давши нове мирне місце для життя, жодних сумнівів, що вони будуть фанатично вірними принцу.

Вранці четвертого дня перший флот, що повернувся, вчасно прибув до порту на каналі. Таса з подивом виявив, що Його Високість прислав аж 300 солдатів першої армії. Всі вони були у формі й озброєні револьверними гвинтівками. З такою потужною підтримкою, навіть якби церква дізналася новини і спробувала завадити біженцям відпливти, то церковникам було б складно це зробити.

– Блискавко! – Марґорі, яка теж чекала на причалі, побачила дівчинку і не втрималася, підійшла й обняла її.

– Хто це…? – запитав Залізна Сокира.

– Власниця Столичної Торгової Палати пані Марґорі, – представив її Таса. – Саме вона та її товариші нададуть необхідні кораблі для перевезення. Вона зробила великий внесок у втілення плану Його Високості.

– Зрозуміло, – кивнув їй Залізна Сокира, – дякую за допомогу.

– Я вирахую все з оплати для Його Високості, – Марґорі знизала плечима. – Замість того, щоб дякувати мені, подякуйте Блискавці.

Блискавка збентежено нахилила голову:

– Чому мені?

– Кхем-кхем, не звертай уваги, – Таса закашлявся. – Що ви будете робити далі?

– Облаштуємо табір на південь від порту і також розставимо патрулі, щоб контролювати територію навколо, план порятунку почнемо втілювати у другій половині дня. – Сказав Залізна Сокира і додав: – Всі питання з кораблями я залишу на вас.

*******************

Браян не міг не нахмуритися, коли повів своїх людей до табору біженців.

Усюди були люди на порозі смерті, їхня шкіра потріскалася, з ран текла чорна кров і гній, що приваблювало мух. Ті скупчувалися навколо бідолах, але люди не мали сили навіть відігнати комах, вони просто дозволяли їм літати навколо, повзати по тілу і пити кров.

Він не міг не пригадати ті часи, коли жителі Прикордонного Міста, тікаючи від монстрів Місяців Демонів, опинялися у пастці нетрів фортеці Довга Пісня. Вони були абсолютно безпорадними перед обличчям холоду і голоду. Якщо хворобу розповсюдила церква, то це непростимий злочин.

– Спочатку заберемо групами тих, які можуть рухатися самі, – сказав Браян. – Пані Луно, покладаюся на вас.

Якщо вони нерозважливо почнуть говорити натовпу біженців, що мають ліки від хвороби, то є ймовірність, що ця новина розійдеться, як пожежа по сухому лісові, й у назначений час до причалів прийдуть всі, хто тільки може, а такою малою кількістю вони не зможуть підтримувати порядок. Тому потрібно відводити їх групами. Для цього Його Високість спеціально відправив Луну. Завдяки своїй здібності вона може контролювати, хто може почути її голос у певній зоні, і навіть зробити так, що конкретна людина чутиме голос так, ніби їй шепочуть на вухо.

Браян бачив, як Луна відкриває рота, але не почув жодного звуку, однак деякі з біженців почали озиратися навколо.

Незабаром до них, спотикаючись, підійшла група людей:

– Пане, ви сказали правду? Якщо цю хворобу можна вилікувати, я готовий поїхати з вами у західний регіон!

«Вийшло», – зрадів Браян.

– Звичайно, це правда. Наші кораблі пришвартувалися біля причалів, забирайте свої сім’ї та йдіть за мною!

Частина солдат допомогла забрати тих, що лежали на землі та не могли рухатися. Гурт людей досить швидко розрісся до кількох сотень людей, що прямували до причалів. Багато людей помітили це й також попрямували туди. Коли вони прийшли, солдати першої армії вже підготували мішечки з очищеною водою, які розклали на довгому столі перед трапом, що вів на корабель. Загін під керівництвом Залізної Сокири підтримував порядок, пропускали лише по двоє людей за раз, аби переконатися, що всі, хто хочуть сісти на корабель, випили очищену воду.

– Уважно слухайте всі, ці мішечки для води наповнені ліками проти хвороби. Щойно ви їх вип’єте, то негайно вилікуєтеся. – Біля довгого столу встановили платформу, на якій стояв солдат, що постійно зачитував слова Його Високості. – Те, що церква називає «демонічною епідемією, спричиненою відьмами, і яку можна вилікувати лише святими ліками», повна нісенітниця. Вони просто хочуть отримати більше грошей і прагнуть, щоб ви стали на коліна та дякували їм за порятунок ваших життів. А Його Високість Роланд не тільки дає вам ліки, але і не бере за них жодної плати! Саме так, вам не потрібно платити жодного мідного орла!

Ці слова викликали неабияке збудження у натовпі, а той, хто першим випив очищену воду, досить швидко відчув зміни у власному організмі. Він з недовірою стягнув одяг і, побачивши, як швидко зникають чорні плями, вигукнув:

– Ці ліки діють! Я вилікувався, вилікувався!

– Я теж. О Боже, мої рани припинили кровоточити!

– Бог? Який Бог? Я лише бачив купку брехунів!

– Саме так, ці ліки не мають нічого спільного з церквою!   

– Многая літа Його Високості Роланду!

Що більше людей одужували, то бурхливішою ставала реакція натовпу. Якби солдати першої армії не підтримували порядок, то свідки б уже кинулися до столу з мішечками для води.

– Зараз Його Високість Роланд розвиває західний регіон королівства, а для цього потрібно багато людей, щоб обробляти поля, будувати будинки і дороги… Він не просить плати за ліки і не примушує вас їхати у західний регіон, – голосно продовжував солдат, який відповідав за пропаганду, – але Його Високість обіцяє, що кожен, хто захоче поїхати і працювати на нього, отримає їжу, притулок і зарплату! Неважливо у чому ви майстерні, ви зможете отримати відповідну роботу! Всі охочі виступіть вперед, далі слідуйте за найманцями на кораблі та відправляйтеся до нового дому! А якщо ви не бажаєте, то нічого страшного, просто допоможіть нам перед відправленням, яке буде через три дні. Протягом цих трьох днів караван буде безплатно роздавати їжу! 

– Нас справді чекає житло і зарплата? – голосно запитав хтось.

– Звичайно, це запропонував сам принц Роланд! – крикнув у відповідь солдат.

– Будь ласка, візьміть мене на борт, я готовий служити Його Високості!

– І я!

– І я, пане!

– Я коваль!

– …

Браян був радий побачити, що ніхто з тих кількох сотень людей не захотів залишитися у столиці королівства, вони вирішили сісти на вітрильники, що відпливуть до західного регіону. Перший корабель відправився ж одразу, як був повністю заповнений, замість нього до пристані негайно підплив порожній. Далі кораблі під керівництвом Марґорі відправлялися один за один без жодних зупинок.

Браян же продовжував ходити туди-сюди між табором біженців і портом, завдяки здібності Луни вони збирали натовп біженців зі сходу в кількості трьох-чотирьох сотень за один раз. Саме в момент, коли він повертався зі свіжою групою біженців, Браян побачив, що почала діяти та частина першої армії, яка залишилася в таборі, поставленому в полях на південь від порту. Група солдатів мчала до берега зі зброєю в руках.

– Що сталося? – запитав Браян у людей під керівництвом Залізної Сокири.

– Пані Блискавка займалася розвідкою і побачила, що хтось потайки зістрибнув із корабля та намагається втекти, – відповів солдат, віддавши честь. – Можливо, серед біженців ховався щур?

>>Розділ 225<<


Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і Buymeacoffee. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.