Звільнити цю відьму. Розділ 248

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особливу подяку за появу перекладу цього роману висловіть D. Gromyko.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 247.

Розділ 248. Раптові зміни

Навіть улітку сніг і лід на плато Гермес майже не танули.

Мейн стояв на вершині Небесної Вежі і дивився вдалину. У пустці за міською стіною було лише два кольори, зелений колір трави і білий колір снігу, вони перепліталися одне з одним ніби шрами, що залишилися після битв, які проходили в Місяці Демонів. У такому кліматі неможливо вирощувати зернові культури, тому всю їжу, необхідну для Нового Святого Міста, доводилося транспортувати з підніжжя плато, тобто зі Старого Святого Міста, перевозячи за допомогою тварин.

Провівши у Гермесі понад десять років, він звик до всюдисущого холоду.

– Цього разу тільки ми двоє? – Теврон штовхнув двері і підійшов до Мейна.

– Тобі подобається нудьгувати в тій маленькій кімнатці?

– Ні… звичайно, ні, – старий єпископ погладив білу бороду. – Якби Хізер постійно не говорила про правила і розпорядження, я б волів щоразу обмінюватися інформацією тут. Навіть якби вона в черговий раз говорила нісенітниці, я принаймні б зміг насолоджуватися краєвидами Святого Міста і… – він посміхнувся і сказав: – Не очікував, що така пунктуальна людина, як вона, цього разу не повернеться вчасно.

– Можливо, вона зіткнулася з якимось труднощами. – Мейн сів за стіл. – А, можливо, вона вже в дорозі.  

– Можливо… – Теврон скривив губи. – Тобі ліпше не допомагати їй у пошуках виправдань. Кожен повинен дотримуватися свого слова. Це те, про що вона часто говорить. Навіть якщо вона зіткнулася з неприємностями, то спочатку повинна повідомити нам. До того ж вона вирушила до столиці Вічної Зими не сама, щоб відправити звістку їй потрібно лише клацнути пальцями.

– Поки що не думай про неї, –  Мейн підсунув до Теврона три листи, – у нас проблеми.

– Проблеми? – Теврон був приголомшений, він сів за круглий стіл навпроти Мейна і торкнувся листів. – Вони всі – погані новини?

– Саме так, – Мейн глибоко вдихнув, – гірше бути не може.

Теврон припинив усміхатися й зосередився на першому листі:

– …Поширення демонічної чуми зупинено, а місцеперебування Безликої невідомо? Стривай, що це ще за демонічна епідемія?

– Це результат останніх досліджень таємної зони, тобі не потрібно знати деталі, крім того, що це хвороба, яка може швидко поширюватися, – коротко пояснив Мейн. Насправді, згідно зі словами майстра Вороняче Око, це крихітний-крихітний демонічний звір, якого спеціально вивели, щоб він впливав на тіла людей. Святі ліки, які використовують для лікування, це також демонічні звірі, але ще меншого розміру. – Джерело хвороби неможливо побачити неозброєним оком, і звичайні методи лікування тут не допоможуть. Є лише один тип людей, що може зупинити демонічну чуму.

– Відьма? – Теврон швидко прийшов до відповіді.

– Так, більше ніж одна. – Упевнено сказав Мейн.

Прочитавши лист, старий єпископ ударив кулаком по столу:

– Про що думав цей ідіот? Він не тільки вирішив використати щурів, щоб оточити і знищити найманців, а ще і послав туди Безлику? Він взагалі розуміє наскільки цінні для нас безгрішні?

– Його план був непоганим, – спохмурнів Мейн. – Якщо в листі не збрехали про кількість, то тисячі щурів мало б вистачити, щоб знищити трохи більше ста найманців. Однак супротивники, схоже, мали потужні далекобійні арбалети, з яких можна стріляти безперервно. Щодо цього, пригадую, священник Тіро, який був у фортеці Довга Пісня, також згадував, що причиною поразки герцога Раяна від купки шахтарів було те, що супротивники мали потужні арбалети. Хоча важкі обладунки і щит могли зменшити шкоду від пострілу арбалета, але щури не мають такого спорядження.

– Навіть якщо він хотів використати тих покидьків, то не мав так легко посилати Безлику! – сердито сказав Теврон. – Хізер лютуватиме, коли повернеться. Відьми, яких можна виростити у безгрішних, надзвичайно рідкісні. У певному сенсі вони цінніші, ніж армія божої кари.

– Але чи це відьма, чи воїн армії божої кари, кінцева мета – знищити ворога і перемогти. Під час процесу втрати неминучі. – Повільно сказав Мейн.

– Тільки не говори, що ти хочеш залишити священника Фейра непокараним?

– Не забувай про закони церкви, – сказав Мейн низьким голосом, – це дворяни люблять дивитися лише на результат. Хоча Фейр зазнав повної невдачі, з його ідеями і планом майже не було проблем, однак ворог виявився сильнішим, ніж очікувалося. Звичайно, він буде покараний, але яким буде покарання ми визначимо пізніше.

– Однак Хізер так не думатиме, – похитав головою Теврон і взяв другий лист. – Не забувай, вона відповідає за трибунал церкви.

– Я поясню їй це.

Через деякий час, коли старий єпископ закінчив читати, то з недовірою сказав:

– Ополчення Тіфіко напало на церкву у фортеці Довга Пісня, а потім убило всіх посланців? Він божевільний?!

Зміст другого листа походить з двох джерел: перше – це повідомлення від управителя фортеці Педро, а друге – інформація надіслана місцевими вірянами. Якщо зібрати цю інформацію, то виходило, що ополчення, яке прибуло з-за меж західного регіону, таємно напало на фортецю і пограбувала місцеву церкву. Вони не тільки самі використовували пігулки берсерка, а ще і націлилися на запаси пігулок, які зберігалися у церкві… Отже, ця частина не можу бути помилковою. Ополчення прислав або новий король Тіфіко, або королева Чистої Води Ґарсія. Якщо порівняти ці два варіанти, то перший більш імовірніший.

А от стосовно інформації про посланців, Мейн відчував щось дивне. Згідно з посланням Педро, нападники негайно покинули фортецю після того, як підпалили церкву, і зникли. Як вони перехопили і вбили групу посланців? На той момент посланці вже мали прибути до Прикордонного Міста, тож нападники з ними не могли зустрітися.

Побачивши, що Мейн мовчить, Тефлон незабаром зрозумів ситуацію. Він взяв перший лист і прочитав його ще раз. Зморшки на його лобі зробилися ще глибшими:

– Невже… Роланд Вімблонд позбувся посланців і намагається скинути провину на Тіфіко Вімблдона?

– Ми можемо лише припускати, – сказав Мейн після хвилини мовчання. – Роланд вирішив отримати задешево групу людей, тож послав відьом, щоб вилікувати демонічну чуму, а також переправив біженців у західний регіон. Тож, щоб не дозволити посланцям дізнатися, що він підтримує відьом, він посилає лицарів, аби ті розібралися з посланцями та так вміло, що їм не вдалося послати навіть поштового голуба, після чого він перекладає відповідальність на нападників, що вдерлися у фортецю. Педро прийшов до влади завдяки підтримці Роланда, тому природно, що він допомагатиме в неправдивих заявах… Звичайно, все це тільки припущення, але зникнення групи посланців справді надто підозріле, а у нас зараз немає можливості відправити іншу групу посланців.

– У такому випадку ми маємо негайно послати війська, щоб покарати його зарозумілу поведінку, – холодно сказав Теврон. – Навіть якщо він немає нічого спільного зі зникненням посланців, відьми, які живуть у західній території, варті того, щоб ми провели очищення.

Замість прямої відповіді Мейн вказав на третій лист:

– Перш ніж обговорювати ситуацію тобі слід прочитати останній лист.

Теврон запитально глянув на нього і розгорнув лист. Невдовзі його руки почали тремтіти і він заледве міг втримати тонкий аркуш паперу.

– Велика кількість відьом з’явилася у фіордах і знищила всі церкви? Тоді цей лист…

– З бухти Морського Дракона, там була остання церква, яку вони знищили. – Мейн заплющив очі й відкинувся на спинку стільця, його голос раптом сповнився втоми. – Не можливо, щоб просто так у фіордах з’явилася велика кількість відьом. Тож є лише один варіант: вони перебралися з материка. Ба більше, у листі чітко говориться про надзвичайну відьму. Закони церкви говорять, що як тільки виявлено надзвичайну відьму, то потрібно негайно відправити армію божої кари, щоб схопити її. Проте острови фіордів надто далеко і тепер, коли ситуація у Вовчому Серці перебуває у тривожному становищі, ми не маємо можливості боротися з ворогами по той бік моря.

– Ти хочеш звернутися до Його Святості папи по інструкції? – запитав Теврон.

– … – Мейн злегка хитнув головою, придушуючи почуття безсилля, яке заповнювало його серце. Це може бути випробування Бога для церкви. Лише подолавши перешкоди, вони зможуть побачити істинний намір Бога. Він розплющив очі і відновив самовладання. – Я залишу Святе Місто Гермес на вас із Хізер.

– Ти хочеш відправитися до фіордів? – старий єпископ уважно на нього дивився.

– Я поведу сотню воїнів армії божої кари і безгрішних, що залишилися у церкві, щоб повністю очистити західний регіон Сірого Замку, а потім відшукаю можливість розправитися з відьмами у фіордах.

– Але закон каже…

Мейн перебив:

– Це стосується тих випадків, коли надзвичайних знаходили у межах чотирьох королівств, але зараз вона знаходиться на островах, відділена від нас морем і мало впливає на наші плани. Не забувай, наша кінцева мета – отримати більше землі і людей, щоб збільшувати розмір армії божої кари. Очевидно, що в цьому випадку четвертий принц Сірого Замку є більшою перешкодою для нас.

– Але…

Якраз коли Теврон збирався відповісти за межами круглої зали почулися швидкі кроки. Обидва єпископи разом збентежено поглянули на двері.

Двері з гуркотом відчинилися і до кімнати вбіг священник:

– Біда, пане, біда!

– Заспокойся! – прикрикнув Мейн. – Повільно розкажи новини, які маєш.

– Супровід пані Хізер прислав термінове повідомлення. Величезний флот висадився на узбережжі королівства Вічна Зима. Велика група ворогів взяла в облогу столицю. Ситуація небезпечна. Кораблі нападника мають чорні вітрила і прапори на щоглах із зображення вітрильника на зеленому полотні. – Священник виглядав дуже стурбованим. – Лист відправили тоді, коли обидві брами міста були прорвані. Пані Хізер спонукала вірян до спротиву, але ворогів було надто багато і вони також використовували пігулки берсерка!   

– Що? – Мейн на мить не повірив власним вухам. Чорні вітрила, королівський герб із зображенням вітрильника…

Ворог – це флот Чорне Вітрило, який належить королеві Чистої Води!

>>Розділ 249<<


Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і Buymeacoffee. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.