Звільнити цю відьму. Розділ 236

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особливу подяку за появу перекладу цього роману висловіть D. Gromyko.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 235.

Розділ 236. Нещасний випадок у хімічній лабораторії

Коли Роланд кинувся до лабораторії на березі річки Червона Вода, то виявив, що пошкодження не такі серйозні, як він думав. Принаймні головне приміщення, яке використовують для очищення кислоти, не постраждало, але в бічній кімнаті були розбиті вікна.

– Володарю, будь ласка, врятуйте нашого наставника! Він серйозно поранений і може померти.

Побачивши Роланда, група учнів негайно зібралася навколо нього, але їх швидко зупинила охорона. Принц махнув рукою, показуючи всім, що не потрібно хвилюватися:

– Ще хтось постраждав? Дайте я спочатку все огляну. – Після цього він повернувся до Картера і прошепотів: – Де Нана?

– Я вже послав людей по неї, гадаю, вона скоро буде тут.

– Добре.

Роланд кивнув і разом з охоронцями увійшов до лабораторії.

Каймо Страєр лежав на підлозі, на поверхні була розмазана смуга крові, яка тягнулася з бічної кімнати. Схоже, його витягли з місця, де стався нещасний випадок, до головної кімнати. Його обличчя нагадувало мішанину незрозуміло чого з кров’ю, ймовірно, це через дію сильної кислоти, яка потрапила на нього під час вибуху. На руці відсутні кілька пальців, крізь плоть виднілися білі фаланги.

Схоже, учні надали невідкладну допомогу, це показувало, що вони стикалися з подібними ситуаціями у місті Червона Вода. Витягнути постраждалого з небезпечного місця, перев’язати рану, щоб зупинити кровотечу, а потім звернутися за допомогою… Вони чудово зробили всі ці пункти. Однак якщо лікувати подібні травми травами і покладатися на здатність організму до відновлення, то дев’ять з десяти постраждалий помре.

Роланд наказав своїм охоронцям стежити за дверима і чекати на прибуття Нани, а вони з Картером зайшли у бічну кімнату, намагаючись знайти пальці алхіміка. Інакше, коли дівчинка зцілить рани Каймо, він більше не зможе проводити хімічні досліди – а це, однозначно, буде важкою втратою для Прикордонного Міста.

– Тут ніби пронісся ураган, – сказав Картер, затиснувши ніс. – А також відчувається неприємний запах.

– Це запах діоксиду азоту, – Роланд уважно роздивлявся маленьку кімнату.

Всі вікна відчинені, тому можливість отруєння малоймовірна. Щонайбільше залишилися якісь рештки небезпечної речовини. На столі для випробувань була розбита пляшка, кислотна суміш розлилася по всьому столу, стікала вниз і утворювала вологі плями на підлозі.

– Пам’ятай, що під час пошуків потрібно використовувати інструменти і не торкатися ні до чого голими руками, – сказав принц Картеру. – У шафі є рукавички.

Оскільки здібність Солої розвинулася, він надіслав до лабораторії кілька десятків пар тонких і стійких рукавичок, але враховуючи жахливий стан алхіміка, очевидно, що він проводив експеримент без рукавичок. Якби Каймо був у рукавичках, то, навіть якби йому вибухом відірвало пальці, вони принаймні залишилися б всередині рукавичок.

У шафі над столом для випробування дещо привернуло увагу Роланда. Після того, як він зняв пляшку дивної форми, то зрозумів, що всередині алкогольний напій, який продається на великому ринку. Схоже, випили багато, залишилося лише півпляшки.

Каймо справді приніс алкоголь у лабораторію? Важко уявити, щоб досвідчений алхімік вживав спиртне під час дослідів!

– Ваша Високосте, пані Нана тут, – повідомив охоронець.

– Добре, продовжуй охороняти двері, не дозволяйте учням зайти всередину, – залишивши Картера шукати відрізані пальці у купі сміття, Роланд першим повернувся до головного приміщення лабораторії.

– Це він? – для Нани лікувати рани такого рівня стало звичайною справою.

У порівнянні з тою маленькою дівчинкою, що раніше боялася самого виду крові та непритомніла, коли бачила жахливі рани, вона дуже зросла. Що у здібності, що у мужності.

– Спочатку зціли рани на його обличчі, – кивнув їй Роланд. – Картер зараз шукає його пальці, відновиш їх пізніше.

– Нема потреби, – сказала Нана з гордою усмішкою, – я вже можу вилікувати такі невеликі травми.

Здивований Роланд лише дивився, як вона поклала руки на груди алхіміка і заплющила очі. Рани Каймо негайно почали загоюватися – його обличчя поволі поверталося до здорового стану, а відрізані пальці повільно почали відростати. Спочатку кістки, потім плоть, шкіра, нігті та волосся. Приблизно за чверть години його пальці повністю відновилися.

У цей момент із бічної кімнати вийшов Картер:

– Ваша Високосте, я знайшов лише три пальці, один, ймовірно, був знищений під час вибуху – га?

– Відколи ти можеш таке робити? – здивовано запитав Роланд, коли Нана розплющила очі.

– Приблизно тиждень тому, коли я тренувалася на зцілені курки, то виявила, що можу відновлювати відрізані кінцівки. Поки я вливаю достатньо магії, то повільно можу відростити кінцівку. – Вона показала язика. – Гадаю, це тому, що я запам’ятала, як ви говорили, що кожна частина тіла складається з однакових клітин. У постраждалих втрачена певна кількість клітин. Оскільки магія може відновити ці втрачені клітини, то чому тоді не можна відновити всю кінцівку? І тоді я спробувала це зробити.

– Ти можеш відростити будь-яку кінцівку?

Нана похитала головою:

– Для цього потрібно багато сил. Все добре, поки це лише пальці, але якщо це рука чи нога, я нічого не можу зробити. Зрештою, у мене кількість магічної сили набагато менша, ніж у сестрички Анни.

«Це тому, що ти ще не досягнула повноліття», – подумав Роланд. Однак це прояв розвитку здібності чи результат тренувань, який привів до того, що магічна здібність може досягнути результатів, яких раніше не було? Зараз Соловейко не тут, тому складно сказати, чи відбулися якісь зміни у формі магічної сили Нани. Якщо зміни сталися лише через тренування, тоді зміни в її здібності, коли вона досягне повноліття, будуть неймовірними.

– Ваша Високосте, він отямився, – сказав Картер.

– Я… що зі мною? – Каймо нахмурився, спочатку поглянув на цілі руки, а потім торкнувся до обличчя. – Хіба я не мав…

– Хіба ви не мали померти від серйозних поранень через нещасний випадок під час хімічного експерименту, га? Це мало би бути так, але ця відьма врятувала вам життя. Людина поряд з вами, це та, хто вас врятувала, пані Нана Пайн. – Роланд вирішив прямо сказати про особистість Нани.

Людина, що кинулася у Прикордонне Місто лише заради хімічних формул, не буде впертою і вузько мислити, вона не кинеться до церкви доповідати про відьом. Крім того, тепер, коли в місті з’явилася Люсія, це лише питання часу, коли алхімік і відьма почнуть співпрацювати.

– О небо! Ви хочете сказати, що ця відьма може зцілювати рани завдані алхімічними – ні, хімічними експериментами? – реакція Каймо сильно відрізнялася від тої, яку очікував Роланд. – Ха-ха-ха, це справді чудово, Ваша Високосте! Отже, я можу експериментувати, як моїй душі заманеться, не думаючи про небезпеку!

– Отже, що сталося? – Роланд подумки полегшено зітхнув. – Навіщо ви принесли алкоголь у лабораторію?

– Ні, Ваша Високосте, це лише тестовий матеріал, – схвильовано сказав алхімік. – Я зробив те, що ви просили мене зробити!

– Ви говорите про… фульмінат ртуті?

– Саме так, Ваша Високосте! Реагент, якого не вистачало, це спирт, – сказав алхімік на одному подиху. – До цього я перевірив десятки сировин, але не досягнув жодного прогресу. Роздратований, я пішов на ринок і купив трохи алкоголю, а потім раптом згадав, що в «Елементарній хімії» написано, що спирт – це органічний розчинник, який необхідний для деяких реакцій. Тому я перегнав алкоголь, очистив його й отримав спирт, який і випробував як новий реагент. Результат був успішним на шостій спробі… У кількох пробірках випав осад у вигляді сірих кристалів. Я записав час, температуру нагрівання і температуру реакція, після чого взяв трохи для тестування. Характеристики такі ж, як ви описували: сіро-білі кристалики або порошок, дуже чутливі та вибухонебезпечні. Саме тому, коли я спробував відфільтрувати осад у решті пробірок, то вони раптово вибухнули.

І саме в цей момент Роланд згадав, що фульмінат ртуті можна отримати шляхом змішування ртуті й етанолу, а потім додати азотну кислоту або через пряму реакцію нітрату ртуті з етанолом.

– Хороша робота, – він поплескав Каймо по плечу, – цього досягнення достатньо, щоб ви отримали найвище визнання і щедру винагороду від Прикордонного Міста.

Таким чином ударний капсуль для патронів нарешті досягнули фінальної форми.

>>Розділ 237<<


Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і BuymeacoffeeДяка. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.