Звільнити цю відьму. Розділ 24

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Бажаєте зробити мені приємно?

(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧ Прогуляйтесь по сайту.

Також у мене є Patreon. (〜^∇^)〜

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 23

Розділ 24. План розвитку

Коли Роланд уранці прокинувся, то прислужувала йому не Тіер, а старша покоївка.

Коли він вийшов зі спальні, за дверима його чекав головний лицар Картер.

– Ваша Високосте, я повинен повідомити вам прикрі новини, – сказав він, – ваша головна покоївка померла вчора ввечері.

– Що? – Роланд на мить широко розплющив очі, хоча він уже знав, який буде результат, йому все ж було трохи некомфортно. Адже ця людина загинула через нього.

– Вона випала з балкону своєї кімнати, слідів бою не знайдено. Охоронці не бачили, щоб хтось заходив чи виходив. Отже… вона, мабуть, випадково впала. Це був нещасний випадок.

Лицар повідомив результати розслідування, і в той же час дивним поглядом дивився на принца. Роланд, авжеж, знав про, що він думав. Добре відомо, що четвертий принц хотів Тіер ще у Ґрейкаслі. У цю епоху для принца мати стосунки зі своєю служницею нормально. Тут майже немає розваг, а про нічне життя можна промовчати, тому тут у буквальному сенсі не було чого робити, окрім занять розпустою. Окрім того принц і знать між собою обмінювались жінками і навіть організовували оргії. Тому сказати, що у шляхетному колі панує хаос, це не просто жарт.

Четвертий принц був обмежений у цьому, а після того, як Чен Янь прокинувся Роландом, він не торкнувся до жодної жінки, бо, за винятком Тіер, усіх інших служниць можна охарактеризувати словом «пошарпані». До того ж після переміщення йому в буквальному сенсі довелося зіткнутись з Місяцями Демонів, тому його розум був заповнений планами розвитку, і він не мав часу насолоджуватись благородним життям аристократа.

– Як прикро, – Роланд прикинувся, що шкодує, – щодо похорону Тіер, нехай та жінка, що служила мені цього ранку, подбає про це. Тепер вона головна покоївка.

Картер кивнув, оддав честь і пішов.

Як тільки Роланд зайшов до свого кабінету, то побачив Соловейка, що сиділа на його столі з червоного дерева.

– Дізналась що-небудь?

– Нічого, вона відразу вбила себе, як тільки побачила мене, – сказала Соловейко розчаровано. – Це було надто швидко, вона ні на мить не завагалась.

– Ти не зупинила її? – Роланд обійшов стіл і сів у крісло.

– Я зв’язала її, – сказала Соловейко, нахиляючись до нього, – хто б міг подумати, що в її зубі схована отрута. Мені довелося зробити так, щоб це виглядало як нещасний випадок.

– Я думав, що ти дуже досвідчена, вважаєш, що за подібне можна отримати нагороду?

– Гей, не говори так, хоча я нічого не випитала в неї, та це не означає, що я нічого не отримала. – Соловейко засміялась і поклала перед Роландом складений аркуш паперу. – Знайшла в її кімнаті.

Роланд розгорнув листок. Це був лист від когось, хто називав Тіер старшою сестрою, а текст був звичайним базіканням. Однак він помітив, що авторка листа кілька разів згадував море, наприклад, які гарні морські пейзажі, а ще вона любила залишатися на пляжі, щоб спостерігати за заходом сонця. У кінці авторка запитувала Тіер, коли вона повернеться, оскільки за старшою сестрою дуже сумували. Пригадавши території своїх братів і сестер, Роланд невпевнено сказав:

– Третя сестра з порту Чиста Вода?

– Це, мабуть, так, бо з територій двох ваших братів не можна побачити моря. Припускаю, що принцеса Ґарсія Вімблдон тримала її сестру в заручниках і використовувала Тіер як прихованого пішака. Судячи з тої рішучості, з якою вона здійснила самогубство, це не може бути випадковістю. Я маю на увазі, що до того, як Тіер стала вашою покоївкою, вона пройшла принаймні два-три роки відповідного навчання.

Роланд тихо зітхнув, виявилось, що битва за королівський престол не закінчиться так легко. Навіть якщо він не буде боротися, то це не означає, що четвертий принц залишиться поза цією битвою. Щоб отримати трон, його брати і сестри ні перед чим не зупиняться. Він боявся, що щось схоже повториться і в майбутньому.

– А, хтось іде. Я піду першою, Ваша Високосте.

Соловейко послала Роланду кокетливий повітряний поцілунок і зникла за одну мить.

Хоча він не вперше бачив, як вона це робила, та все одно був шокованим побачити подібне серед білого дня. Він на мить завагався, а потім протягнув пальці до пустого місця біля столу, та на півдорозі його рух зупинила ніжна рука:

– Ваша Високосте, якщо ви зробите це, то засмутите Анну.

«Ну, здається, її здібність полягає у тому, щоб ставати невидимою, а не в телепортації, – подумав Роланд, – інакше це було б надто страшно».

У двері постукали:

– Ваша Високосте, це я – Баров.

Роланд одвів пальці та повернувся до невиразно виразу обличчя:

– Заходь.

Коли помічник міністра увійшов до кабінету, він тримав велику купу паперів і негайно почав звітувати про стан справ за останній тиждень. Роланд очистив свої думки від зайвого, уважно слухаючи доповідь Барова. Провівши місяць у цьому світі, принц виявив, що може встигати за ритмом помічника міністра, а не як на початку, коли почувався спантеличеним і розгубленим.

Загалом, фінансове становище Прикордонного Міста дещо поліпшилось. В основному за рахунок продажу Вербовому Місту руд та необробленого коштовного каміння, за що отримали майже 200 золотих драконів. Після того, як вони використали ці гроші для закупівлі продуктів та виплати зарплат, залишилось 90 монет.

Баров був у гарному настрої, маючи гроші про запас, пережити цю зиму буде не надто складно.

Але Роланд не збирався дозволяти чоловіку піти без завдання:

– Я хочу вибрати з містян групу для боротьби з демонічними звірами. І відтепер вони повинні зібратися та пройти навчання. Інструктором буде мій головний лицар, я пізніше дам йому спеціальні вказівки. Вам потрібно скласти план закупівель, бо цим людям буде потрібна міцна шкіряна броня та довгий спис, а також два комплекти змінного зимового одягу. 

– Ваша Високосте, це… відповідно до умов, хіба це не тимчасовий призов, щоб змусити людей битися? 

– Загін, який виходить на поле бою без тренувань, – це просто натовп. Чи можна нажахати демонічних звірів збільшивши число бійців? Якщо вони впадуть у паніку, ми матимемо ще більше проблем.

– Ви справді плануєте залишись і захищати Прикордонне Місто? – нерішуче запитав Баров.

– Якщо ми не зможемо захистити його, я, звичайно, відступлю. Але не думаю, що ми не зможемо протистояти кільком мутованим звірам.

– Якщо ми слідуватимемо вашому плану, вам знадобиться більше грошей.      

Скупість Барова розвеселила Роланда:

– Це необхідні витрати, піди та займись цим.

У його власній скарбниці понад 300 золотих драконів, які в основному використовуються для оплати будівництва стіни. Матеріали та деталі для парової машини у кузні від замовляв за власні кошти. Перша парова машина коштувала майже 20 золотих, а йому знадобиться принаймні ще три.

Паровий двигун спричинив першу промислову революцію, але це не означало, що він дорівнює промисловій революції. Історично склалося так, що Британія розвинулася до такої міри, що почала потребувати нову силу, яка замінить силу людей і тварин, щоб забезпечити видобуток корисних копалин. Після того, як Ватт вдосконалив паровий двигун, він отримав велику кількість замовлень і ця нова сила швидко розповсюдились у різних галузях. На цей момент у маленькому Прикордонному Місті не має основи для промислової революції. Можна навіть сказати, що промисловості, як такої, тут не існує. Тож Роланд не сподівався отримати горщик із золотом, продаючи парові машини, він лише хотів поставити її у шахті Північного Схилу для видобутку руди та дроблення каменю. Коли видобуток шахти зросте, тоді він розширить масштаб використання парової машини, що рівнозначно стимулюванню промислового розвитку зверху вниз.

>>Розділ 25<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської (взято тут і тут), а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці Facebook. У Фейсбуці реагую трохи швидше.

У мене є Patreon. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхуа можна завантажити тут або почитати онлайн тут.