Звільнити цю відьму. Розділ 257

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особлива і безмежна подяка: D. Gromyko.

Щира подяка: P. Shapoval, D. Konarev, Kiltavik ワィタリ , AlastorAndrii, vch_m, Shvaigzam, Misha, Vitaliy, Y. Tymoshenko, S. Babak, Drakula, db4tz.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 256.

Розділ 257. Таємниця

Роланд перебував у схвильованому стані з моменту, як п’ять відьом Сонного острова прибули до Прикордонного Міста. Після вечері він виявив, що лежить у ліжку і не може заснути, тож йому довелося встати і випити пів склянки білого лікеру, щоб примусити тіло заснути.

Наступного дня, коли літні цикади завели свої співи на подвір’ї, він прокинувся. Роланд енергійно встав з ліжка, швидко вмився і пішов у кабінет. У цей час небо тільки набуло світло-білого кольору, а перші ранкові промені лилися крізь вікна від стелі до підлоги, наповнюючи рівномірним світлом кімнату.

Роланд озирнувся і не побачив знайомої постаті, що майже завжди знаходиться поруч. Він звик щоразу, коли відчиняє двері, бачити Соловейка, що ліниво сиділа в кріслі. Роланд не втримався й усміхнувся, сідаючи за стіл і дістаючи з шухляди блокнот, він взявся за розробку навчального плану для новоприбулих відьом.

Буде природно, якщо Венді і Сувій допоможуть новеньким ознайомитися з середовищем і влитися в групу. Йому потрібно підготувати солодку пастку, щоб відьми Сонного острова могли насолоджуватися унікальним і комфортним життям тут. Навіть якщо вони вирішать не залишатися у Прикордонному Місті, буде достатньо, що по поверненню вони будуть ділитися розповідями про казкове життя тут. Це чудовий спосіб популяризувати свою територію.

Коли сонце повністю зійшло, Соловейко нарешті з’явилася в кабінеті:

– О? Ти сьогодні дуже рано встав. Невже Лілі не помилися, коли сказала, що ти з нетерпінням очікував на прибуття нових відьом?

– Що ти таке говориш? – усміхнувся Роланд і поклав на стіл мішечок з сушеною рибою. – Як пройшов вечір з новими сестрами?

– Сестрами? – вона скривила губи. – Не дуже їм довіряй.

– У чому справа?

Соловейко потягнулася, щоб взяти мішечок, потім розвернулася і сіла на бильце крісла.

– Відьма на ім’я Сільва, половина її слів – брехня. Хоча це не настільки серйозно, щоб сприймати за злі наміри, але, очевидно, що вона багато приховує.

– Що ж… це зрозуміло, – безтурботно сказав Роланд. – Вона, ймовірно, хотіла перевірити чи справжній я Роланд Вімблдон.

– Що? – Соловейко була трохи збентежена.

– Якби поведінка і характер твого близького родича раптом змінилися, ти б обов’язково задумалася чи не замінили його або чи не контролюють його, правильно? – він усміхнувся. – Схоже, Тіллі думає, що зі мною сталося щось подібне. У столиці я був тим, хто знущається зі слабких і боїться сильних, як така лінива й необізнана людина раптом могла набралася хоробрості, щоб захищати відьом?

По правді, жодні погані слова не будуть перебільшенням, якщо описувати попереднього четвертого принца. Він бачив підтвердження цього у дитячих спогадах. Коли четвертий принц грався у палаці, то розбив кілька кришталевих баночок. Щоб уникнути покарання він не тільки скинув усю провину на Тіллі Вімблдон, але й підлаштував сцену та кинув у скляні осколки свою сестру шести-семи років. З такою темною історією, не дивно, що вона не має про нього хорошого враження. Тож зараз нормально підозрювати, що брата, чий характер різко змінився, підмінили. Будь-хто захоче з’ясувати правду.

– Після твоїх слів я теж тепер хочу знати. – Соловейко з цікавістю запитала: – Ти справді Роланд Вімблдон?

– І так, і ні, – розвів руками Роланд.

Соловейко була приголомшена:

– Чому здібність говорить мені, що твої слова – правда?

– Бо це правда.

Здібність Соловейко може розрізнити брехню лише тоді, коли її говорять навмисне, а Роланд не думав, що сказав їй неправду.

– … – вона нахмурилася і якийсь час думала, тримаючись за лоба. Потім Соловейко вирішила: – Неважливо, я пізніше запитаю про це Анну. Хай там як, тобі просто потрібно бути Роландом, якого я знаю.

– Звичайно. Я завжди був собою, відколи зустрів тебе, – усміхнувся Роланд.

Після сніданку Венді привела до кабінету п’ятьох відьом з Сонного острова.

– Доброго ранку, Ваша Високосте, – п’ятеро відьом вклонилися, вітаючись.

– Розслабтеся, я не надто турбуюся про етикет. Можете звертатися до мене так само, як до Тіллі, – Роланд махнув рукою. – Протягом першого тижня я не буду приставляти вас до роботи. Головне для початку, щоб ви познайомилися з містом, навколишнім середовищем і стилем життя. Ви можете відвідувати Прикордонне Місто за бажанням, ніхто не буде говорити про вас погано через те, що ви відьми, чи намагатися схопити заради винагороди – я викорінив вплив церкви у західному регіоні, це місце вільне, так само як Сонний острів.

– Гадаю, ви вже знаєте причину магічного поглинання, тому не відмовляйтеся від щоденної практики. Протягом дня у вас немає обмежень за часом, просто не забувайте повернутися на обід. Після вечері у вас будуть уроки початкової освіти, до них входитиме письмо, читання, проста математика і природничі знання. Можливо, Тіллі вже говорила вам, що здібності відьом можуть посилитися не тільки по досягненню повноліття, а також завдяки знанням, тому всі охочі можуть послухати вечірні лекція для відьом Прикордонного Міста.

– Крім того, ви отримуватимете один золотий дракон на місяць як винагороду, вихідні, а також оплачувану відпустку. Якщо ви чогось не розумієте, можете запитати у Венді. Якщо коротко, ви будете жити так само, як сестри Союзу Відьом. Сонний острів є домом для відьом, так само і з Прикордонним Містом. – Роланд зробив паузу. – Для початку перевіримо ваші здібності. Те, як їх описала Тіллі в листі, було дещо незрозумілим, тому я хочу побачити все на власні очі. Однак тут буде незручно демонструвати ваші здібності, тож переберемося в просторіше місце. 

– Будь ласка, зачекайте хвилинку, Ваша Високосте, я маю вам дещо передати, – сказала Сільва.

– Що це?

Вона відкрила пакунок у руках і поклала на стіл лист і кілька пожовклих аркушів паперу.

– Пані Тіллі знайшла ці документи в руїнах фіордів. Все, що вона хоче дізнатися, написано в листі.

Розгублений Роланд відкрив конверт, лист був коротким, він швидко прочитав його до кінця, але написані слова викликали всередині нього великі хвилі напруження.

Штучний кам’яний острів, що ховається на морському дні. Непередбачувані припливи і відливи. Далекогляд, який працює навіть після сотень років. Кам’яні ворота, розташовані у скелях… все це звучить неймовірно. Чому у фіордах є такі неймовірні стародавні руїни? А запитання Тіллі в кінці листа пустило мороз по його спині, він кілька разів поглянув на пожовклі аркуші, і зрозумів, що деякі слова справді виглядають знайомими.

– Швидко поклич Сувій, – сказав Роланд Соловейку.

Сувій негайно повернулася з ратуші до замку. Вона викликала магічну книгу, і Роланд, переглянувши її, не міг не нахмуритися.

Дивлячись на священну книгу, яку Хакала забрала з руїн у Східному лісі, а потім на документи знайдені у фіордах, стає очевидно, що вони використовують одне і те саме письмо! Припущення Тіллі підтвердилося, ці стародавні руїни створені руками людей з однієї групи.

Якщо їх побудувала церква, то чому покинула? Не тільки ці величні споруди, а навіть записи про події 450-літньої давності стерті. Що вони намагаються приховати?

Навіть пекуче сонце останнього місяця літа не могло подарувати Роланду крихту тепла. Все, що він відчував, це дивне відчуття, що піднімалося від п’ят, моторошне і холодне водночас.

Чи можливо, що вежа, яку Блискавка знайшла у Туманному лісі, також пов’язана з цими руїнами? Демонічні звірі, демони, Святе Місто Такіла… Що сталося чотириста п’ятдесят років тому? Роланд відчув, як від сильного неспокою стиснулося серце.

>>Розділ 258<<


Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і Buymeacoffee. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.