Звільнити цю відьму. Розділ 237

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особливу подяку за появу перекладу цього роману висловіть D. Gromyko.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 236.

Розділ 237. Запрошення

Повернувшись до кабінету, Роланд негайно зайнявся кресленнями нової техніки.

Протягом днів, коли перша армія разом з відьмами вирушили до столиці, він не сидів без діла, навпаки, Роланд відчував, що зайнятий більше, ніж раніше. Навіть коли Соловейка нема поруч, час проведений наодинці з Анною дуже обмежений. Крім розміщення біженців, він також попросив Анну і Люсію перевірити сировину для плавки, також була побудована нова плавильна піч.

Раніше, незалежно від того, виготовляли вони залізо чи сталь, весь процес ґрунтувався виключно на досвіді та відчуттях, без гарантії, яким буде кінцевий результат. Тепер за допомоги Люсії Роланд нарешті зможе точно визначити склад кожного металевого злитка. З допомогою здібності до розкладання матеріалів, він зможе отримати детальні дані, щодо необхідних умов для плавлення, шляхом повторних порівнянь між результатами. Наприклад, час перемішування після плавлення, точну кількість доданого деревного вугілля чи потрібно додавати вапняк та інші домішки для видалення сірки і фосфору, та яку сировину потрібно використовувати для отримання сплавів тощо…

На основі цих даних Роланд може узагальнити стандартний процес плавлення для промисловості, щоб отримувати злитки чавуну, заліза або сталі однакової якості. І так поступово розвіє туман над сферами матеріалознавства і технологій.

Саме для цього побудували нову плавильну піч.

Це квадратна піч, кожна сторона якої має чотири метри, заввишки два метри, її дно нахилене на один бік. Товста зовнішня оболонка виготовлена з чавуну, а внутрішня частина складалася з глиняної цегли і «земляного» покриття Солої, що має чудову термостійкість. Знизу розташований руховий затвор, який тягне парова машина. Заважаючи на те, що жоден із передових методів нагрівання, як от кисневе вдування і електрична дуга, наразі неможливо втілити в реальність, піч не обладнана жодним топковим пристроєм – для плавлення сталі вона повністю покладається на чорний вогонь Анни. Після додавання сировини, відповідно до перевіреної пропорції і завершення плавки, розтоплена сталь виводиться безпосередньо через хвостовий затвор.

Піч може виробляти близько 50 тонн сталі за один раз, Анна здатна завершити виплавку всього лише за чверть години. Разом з часом на додавання сировини та виведення – це займає близько півгодини. Така продуктивність в основному може задовольнити потребу для поточних видів вогнепальної й артилерійської зброї. Наразі модель плавильного виробництва у місті полягає в тому, що доменні печі та група шахтних печей відповідають за виробництва великої кількості чавуну і заліза, що потрібні для виробництва побутових залізних інструментів і парових двигунів, також їх можна використовувати для подальшого плавлення сировини для отримання кованого заліза або сталі.

……

Креслення, які зараз робив Роланд, – це набір виробничого обладнання для штампування куль. Завдяки стабільному і надійному джерелу сталі, обробка та збір штампувального обладнання більше не стикається з матеріальними труднощами. Пробне виробництво фульмінату ртуті успішне. Тому потрібно негайно розпочати масове виробництво нових куль. Попри те, що різання чорним вогнем Анни – ефективне і точне, одній людині знадобиться багато часу, щоб завершити весь процес. Однак якщо запустити лінію штампувальних машин, тоді більше 30 звичайних людей зможуть керувати ними після навчання, і за один день вони зможуть виготовити як мінімум 10 тисяч куль. Солдатам більше не знадобиться вручну перезаряджати боєприпаси.

Після вечері він ще довго займався кресленнями. І лише тоді, коли за вікном дзвін сповістив про настання півночі, принц нарешті закінчив повний набір креслень. Звичайно, це лише найперший концептуальний проєкт, він ще не знає чи можна зробити деякі деталі. Йому потрібно буде перевірити все, перш ніж проєкт вважатиметься завершеним.

Зазвичай Роланд би вже почав позіхати, але сьогодні він був у піднесеному настрої і ще не відчував сонливості.

Зібравши і відклавши убік десяток аркушів, він дістав із шухляди список, який був прикріплений до листа п’ятої принцеси, розклав його перед собою на столі та нарешті приступив до довгоочікуваного завдання – вибору відьом, які приїдуть у місто.

У списку перераховано здібності понад шістдесяти відьом підтримки. Однак за словами Мейсі загалом на Сонному остової проживає близько 200-300 відьом. Очевидно, Тіллі не вказала у спису всіх відьом підтримки. Це відповідає підходу лідера – проявити ініціативу, щоб протягнути руку в знак дружби, і тримати сімейні узи на задньому плані. Тож уже те, що вона зробила, достатній доказ, що вона щиро хоче створення альянсу. Роланд поставив нову свічку і зосередився на перегляді здібностей відьом у списку.

Потрібно сказати, що це було дуже складне рішення, однак після багатьох порівнянь він вибрав п’ять відьом.

Тоді Роланд розклав аркуш паперу і почав писати відповідь.

«Люба сестро, я був дуже радий прочитати твого листа.

Я неймовірно схвильований і задоволений рішенням, яке ти прийняла. З твоєю допомогою я впевненіший у тому, що зможу заблокувати напад церкви.

Стосовно того, як я зміг отримати довіру і підтримку відьом, – у всьому королівстві Сірий Замок лише Прикордонне Місто повністю позбулося впливу церкви. Корінні жителі не тільки прийняли відьом, але і пліч-о-пліч з ними протистояли демонічним звірам. Щоб протистояти церкві мої піддані та відьми мали стати нероздільними. Тепер відьом можна побачити скрізь, вони допомагають у розбудові міста. Паровий двигун, який тебе зацікавив, також з’явився завдяки допомозі відьом. Це хороший початок, і те, що я маю робити зараз, це поширити подібну ситуацію на весь західний регіон і навіть на все королівство.

Для цього потрібно повністю знищити церкву, перетворити ідею про те, що відьми – це втілення зла, на порох і вивести людей з дурних упереджень і невігластва. Це буде довгий процес, і мені знадобиться вся підтримка, яку ти зможеш надати.

Стосовно того, що змусило мене прийняти таке рішення і припинити бути байдужим до всього, як це було в минулому, я зможу розповісти про ці деталі пізніше, коли випаде можливість. Вміст листа обмежений, тому я не вдаватимуся в подробиці.

Я з нетерпінням чекаю візиту відьом наступного місяця. Будь ласка, не турбуйся щодо безпеки, я вже спланував для них прямий маршрут до Прикордонного Міста, що дозволить повністю уникнути очей і вух церкви і не вимагатиме використання якогось порту. Єдиний ризик – у навігації, але я думаю, що з допомогою Мейсі ймовірність того, що корабель загубиться, надзвичайно мала. Я додам мапу конкретного маршруту до листа і надішлю на Сонний острів за допомоги Мейсі.

Коли відьми прибудуть у Прикордонне Місто, вони, звичайно, відвідуватимуть вечірні заняття – отримання знань сприяє розвитку здібностей відьом. Хоча я більше схиляюся до того, що глибше розуміння світу призводить до перетворення здібностей, незалежно від того, чи це глибше розуміння світу навколо, природи магії чи розуміння самих себе. Жодних сумнівів, що з появою відьом з розвинутими здібностями, наші шанси на перемогу над церквою зростають. Я згоден з тобою в цьому.

Нарешті, я напишу п’ятірку обраних відьом. Сподіваюся скоро їх побачити.

Маніпулювання землею – Лотос.

Підтримка стану – Свічка.

Виноробниця – Евелін.

Приборкувачка звірів – Мед.

І Око Істини – Сільва.

Бажаю тобі всього найкращого. Твій старший брат, Роланд Вімблдон».

>>Розділ 238<<


Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і BuymeacoffeeДяка. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.