Звільнити цю відьму. Розділ 249

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особливу подяку за появу перекладу цього роману висловіть D. Gromyko.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 248.

Розділ 249. Нова Чиста Вода

……

Гранітні сходи церкви у столиці королівства Вічної Зими зробилися червоними від крові, солодкуватий запах, що витав у повітрі, був настільки сильним, що аж дихати важко.  

Земля була вкрита трупами – одні належали воїнам армії божої кари, інші послідовникам церкви, деякі – їхнім людям, а також деякі належали людям пісків з клану Моджін. Вони померли по різному, але у більшості з них на тілі виднілися обпалені сліди, роздерті кінцівки лежали то тут, то там у перемішку з внутрішніми органами. Фаріон знав, що вони загинули через удари й опіки, спричинені сильними вибухами снігового порошку.

Щоразу, коли він ступав на сходинку, то відчував липкість під ногами. Бойову волю армії суду і вірян можна описати як божевільну. Зіткнувшись з великою кількістю рабів, підсилених пігулками, вони навіть не подумали відступати. Вони використовували свої тіла як щити, щоб вчепитися у ворога і дати своїм товаришам можливість завдати смертельного удару. Хоча пігулки давали людям більше сили і робили їх нечутливими до болю, але серце, шия і голова залишалися вразливими точками, а Її Величність не мала додаткових обладунків, щоб споряджати цих дешевих рабів.

Якби у них не було снігового порошку, результати битви було б важко передбачити.

«Але ми перемогли… – серце Фаріона ніби охопило вогнем. – Ми все-таки перемогли!» Стяг королеви Чистої Води вже майорів на найвищих точках міста, і навіть найзахищеніша твердиня церкви не вистояла проти хвилі атак. Тож тепер флот Чорні Вітрила вирвався з тупикової ситуації: їм більше не загрожувало опинитися в облозі на краєчку Сірого Замку. Вони більше не будуть виснажувати свої сили у нескінченній війні з Тіфіко.

У залі церкви панував цілковитий хаос, по всій підлозі уламки розбитого скла змішалися з плями крові, але він не зважав на це, ідучи прямо до жінки, що стояла по центру. Фаріон опустився перед нею на одне коліно:

– Ваша Величносте, всі чотири брами міста пали і потрапили до рук Чорного Вітрила, тепер королівство Вічна Зима ваше.

– Дякую за твою старанну працю, вставай. – Ґарсія протягнула йому руку.

Фаріон ніжно взяв королеву за руку і зробив символічний жест, ніби цілуючи тильну сторону її пальців, після чого випрямився і став поряд.

– Дивна церемонія, – різко сказала Кабала, – ти навіть не торкнувся тильної сторони її пальців, то навіщо влаштовувати цю виставу?

Запитання прозвучало досить різко, тож він не міг не насупитися, але це глава клану Піску, отже, він не міг дорікнути їй за грубість публічно, тому міг лише холодно сказати:

– Це загально прийнятий етикет серед дворян, який символізує ввічливість і повагу. Доторкнутися було б проявом неповаги. Для вас, людей пісків, нормально не розуміти цього.

– Справді? – вона підняла брови і показала на свою шию. – Ми, очевидно, союзники, які борються разом, але щойно битва закінчується, ви надягаєте на мене це. Розуміння ввічливості і поваги людей на материку дійсно викликають здивування.

Навколо шиї Кабали було залізне кільце з опуклістю посередині. Ця річ нагадує прикрасу, але Фаріон знав, що всередині міститься божий камінь відплати. За винятком спеціального ключа, який має при собі Ґарсія, відімкнути замок якимось іншим способом дуже важко. Кабала – відьма, тому, ясна річ, з нею потрібно поводитися обережно, але вона зробила великий внесок у битву. Без її здібності до командування раби, озброєні потужним сніговим порошком, не наважилися б кинутися до міцної лінії оборони, утвореної вірянами. Фаріон відкрив рота, проте не знав, як заперечити.

– Годі, не сперечайтеся через такі дрібниці, – перебила Ґарсія. – Не забувайте про мету нашого приходу сюди. У порівнянні з цими величезними землями для життя, хіба ти не можеш потерпіти невеликий камінь?

– Я сказала це випадково, – знизала плечима Кабала, – сподіваюся, ви зможете виконати свою обіцянку.

– Звичайно, це основа нашої співпраці. – Злегка посміхнулася королева.

– Яке наступне завдання Чорного Вітрила? – запитав Фаріон.

– Подальші плани обговоримо пізніше, а зараз подивимося гарну виставу. – Ґарсія плеснула в долоні й наказала охоронцям: – Приведіть її.

Через якийсь час двоє охоронців в обладунках привели до храму жінку зі зв’язаними за спиною руками.

Їй було близько тридцяти років, вона мала звичайну зовнішність, її розпатлане каштанове волосся звисало по обидва боки обличчя, вбрана вона була у золоту церковну мантію. Цей вид вишуканого одягу, зробленого з якісних матеріалів, зазвичай носять лише єпископи Гермеса. Однак прямо зараз ця чудова мантія була подрана і вкрита кров’ю.

– Це… єпископ?

– Так, – підняла кутики губ королева Чистої Води, – кілька місцевих дворян підтвердили, що вона одна з трьох архієпископів церкви, її світлість Хізер. – Ґарсія поглянула на неї. – Ну що? Я говорю правду?

– … – Хізер не відповіла, але Фаріон бачив в її очах глибоку насмішку і зневагу.

Очевидно, Ґарсія також це побачила. Вона коротко засміялася і сказала:

– Я знала, що так просто ти не здасися, тому проявила доброту і привела тебе до церкви, щоб відправити до Царства Божого. Можеш благати про порятунок у бога або просити в мене про прощення. Я повільно відрізатиму тобі пальці, потім кінцівки, а потім спотворю твоє обличчя, щоб ти повною мірою відчула біль і безпорадність жителів порту Чиста Вода.

– А далі що? – несподівано запитала єпископка. – Чекатимеш, коли вас усіх розчавить армія церкви? Чи збираєтеся все життя плавати морем і ніколи надовго не зупинятися на одному місці?

– Тобі не варто про це хвилюватися, – Ґарсія махнула охоронцям, щоб вони починали діяти. – Наприклад, зараз армія церкви атакує королівство Вовче Серце, тож Гермес у цей момент незахищений. Це тебе має хвилювати набагато більше, ніж моя доля. Можливо, я не зможу ступити у Нове Святе Місто, але я все одно можу зрівняти Старе Свято Місто з землею. Ти вже мала чути про воду річки Стікс, яка протікає на Крайньому Півдні біля Сірого Замку. Цю рідину легко запалити і важко загасити. Цього разу я взяла з собою цілий корабель.

Один з охоронців дістав кинджал, підійшов до єпископки, яку притисли до землі, і чітко відрізав їй два пальці.

Хізер зчепила зуби і не закричала від болю.

Королева Чистої Води піднялася сходинками на підвищення і сіла на великий трон, правою рукою вона підперла підборіддя і спостерігала за ситуацією з зацікавленим виразом обличчя.

…відрізали ще три пальці. Ліва рука перетворилася на долоню з оголеним м’ясом, а на лобі Хізер виступили великі краплі поту.

– Чи потрібно це робити? Якщо це не для залякування ворога чи не катування, щоб отримати інформацію, у таких безжальних тортурах немає потреби. – Кабала похитала головою.

– Немає потреби? – Ґарсія холодно засміялася. – Ти повинна запитати у неї, що вони роблять з відьмами, які потрапляють до рук церкви? Хоча гадаю, що ти не захочеш цього знати.

– Ха-ха-ха… – у цей момент Хізер, якій відрізали всі пальці на руках, раптом почала сміятися. – Ти не здатна зрозуміти величі церкви, ні осягнути важливості того, що робить Святе Місто. Невігластво – супутник усього твого життя, навіть коли тобі загрожуватиме знищення, ти цього не помітиш! Гермес покаже тобі, що таке – справжня сила. Для тих, хто виступає проти церкви, немає іншого кінця, крім знищення!

– Он як… – Ґарсія закинула ногу на ногу й усміхнулася. – Тоді я зачекаю і подивлюся, що буде.

До самої смерті арієпископка не зронила жодного слова про пощаду. Однак те, що вона не зверталася до бога і не благала про порятунок, здивувало Фаріона більше. В кінці, коли Хізер втрачала свідомість через велику втрату крові, її обличчя було до моторошного холодним. Ніби це не її катують, а скоріше вона стоїть збоку і спостерігає за фарсом, що не має до неї жодного стосунку. Крізь її очі Фаріон ніби бачив майбутнє, яке над ним нависало.

Від цього він відчував сильну пригніченість, аж до того, що майже задихався.

– Відсічіть їй голову і повісьте біля дверей церкви, – наказала Ґарсія, коли смерть єпископки підтвердили. Далі вона подивилася на Фаріона: – Тепер ми можемо поговорити про наступний крок.

– Так, Ваша Величносте, – він придушив неприємні почуття, що заповнили його серце. – Ви плануєте напасти на Гермес?

– Правильно, але ми не відправлятимемо туди всі свої війська, – вона розгорнула карту з волової шкіри, яку носила з собою. – Лише мінімальна кількість моряків, а також раби зі східного регіону залишаться на флоті Чорні Вітрила, вони подбають про те, щоб флот рухався на захід річкою до Старого Святого Міста. Ми ж вирушимо прямо на південь. Перетнемо кордон Вічної Зими і відправимося до столиці Вовчого Серця.

– Вовче Серце? – Фаріон був збентежений.

– Я уклала угоду з Королем-Вовком, – прямо сказала Ґарсія. – Якщо я допоможу йому відбити атаку церкви, він допоможе мені захопити всю територію Вічної Зими. Тобто, якщо церква не відведе свої війська, кораблів зі сніговим порошком і водою Стікс буде достатньо, щоб занурити Старе Святе Місто у море вогню. На відміну від Нового Святого Міста, Старе не має міської стіни. Тож, якщо вони не зберуть людей, їм буде складно зупинити напад рабів, що атакуватимуть з усіх боків.       

– Якщо вони відступлять, то королівство Вовче Серце зможе перепочити, а оскільки дві країни межують одна з одною, ми можемо об’єднатися для майбутньої боротьби проти церкви!

– Саме так, – кивнула королева Чистої Води, – і ми зможемо зміцнити свою владу над Вічною Зимою.

>>Розділ 250<<


Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і Buymeacoffee. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.