Звільнити цю відьму. Розділ 235

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особливу подяку за появу перекладу цього роману висловіть D. Gromyko.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 234.

Розділ 235. Лист, що перевершує очікування

Роланд дістав листа і протягнув Мейсі шматок сушеної яловичини.

– Куу-куу! – вона відкрила дзьоба, схопила шматок м’яса і проковтнула його за два-три рухи, після чого слухняно опустила живіт на стіл і сховала голову під крило.

«Вітаю, дорогий брате, чи точніше «Його Високосте Роланде Вімблдоне».

Я отримала твого листа і щиро погоджуюся з твоєю думкою. Хоча я не знаю, чому ти раптом змінив свою поведінку, відмовився він попереднього стилю упадання за жінками і серйозно вирішив допомагати відьмам, але коли ти це зробив, то церква стала нашим спільним ворогом.

Можливо ти вже знаєш, що я стала відьмою, тому мені готові повірити. Але ти – принц, дворянин до мозку кісток, і це справді дивовижно, що тобі довіряє стільки відьом. Коли я дізналася про це, то не могла не дивуватися: як тобі це вдалося? Якби ти ставився до відьом так само, як інші дворяни, сприймаючи їх як знаряддя, ти б не міг отримати схвалення Попелу і вона б ніколи не дозволили Мейсі залишитися у Прикордонному Місті.

Також мене цікавить парова машина, про яку згадувала Мейсі, а також твердження, що знання сприяють розвитку здібностей. Особисто мене цікавить останнє, сподіваюся, що в мене буде можливість обговорити це з тобою детально.

Щодо твоєї пропозиції, я ретельно думала над нею знову і знову та зрозуміла, що в мене немає причин відмовлятися. Створення альянсу вимагає довіри і відданості. Якщо ми будемо нерішучі та боязкі, то церква може скористатися цією перевагою. Тому я написала здібності й імена більшості небойових відьом, що живуть на Сонному острові, у вигляді списку, який додам до цього листа. Тож так ти можеш вибрати з них тих, чиї здібності тобі найбільше потрібні, і повідомити мені про це через Мейсі. Якщо все буде добре, вони вирушать на твої землі наступного місяця, але з міркувань безпеки краще обмежити кількість людей до п’яти на одну мандрівку.

Також, будь ласка, розроби надійний план посадки і висадки відьом, а також надішли людей для їхнього захисту. Кожна втрачена відьма це тяжка втрата як для Прикордонного Міста, так і для Сонного острова, це також може кинути тінь на нашу співпрацю. Сподіваюся, ти зможеш піклуватися про них так само, як дбаєш про своїх відьом. Якщо можливо, дозволь їм також відвідувати вечірні заняття, на яких дають початкову освіту. Я вірю, що розвиток здібності будь-якої відьми буде для нас усіх хорошою новиною.

Як ти і сказав, церква уже має план і це лише питання часу, коли вона анексує чотири королівства. Сподіваюся, що коли настане цей день, ти будеш готовий і впораєшся з цим. Але якщо вистояти буде складно, то Сонний острів завжди буде готовий прийняти вас усіх. Звичайно, я допомагатиму з усіх сил у твоїй боротьбі з церквою.

Нарешті ми можемо покінчити з гнобленням церкви і разом побудувати новий порядок – нове королівство, де не тільки відьми, а жодна людина не зазнаватиме безпідставних переслідувань.

Твоя молодша сестра, Тіллі Вімблдон».

Роланд відклав листа, відчуваючи неймовірне щастя. Він широко усміхнувся, дістав ще один шматок сушеної яловичини і протягнув його Мейсі.

Вона негайно висунула голову і з’їла перекус.

– Ку-ку-ку!

Він погладив шовковисте пір’я на її шиї і вона відразу задоволено примружилася.

– Дякую. Блискавка відправилися з флотом до столиці та повернеться за кілька днів, – з усмішкою сказав Роланд. – Можеш полетіти до Нани чи Листочка і погратися з ними або піти прийняти ванну і відпочити трохи.

– Куу… Куу! – Мейсі змахнула крилами, потім зістрибнула зі столу, вилетіла через вікно і швидко зникла.

Щойно вона сказала: «Я не втомилася, я хочу погратися з ними». Роланд усвідомив, що навіть коли Мейсі говорить у формі голуба, він може зрозуміти загальний зміст.

…Це сила звички?

Потрібно визнати, він не очікував, що Тіллі справді погодиться на його пропозицію, ба більше, ще додасть список зі здібностями відьом. О, це просто скарбниця! Хоча в листі не говорилося на який час їм дозволено залишитися, щоб пройти повний курс початкової освіти, ймовірно, знадобиться півроку. А якщо він додасть ще інших матеріалів, то курс може збільшитися і до року. Скільки змін за такий період зможуть принести відьми у Прикордонне Місто?

А також після того, як вони еволюціонують, вигода для них самих переважатиме недоліки, якщо вони вирішать залишитися у Прикордонному Місті, то це тільки сприятиме їхньому розвитку. А навіть якщо вони вирішать повернутися на Сонний острів, то будуть ходячою рекламою. Розмови і плітки тільки збільшать кількість відьом, що захочуть відправитися до Прикордонного Міста, і Тіллі ніяк цього не зможе зупинити. Роланд вважає, що по-справжньому хороше рішення у довгостроковій перспективі – це щирість, а не спонукання чи примус.

Загалом, приємне здивування від цієї відповіді було набагато більшим, ніж він очікував. Відкритість і приязність Тіллі дали йому відчуття зустрічі з ідеальним товаришем по команді, якого послала сама доля. Таким чином він більше не сам у боротьбі проти церкви. Щодо безпечного маршруту для висадки і посадки, то Роланд уже думав про це. Потрібно уникати Порту Чиста Вода й округу Морський Бриз, тому найкращий варіант це безлюдні землі на південь від Прикордонного Міста. Коли вони прибудуть, то перелетять через гірську місцевість на повітряній кулі і потраплять прямо до центру міста, не привертаючи непотрібно уваги церкви, Тіфіко чи Ґарсії.

Що більше Роланд про це думав, то більше хвилювався. Він придушив бажання негайно переглянути список і вибрати відьом, замість цього принц зосередився на тому, чим займався до отримання листа – зрештою питання з відьмами, які припливуть з Сонного острова, це питання наступного місяця. Зараз нагальнішою проблемою Прикордонного Міста є будівництво житла.

Відтоді як перша армія відправилася до столиці, у Прикордонне Місто безперервним потоком прибувають біженці. Щоб запобігти поверненню демонічної чуми, Роланд розмістив їх на захід від міської стіни  – там збудували низку дерев’яних бараків для тимчасового проживання біженців. Разом з рабами, що займаються фермерством біля берега річки Червона Вода, загальна кількість двох груп перевищує 8000 осіб. Якщо біженців доставлятимуть ще кілька днів у тих самих кількостях, то ця цифра може перетнути позначку в 10 тисяч.

У них жодних проблем із забезпеченням такої кількості людей їжею. Зрештою, Прикордонне Місто не припиняло ввезення продуктів з Місяців Демонів, але от питання з розміщенням – це явно велика проблема. Зараз літо, тож можна без проблем жити в бараках. Дерев’яні споруди захищали від сонця і дощу, а також добре провітрюються, проте не рятував від комарів. Однак, коли прийде зима, перебування у цих бараках нічим не відрізнятиметься від перебування надворі. Яка буде температура на вулиці, така буде і всередині будівлі. Якщо вони не переселять біженців до цегляних будинків, то більшість із них не переживе довгої холодної зими. Тобто за півроку Прикордонне Місто має побудувати будинки і гуртожитки для 10 тисяч людей.

Роланд розклав аркуш паперу і почав швидко писати. 

Він вирішив перевести частину робітників, що займалися будівництвом головної королівської дороги, на будівництво житла. Зрештою якщо будівництво дороги затримається на днів десять або на півмісяця, це невелика проблема. Але якщо люди замерзнуть на смерть на його землях це вплине на репутацію. Коли він перемістився у цей світ, то зіткнувся з важкою ситуацією: в нього не було грошей і ніхто з дворян не хотів йому допомагати. Але навіть так на його землях ніхто не замерз і не помер з голоду в Місяці Демонів. А тепер, коли у нього є Союз Відьом і парові двигуни, а також є великі доходи і багато робочої сили, він, природно, не допустить, щоб подібне сталося.

У цей момент до кабінету раптово зайшов Картер.

– Ваша Високосте, у мене погані новини, – сказав він із серйозним обличчям, – щойно у хімічній лабораторії стався вибух.

>>Розділ 236<<


Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і BuymeacoffeeДяка. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.