Звільнити цю відьму. Розділ 230

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особливу подяку за появу перекладу цього роману висловіть D. Gromyko.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 229.

Розділ 230. Вбивство. Частина 1

Перш ніж сонце повністю сховалося за горизонтом, Безлика перебралася через канал, обійшла табір найманців і підкралася до нього з тилу.

Справжнє її ім’я не Безлика, а Афра. Це ім’я їй дала архієпископка Хізер у Святому Місті Гермес. Воно означає пил. Їй подобається це ім’я, бо пил простий і невигадливий, коли він лягає на землю одну його крупинку неможливо відрізнити від іншої, прямо, як вона.

Лише перед Хізер вона набуде свого справжнього вигляду.

Як член трибуналу, вона допомагала єпископу в боротьбі з грішними, до числа яких також входили відьми, що зрадили церкву, і вірянами, що спокусилися принадами світського життя. Головною причиною, чому її відправили до столиці, є те, що вона має допомогти благочестивому голові армії суду стати королем Сірого Замку. Стосовно того, чому вона займається полюванням на грішних відьом, то це буденність її роботи. Їй подобається наслідувати тих відьом, яких схопили і катували, переживати з ними все від початку і до кінця. Розділяючи біль грішних, вона може глибше відчути сенс усього, що зробила, та спокутувати те, що вона володіє силою диявола.

Супротивник дуже розумно поставив табір, посеред полів на березі на пагорбі, тому знизу за ними досить незручно спостерігати, а через відьму, що літала в небі, вона не наважувалася наблизитися. Афра не мала іншого вибору, як зачаїтися на складі ферми і чекати на настання темряви, перш ніж почати діяти.

Коли ніч опустилася на землю, вона з подивом виявила, що ситуація змінилася.

Всі найманці забралися з пристані та відступили до табору. А тупі щури з Води Мрій тримали в руках смолоскипи і збиралися групою на березі каналу. Вони ніби кричали іншій стороні: «Хтось збирається атакувати табір». Навіть якби з ними не було літаючої відьми, якщо найманці не сліпі, вони б одразу помітили, що щось відбувається.

«От паскудство», – похмуро подумала вона. Якщо найманці вирішать, що щурів надто багато і в них нема шансів на перемогу, вони можуть відступити на схід. Хоча вночі маршувати суворо заборонено, ясна річ, що ніхто не буде про це думати, коли під загрозою опиняється твоє життя. Якщо вони розділяться і втечуть, тоді заборона не матиме ніякого значення. Банда Вода Мрій зайняла пристань і повільно перебиралися через канал, використовуючи кілька плотів. До того моменту, коли вони оточать табір, найманці розпорошаться і втечуть. Щури точно не будуть переслідувати ворога вночі. Де тоді їй шукати тих клятих відьом?

Афра похапцем кинулася до табору, сподіваючись злитися з їхніми рядами до того, як вони почнуть відступати.

Але коли вона наблизилася, то побачила дещо несподіване.

Навколо табору досі патрулювали найманці, багаття яскраво палало, люди приходили і йшли. Все виглядало впорядкованим, без жодних ознак хаосу.

Вони вирішили не відступати?

Деякий час уважно спостерігаючи, Афра підтвердила своє судження і водночас відчула щастя. Хоча вона не знає, про що думали найманці, вирішивши залишитися замість того, щоб якнайшвидше тікати, результат очевидний – вони приречені. Вона вийняла з-за поясу кинджал, спостерігаючи за діями вартового і націлилася на найслабше місце.

Давши їй сенс життя, пані Хізер також навчила її битися і вбивати. Противник не елітний найманець, що пережив сотні боїв, це легко помітити з розташування вартових. Коли один із найманців повернувся, щоб подивитися в інший бік, вона швидко підкралася ззаду, затулила йому рота однією рукою, а іншою встромила кинджал у шию.

Тихо вбивши найманця, Афра опустила його на землю, притисла одну руку до нього, а іншу до своїх грудей і використала здібність до перетворення. Процес може бути довгим або коротким. Коли вона перетворювалася на короля, то щоб підтримувати перетворення протягом довгого часу Афра вичерпала майже всю свою магічну силу, а саме перетворення тривало майже півгодини. Але цього разу так викладатися не треба, вона в мить перетворилася на найманця. Перетворення триватиме пів дня, але цього вистачить для вбивства.

Перш ніж повернувся патруль, вона блискавично роздягнула найманця, натягнула його одяг на себе і відтягнула тіло у пшеничне поле. Однак, коли справа дійшла до зброї найманця, вона дещо розгубилася. Зброя виглядала, як залізна трубка з дерев’яною ручкою, однак зверху був не наконечник, а темний отвір.

Що це за зброя?

Після тривалих роздумів вона так і не знайшла відповідь. Побачивши, що скоро до цього місця наблизиться патруль, Афрі не залишалося нічого іншого, як нести зброю за спиною, так само як робив найманець, і вдавати, що вона сумлінно стоїть на варті.

Як і під час попередніх незліченних убивств, патруль пройшов повз неї, не помітивши нічого незвичайного.

Афра не поспішає йти в табір, щоб дізнатися, де перебувають відьми. Її здібність копіює лише зовнішність, але не дозволяє читати спогади. Якщо вона зустріне когось зі знайомих мертвого найманця, її можуть легко викрити. Коли табір впаде в хаос, вона матиме повну свободу дій.

Коли місяць високо піднявся в нічному небі, дурні з Води Мрій нарешті перебралися через канал і почали наближатися до найманців. Позаду пролунав свист, патрульні та вартові почали відходити до табору.

Пройшовши разом з іншими у табір, Афра з подивом виявила, що найманців набагато більше ніж сотня. Вони вишикувалися довгим колом, оточивши всю вершину пагорба, присіли або стояли, тримаючи в руках дивні палиці, спрямувавши темний отвір на ворога.

Вона не мала часу дивитися, скориставшись тим, що увага зосереджена на іншому, Афра нахилилася і залізла до найближчого намету.

Через деякий час надворі пролунали крики, які обірвали звуки вибухів. Афра здригнулася, звуки вибухів повторювалися знову і знову так, ніби це безперервний шум.

Що відбувається? Вона придушила бажання висунути голову і глянути, що робиться, та терпляче чекала.

Минуло скількись часу, табір знову заворушився, звідусіль чулися кроки і накази. Мабуть, розставляли сили оборони відповідно до кількості нападників. Афра почала хвилюватися. Чому щури досі не піднялися на цей пагорб?!

Через деякий час звуки бах-піф-пах-бах потроху почали рідішати, вона більше не чула, щоб щури билися, від чого серце Афри завмерло, невже… покидьки з Води Мрій переможені? Навіть якщо кількість найманців збільшити удвічі, то їх все одно було б десь 200-300 осіб. А щурів було понад тисячу, вони оточили табір з усіх боків і все одно не змогли піднятися на вершину пагорба?

Здавалося, можливість покидає її.

Афра негайно вийшла з намету і пішла до центру табору. Коли бій закінчиться і буде перекличка, вона більше не зможе ховатися. До того ж вона майже не підготувалася до проникнення, їй не відомі особи найманців, їхні паролі, тому їй потрібно діяти швидко.

Обійшовши два намети, Афра повільно висунула голову з-за краю намету і подивилася на центр табору. Вона побачила там чотирьох жінок, вони сиділи біля вогнища. Ймовірно, це відьми, про яких говорив донощик. Хоча цифра неправильна, але клята інформація від самого початку була неточною. Крім того, немає великої різниці між убивством двох і убивством чотирьох. Кожного, хто впав у гріх, потрібно піддавати тортурам. Коли немає часу катувати, то потрібно всіх убити. Навіть якщо серед них нема грішниць, це буде необхідна жертва.

Вона уважно вивчила що навколо, спланувала шлях для втечі, вийшла з-за намету і, ніби ні в чому не бувало, попрямувала до вогнища.

Щойно вона підійшла до середини відкритого простору, Афра відчула, як до її потилиці притисли холодний твердий предмет.

– Не рухайся, – пролунав жіночий голос. – Хто ти?

>>Розділ 231<<


Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і BuymeacoffeeДяка. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.