Звільнити цю відьму. Розділ 258

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особлива і безмежна подяка: D. Gromyko.

Щира подяка: P. Shapoval, D. Konarev, Kiltavik ワィタリ , AlastorAndrii, vch_m, Shvaigzam, Misha, Vitaliy, Y. Tymoshenko, S. Babak, Drakula, db4tz.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 257.

Розділ 258. Відьми з Сонного острова. Частина 1

У листі також згадувалося, що Тіллі намагається перекласти ці записи і вона хоче знати, чи має Союз Співпраці якісь підказки. 

Роланд вирішив розповісти їй у наступному листі про демонів і святе місто Такіла, а також надіслати зображення, які зробила Солоя. Можливо, це якось допоможе з перекладом. Цю інформацію не можна приховувати. Якщо вони зможуть з’ясувати, що сталося більше ніж 400 років тому, то матимуть можливість підготуватися завчасно. Крім того, можливо, так вони зможуть виявити слабке місце церкви – якби його не було, то церковникам не було б потрібно так старатися, щоб поховати своє минуле.

Очевидно, є щось, що вони намагаються приховати за будь-яку ціну.

Крім того, було б добре послати когось дослідити кам’яну вежу в Туманному лісі. Доступ до руїн округу Морський Бриз на сході заблокований церквою, а кам’яний острів у фіордах більшу частину часу перебуває у товщі морської води. Крім таємної кімнати з купою книг, там більше нічого не залишилося. Однак кам’яна вежа у Туманному лісі настільки віддалена від цивілізації, що навіть церква не може так просто дістатися туди. Можливо, там вдасться знайти якісь підказки.

Однак згадка про демона, з яким там зіткнулася Блискавка, сильно налякала його. Дослідження кам’яної вежі неможливе без відьом, але якщо він пошле групу відьом і серед них будуть втрати, Роланд не зможе це прийняти. Він крутив це і так і сяк, але зрештою дійшов до думки, що потрібно дочекатися моменту, коли армія перейде на вогнепальну зброю нового покоління. Після цього можна буде відправити солдатів і відьом до лісу, так вони зможуть розбігтися з демонами, яких можуть зустріти.

Роланд придушив неспокій у своєму серці та сказав із вимушеною посмішкою:

– Я розумію, що хоче зробити Тіллі. Я напишу їй все, що знаю. А поки що проведемо перевірку ваших здібностей.

Зрештою це правильно – використовувати мирний час, щоб якнайшвидше розвинути свою силу. Коли настане неминуча війна, вони принаймні матимуть сили воювати.

……

Місце для проведення випробування обрали за межами міської стіни. Щоб запобігти випадковому проникненню біженців на місце, де проводитимуть тестування, Роланд наказав першій армії охороняти територію навколо.

Першою тестування пройшла Лотос.

Вона приблизного такого ж віку, як Соловейко, має коротке кучеряве чорне волосся, а риси обличчя належали до типу «гарна донька скромної сім’ї», що робило її досить чарівною. Лотос невисока, близько 1,5 метра і має худорляву статуру. Порівняно з високою Соловейко, вона виглядає як маленька дівчинка, що ще не досягнула повноліття, тому при погляді на неї виникає відчуття тендітності і слабкості. Але її здібність зовсім не слабка. У радіусі п’яти метрів навколо себе вона з легкістю змінює рельєф під ногами.

Опис у листі шокував набагато менше, ніж коли він побачив її здібність на власні очі. Під час тесту Лотос змусила землю поряд з ними піднятися вертикально, як «земляний стовп», що тягнеться до неба. Коли «земляний стовп» досягнув висоти майже у сім-вісім метрів, то завалився через нестабільність структури.

За словами Лотос, що пухкіший матеріал, то менше потрібно магічної сили для зміни форми, але водночас з цим якість будинків створеного з такого матеріалу буде дуже низькою. Якщо основним матеріалом був гравій, то створити щось пристойне з цього дуже складно. Очевидно, вона може змінювати лише рельєф, а не матеріал ґрунту. Хоча, звичайно, цю проблему можна вирішити збільшенням масштабів і товщини.

Роланд також попросив її продемонструвати створення будинку, але земля у західному регіоні виявилася не настільки пластичною, як на Сонному острові. Будинок, що виростав з землі, кілька разів руйнувався, перш ніж вдалося створити стійку споруду з вікнами і входом, для цього довелося збільшити товщину стін до півметра. Готовий будинок виглядав більше як печера і задовольняв лише базові вимоги до житлового приміщення. Він був набагато гіршим, ніж цегляний будинок з правильним плануванням і компактною структурою.

Але, з іншого боку, жити в такій печері краще, ніж у дерев’яних бараках, де гуляє вітер. Принаймні взимку жаровня і ліжко-піч кан зможуть зігріти такий земляний будинок. Якщо він не встигне побудувати достатню кількість цегляних будинків до приходу Місяців Демонів, то тимчасово можна обійтися такими будинками.

Останній крок – комплексне випробування. Здібність Лотос належить до типу виклик без додаткових здібностей. Вона може використовувати свою силу в радіусі п’яти метрів. Коли Лотос використовує магію, то божий камінь відплати легко перериває дію її здібність, але коли земля уже пройшла крізь трансформацію, божий камінь відплати ніяк на це впливає.

– Який рівень її магії? – запитав Роланд.

– Коричневий циклон, дуже щільний у центрі, це дуже хороший рівень сили серед відьом. – Соловейко трохи подумала і сказала. – Її рівень близький до Листочка.

– А споживання?

– Все добре, коли вона просто піднімає землю, – сказала Соловейко і подивилася на кам’яний стовп біля підніжжя гори Північний Схил. – Однак, коли вона зводить будинок, споживання магії йде швидше, гадаю, у такому випадку Лотос вичерпає магію за одну або дві години.

Роланд кивнув. Магічна сила Листочка посідає третє місце у Союзі Відьом, поступаючись лише Анні й Солої. Достатня магічна сила є необхідною умовою для постійного використання здібностей. Звичайно, є також типи з низьким споживанням, як-от Соловейко і Блискавка. Вони можуть використовувати свої здібності цілими днями і не мали великих труднощів.

Записавши цю інформацію в блокнот, вони перейшли до перевірки наступної відьми.

– Хто наступний?

– Я, я, я! – Мед підняла руку.

Роланд усміхнувся:

– Тоді покажи свою здібність.

Ця дівчина на ім’я Мед також невисокого зросту, але дещо нижча за Лотос. Вона досягнула повноліття минуло зими і має досить жваву вдачу. На її голові коротке пухнасте каштанове волосся, воно виглядало так, ніби було постійно скуйовджено. Шкіра в неї темніша, ніж у Лотос, на шиї, зап’ястях і щиколотках – прикраси, зроблені з зубів тварин.

Основна здібність – «мова тварин», що дозволяє приборкувати всіх тварин в радіусі її впливу. Тварини, приручені магією, виконуватимуть вказівки, які вона дає. Однак вказівки не можуть виходити за межі здібностей тварин. Приручення розвіється після виконаного завдання або Мед може сама припини дію здібності.

Крім того, у неї дуже цікава додаткова здібність: тварина-посланець. Вона може передавати приручення через тварину-посланця. Наприклад, спочатку використати приручення на якісь невеликій пташці, щоб уже через неї знайти сильнішу тварину для приручення. Можливо, це буде кіт або лютий яструб. Цей процес абсолютно неконтрольований, тому кінцевий результат неможливо визначати.

Однак божий камінь відплати впливає як на основну здібність, так і на додаткову. Особливо легко він впливає на тварин-посланців, негайно стираючи вказівку і тварина негайно повертає свободу власної волі. Також, що більша приручена тварина, то більше магічної сили витрачається. За словами Мед, вона одночасно може приручити десятки птахів, але якщо це корова, то вона може контролювати лише дві чи три.  

Третьою людиною, яка пройшла випробування, була Евелін. Їй приблизно 25 або 26 років, а її акцент був типовим столичним акцентом, від чого виникало певне відчуття близькості.

У списку, який надіслала Тіллі, було зазначено, що Евелін може перетворити будь-який поганий ель на інші напої з різноманітними смаками за умови, що вона вже раніше пробувала ці алкогольні напої. Чому Роланд вибрав цю відьму досить очевидно з самого початку – очищення спирту. Раз вона може перетворити розбавлений ель на хороший алкоголь або фруктове вино, то з білим лікером у неї немає виникнути проблем, правильно?

Для цього Роланд ретельно підготував кілька пляшок випивки з концентрацією від 50% до 95%. Вони були дещо пекучими, але якщо зробити лише один-два ковтки, то проблем не має виникнути. Головним було змусити її повірити, що прозора рідина, яка обпікає горло, справді різновид вина.

Однак пити алкоголь під пекучим сонцем не найкраща ідея. Без смачних закусок, кубиків льоду і кришталевих келихів – просто запропонувати спирт із сильним різким запахом, інші люди можуть неправильно зрозуміти і подумати, що це отрута. Тому він вирішив діяти тонше і провести це випробування під час вечері, тому просто поставив кілька запитань Евелін і перейшов до наступної відьми.

>>Розділ 259<<


Ліжко-піч кан. Кан (кит. 炕; піньїнь: kàng) — це традиційна платформа з підігрівом довжиною 2 метри або більше, вона використовується для загального проживання, роботи, розваг і сну в північній частині Китаю, де клімат зимою досить холодний. Платформу виготовляють із цегли чи інших форм обпаленої глини, а останнім часом у деяких місцях її роблять з бетону. Слово кан означає «сушити». (Вікіпедія)   

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і Buymeacoffee. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.