Звільнити цю відьму. Розділ 259

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особлива і безмежна подяка: D. Gromyko.

Щира подяка: P. Shapoval, D. Konarev, Kiltavik ワィタリ , AlastorAndrii, vch_m, Shvaigzam, Misha, Vitaliy, Y. Tymoshenko, S. Babak, Drakula, db4tz.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 258.

Розділ 259. Відьми з Сонного острова. Частина 2

Четвертою була Сільва.

Щоразу стикаючись з цією відьмою, Роланд почувається трохи некомфортно. Не через слова Соловейка, що Сільва багато брехала. У сучасному суспільстві, за винятком спілкування у родині чи з близькими друзями, мало хто відкритий з усіма. Він давно звик до різноманітних речей, починаючи з лестощів і закінчуючи чутками.

Роланд просто відчував, що не може сховатися від її погляду, і що гірше, знав, що це не ілюзія, а її здібність. Вона може ігнорувати будь-які бар’єри, тож одяг на тілі для неї ніщо. Поки Роланд подумки зітхав, чому у нього немає такої здібності, то мимоволі змінив сидяче положення і схрестив ноги.

З точки зору зовнішності, її можна вважати найнеповторнішою серед п’яти відьом: довге зелене волосся спадає на плечі, тонкі брови, здавалося, виведені пензлем і майже робилися невидимими під її чубом. Особливу увагу привертали бурштинові очі, вони здавалися до того прозорими, що ніби не мали глибини, відбиваючи все світло, як дзеркало. Роланду здавалося, що якщо довгий час дивитися в них, то всередині раптом з’явиться червона точка.

Здібність Сільви дуже легко зрозуміти. Вона може бачити все навколо себе – навіть зона за спиною не є винятком, її магічні очі можуть проникати через будь-які перешкоди. Наскільки глибоко це буде, залежить від бажання Сільви. Крім того, вона також має додаткову здібність, як у Соловейка: вона може бачити скупчення і розсіювання магічної сили.

Це трохи здивувало Роланда. Якщо додаткові здібності можуть бути такими схожими, то як щодо основних здібностей? Він запитав про це Сільву, та деякий час вагалася, але відповіла, що серед сотень відьом Сонного острова не має жодної зі схожою здібністю. Щипок Соловейка з лівого боку підтвердив, що вона сказала правду.

«Мабуть, це тому, що вибірка надто мала», – подумав Роланд.

Останньою відьмою, що пройшла випробування, була Свічка.

Як і Анна, вона досягнула повноліття під час Місяців Демонів минулого року. До досягнення повнолітня, її здібність могла впливати лише на освітлювальні предмети, такі як свічки, олія для ламп і смолоскипи. По досягненню повноліття її магічна сила розвинулася, а ефект значно посилився. Тепер вона могла зберігати початкові характеристики предмета, з яким контактувала протягом певного часу. Наприклад, коли Свічка використовує здібність на кубику льоду, він не розтане навіть якщо його покласти на сонце, але продовжить випромінювати холод.

На перший погляд, ця здібність здавалася просто неймовірною і могла допомогти досягнути багатьох речей, які неможливо досягнути звичайними засобами. Але після кількох тестів Роланд зрозумів, що її здібність не настільки досконала, як він думав. Перш за все, здібність належала до типу зачарування, що вимагає прямого контакту з об’єктом. Це обмеження ускладнює використання здібності Свічки на деяких високотемпературних об’єктах.

Тож його план отримати краплю розтопленої сталі, яка б завжди була в розжареному стані та забезпечувала б безперервне джерело тепла для доменної печі, провалився. Крім Анни, ніхто інший не наважиться торкнутися голими руками чогось розігрітого до тисячі градусів. Якщо перетворити метал на тонкий дріт, Свічка може тримати один кінець для зачарування, але тут виникає інша проблема.

Тобто, що далі стан зачарованого об’єкта від нормально, то більше магічної сили споживається і коротша тривалість ефекту.

Роланд підтвердив це за допомогою кубиків льоду. Коли Свічка використала здібність на кубиках льоду однакового розміру, один поклали на гарячу землю, а інший опустили в ємність з водою. Перший витримав лише півгодини, а потім швидко розтанув, тоді як другий знизив температури води. І навіть охолодивши воду, кубик льоду продовжив зберігати свою початкову форму.

Це означає, що використання здібності на розпеченому дротові або розпечених сталевих прутах, матиме ще меншу ефективність.

Також розмір є фактором, що обмежує здібність Свічки. Як у Колібрі чи Таємничого Місяці, що більший об’єкт, то більше магії потрібно для зачарування. Згідно зі спостереженням Соловейка, магічна сила Свічки дещо нижча за середній і ближча до низького, а форма магічної сили виглядає як золотий туман, що ще не сформував потужний циклон.

Однак попри ці недоліки, ця дівчинка-інтровертка – найбільший подарунок для Роланда. У промисловому виробництві початковий стан об’єктів абсолютно безцінний, а вся суть у слові «нормальний». Під впливом різноманітних факторів, такі як нагрівання, охолодження, тертя та вплив будь-яких інших сил, метал зношується, а конструкції деформуються. Якщо ключові частини машини зможуть залишатися нормальними, це означатиме, що вона завжди працюватиме з максимальною ефективністю і точністю.

Іншими словами Свічка може покращити механічну міцність неякісних матеріалів.

……

Повернувшись до кабінету в замку, Роланд знову переглянув записи про здібності, а потім почав планувати майбутню роботу.

– Ну як вони? – Соловейко висунула голову з туману. – Хто з цих п’ятьох сподобався тобі?

– Вони всі досить хороші, – недбало сказав Роланд.

– Що?! Тобі подобаються усі?

Він зиркнув на неї. Соловейко відсунулася трохи зі шматком сушеної риби в роті.

Очевидно, зараз найкориснішими є Лотос і Свічка.

Завдяки здібності змінювати рельєф місцевості він може легко побудувати нову земляну стіну за межами існуючої міської стіни – замість того, щоб будувати ще одну стіну з необробленого каменю і цементу. Щоб заощадити матеріали і прискорити темпи виробництва, він вибрав найменший відрізок між річкою Червона Вода і підніжжям гори Північний Схил. Тож стіну можна буде завершити до початку Місяців Демонів, а також це позначить межу розширення міста на захід. Оскільки населення продовжує зростати, це лише питання часу, коли вони почнуть освоювати ці вільні території і Туманний ліс.

Нова земляна стіна простягнеться аж до Туманного лісу і навіть включатиме частину лісу, це розширення подвоїть нинішню територію міста. Що стосується розтягнутості лінії оборони, то цю проблему можна вирішити шляхом збільшення кількості військ, а також направляючи демонічних звірів у потрібному напрямку. Хай там що, у порівнянні з дерев’яними списами і крем’яними рушницями, що були в попередньому році, вогнева потужність першої армії зазнала карколомних змін. Крім того, змінилися й оборонні методи, будуть додані укріплення, бункери і нові міські стіни.

Також він планував дати Лотос завдання по відкриттю проходу у південних горах, так Прикордонне Місто отримає доступ до узбережжя. Тоді місто матиме природну гавань, а торгівля з фіордами стане зручнішою. Враховуючи яка величезна кількість магічної сили знаходиться для перетворення скель, цей проєкт може тривати кілька місяців.

Завдання Свічки полягатиме у співпраці з Анною і Люсією для створення нового поклоніння верстатів для виробництва вогнепальної зброї та іншого механічного обладнання. Якщо все йтиме добре, це звільнить Анну від нудного процесу обробки виробничого обладнання.

Робота Сільви досить очевидна, головним чином дослідження шахти Північного Схилу і Туманного лісу. За словами шахтарів, шахта Північного Схилу має сотні природних печер і ніхто не знає, куди вони зрештою приведуть. На цей час лише близько двадцяти тунелів розчищені й оснащенні, а також знайдено кілька типів руди. Роланду дуже цікаво, наскільки правдивими є чутки про те, що шахта колись була лігвом стародавнього чудовиська. Тепер, коли у нього є відьма, що може бачити крізь перепони, він хоче повністю дослідити шахту Північного Схилу, створити детальну мапу і попросити Лотос попрацювати з місцевістю, щоб підвищити ефективність видобутку.

Роланд не мав якихось особливих планів на Мед, за винятком поліпшення зв’язку в епоху без радіозв’язку. Йому потрібна велика кількість навчених птахів, що виконували б роль поштових голубів. Їм не потрібно бути такими розумними, як Мейсі, буде достатньо, якщо вони передаватимуть інформацію якнайшвидше.

>>Розділ 260<<


Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і Buymeacoffee. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.