Звільнити цю відьму. Розділ 231

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особливу подяку за появу перекладу цього роману висловіть D. Gromyko.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 230.

Розділ 231. Вбивство. Частина 2

Безлика відчула, що по її тілу пробігається морозець. Як таке… можливо?  

Вона ковтнула слину і тихо сказала:

– Що за жарти? Я – Вольт.

Не може бути, щоб людина за її спиною була знайома з цим патрульним. У таборі надто багато найманців, тож подібний збіг здається неможливим. Не може ж ця людина знати імена всіх?

Несподівано з-за спини прозвучала глумлива відповідь:

– Справді? Ніколи не знала, що чоловічі тіла теж можуть накопичувати магію. Або ти відьма, що прокралася до табору з прихованими намірами, або дуже рідкісний чарівник. Але б якою не була відповідь, ти не можеш бути Вольтом. Серед солдатів першої армії немає подібних до тебе.

Ця людина… може бачити диявольську силу? Серце Афри провалилося у п’яти. Вона зрозуміла, чому її виявили. У таборі більше ніж чотири відьми, і жінка за її спиною також відьма, яка володіє здібністю схожою до Ока Істини. У записах церкви є згадка про таку здібність, вона має сотні варіантів похідних здібностей, що не заважають основній здібності.

Афра не бачила, щоб хтось наближався, отже… основна здібність відьми – приховувати себе?

– Тепер опустися на коліна, заведи руки за спину і, можливо, я помилую тебе. – Вона крикнула: – Роби, як я сказала!

Найманці досі билися на краю табору і не помічали того, що відбувається в центрі, однак чотири відьми біля вогнища помітили незвичайну ситуацію і перевели на них погляди.

– Що таке, Соловейко? У чому справа?

Це – останній її шанс. Афра знає, що вона вправна у несподіваній атаці та вбивстві, але не у прямому протистоянні. Особливо тоді, коли у неї нема при собі божого каменю відплати, що може простояти дивовижним здібностям відьом. Неважливо, якщо відьма, що може літати, втече, але та відьма, що може вилікувати демонічну чуму повинна померти тут, інакше вона стане серйозною загрозою для планів церкви.

Звичайно, є можливість, що після убивства відьом Афра не зможе втекти. Коли вона подумала про це, у грудях стиснулося, але незабаром тривога перетворилася на спокій. Заради об’єднання чотирьох королівств церква докладає всіх зусиль. Щоб протистояти демона з пекла, багато видатних воїнів пожертвували своїми життями. Для неї буде честю зробити і свій внесок заради загального блага.

Вона вірила, що Хізер не забуде її, а її ім’я також буде записано до священних писань.

– Поки що не підходьте сюди, – крикнула відьма за її спиною на ім’я Соловейко. – Тут…

У цей момент вона почала діяти, підняла лікоть і вдарила по руці ворога, одночасно опускаючи голову, щоб уникнути удару кинджала. «Коли ти говориш, то не можеш бути повністю зосередженим, тому і говорять, затримай подих і зосередься», – це часто говорив наставник. Також він говорив, що коли ти хочеш втекти або атакувати непідготовленого супротивника, найкращий варіант зробити це в момент, коли той буде говорити.

Вона негайно активувала механізм прихований у рукаві: хмара білого порошку полетіла за її спину. Це алхімічний порошок, що виділяє велику кількість тепла при контакті з водою. Якщо він потрапить в очі або рот, то супротивник негайно втратить боєздатність. Навіть якщо відьмі за спиною пощастить не вдихнути порошок, цього все одно буде достатньо, щоб відволікти її на деякий час.

Далі Афра кинулася до чотирьох відьом біля вогнища. Дівчина з золотим волоссям негайно злетіла, тоді як найстарша на вигляд відьма стала на захист двох інших. Афра вихопила гострий кинджал і вдарила її. Оскільки цим трьом відьмам не втекти, немає різниці, хто помре від її рук першою.

У той момент, коли лезо кинджала проникло в тіло відьми, Афра побачила дещо неймовірне.

Там, де ще мить назад нікого не було, перед нею з’явилася біла постать, очі під капюшоном горіли гнівом.

Це… Соловейко, що раніше стояла за її спиною?

Чому порошок, кинутий з такої близької відстані, ніяк на неї не вплинув? Безлика не могла повірити власним очам. Вона побачила, як відьма піднімає руку, зі срібної зброї вирвалася полум’яна куля. Щось сильно штовхнуло її тіло, вона раптом втратила рівновагу і почала падати назад, на землю. Ні, їй ще потрібно розібратися… з двома іншими. Афра хотіла встати, висмикнути кинджал і вдарити наступну відьму, але зараз їй так важко підняти руку. Її свідомість швидко туманилася.

Як шкода… це останнє, що промайнуло в її голові.

……

Після пострілу Соловейко залишилася на місті, дивлячись, як солдат, якому вона вистрілила у груди, падає, тіло змінювалося і зменшувалося, повільно перетворюючись на невідому жінку.

Це вперше, коли вона вбила відьму власними руками.

Лише почувши стривожений крик Лілі, Соловейко прийшла до тями.

Придушивши бурю емоцій, вона прибрала пістолет і побігла до Венді.

– Куди тебе поранили?

– Нічого страшного, я майже не відчуваю болю, – Венді махнула рукою, показуючи всім, що не потрібно панікувати. – Лезо не пройшло наскрізь.

– Отже, захисний одяг спрацював?

– Гадаю, що так. – Венді розстібнула ґудзики на грудях і побачила гострий кинджал, що застрягнув збоку в її одязі.

Коли вона розкрила жилетку, кинджал вислизнув з дірки і впав на землю. На кінчику леза не було слідів крові. Лише зовнішній шар тканини захисного одягу мав невелику дірку, тоді як внутрішній м’який шар залишився цілим.

– Ти… ти налякала мене до смерті, – Лілі видихнула й осіла на землю. – Наступного разу не кидайся на переріз мечу! Мені не потрібно, що ти робила таке заради м-м-мене…

– Ну що ти, – Венді погладила її по голові, – хіба ж зі мною не все гаразд?

Лілі втягнула голову в плечі, притулилася до грудей Венді та приглушено заплакала. 

– Я також злякалася. Я просто виступила вперед і забула використати свою здібність, – похитала головою Венді. – Якби на неї подув сильний вітер, вона б не змогла ударити мене.

– Ти рідко вступаєш у бій з іншими, тож це нормальна реакція, – заспокоїла Соловейко.

– На щастя, на тобі був захисний одяг, – сказала Луна з переляканим обличчям, – інакше б усе закінчилося не так добре.

Перед відправленням принц Роланд дав кожній відьмі спеціальний жилет і сказав їм ніколи його не знімати. Жилет легко носиться, попри те, що він дещо товстий. Його Високість сказав, що на кожному шарі тканини використано магічне покриття Солої. Тому жилет гнучкий і його складно проткнути гострими предметами. Це чудовий захист від мечів і стріл. Якби він не заблокував удар, то Венді могла і не дожити, щоб Нана її вилікувала.

Блискавка повільно приземлилася на землю біля вбитої відьми.

– Чому вона напала на нас? Хіба ми… не однакові?

Соловейко дивилася на мертву жінку і довго не могла нічого сказати… Очі мертвої жінки заплющені, синє волосся розсипалося по землі, вираз її обличчя умиротворений, здавалося, вона не відчувала особливого болю. Однак Соловейко не може забути, що, коли ця жінка кинулася до Венді, в її очах не було вагань, лише рішучість і впевненість. Ніби вона не планувала вбити людину, а втілювала в реальність власну філософію життя. Можливо, вона вважала, що її вчинки – правильні.

– Ні, – тихо зітхнула Соловейко, – вона не така, як ми… вона – просто жалюгідна людина.

>>Розділ 232<<


Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і BuymeacoffeeДяка. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.