Звільнити цю відьму. Розділ 261

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особлива і безмежна подяка: D. Gromyko.

Щира подяка: P. Shapoval, D. Konarev, Kiltavik ワィタリ , AlastorAndrii, vch_m, Shvaigzam, Misha, Vitaliy, Y. Tymoshenko, Drakula, db4tz.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 260.

Розділ 261. Подарунок

Після вечері Соловейко повернулася до спальні, тримаючи коробку в руках. Перш ніж вона встигла її відкрити, до кімнати заскочили Блискавка, Мейсі, Лілі і Таємничий Місяць. Вони уважно дивилися на картонну коробку в її руках сяючими очима.

– У чому справа? – Венді не могла стримати сміху. – Хочете побачити, що там?

Крім Лілі, троє інших відьом закивали головами.

– Його Високість такий упереджений! – Блискавка пробурмотіла: – Спочатку не дає пити алкоголь, і тепер ми навіть подарунків не отримали!

– Він же сказав, що це подарунки для дорослих відьом, – зітхнула Лілі. – Просто зачекай повноліття і запитай про цей подарунок тоді. Крім того, мені абсолютно байдуже, що там за одяг. Навіщо ви взагалі мене сюди притягнули?

– Хей, я лише раз тебе покликала, ніхто тебе не тягнув, гаразд? – прямо сказала Таємничий Місяць.

– Я…

– Припиніть, справа не в цьому! – крикнула Блискавка. – Таємничий Місяць повнолітня, і Мейсі також, але вони нічого не отримали!

– Правильно, куу! – Мейсі відкинула біле волосся, що закривало її обличчя, і підняла підборіддя на знак протесту. – Я теж нічого не отримала, куу!

– Це… у Його Високості, мабуть, є якісь причини для цього, – Соловейко теж думала, що це дивно. Раніше Роланд ніколи не ставився до них по-різному, то чому цього разу він вибирав, кому дарувати подарунки? – Для початку ліпше глянути, що всередині.

Коли вона відкрила коробку, всі побачили дивний «одяг» – він виглядав як кілька тканинних поясків і кишень. Матеріал був дуже м’який, очевидно, що пошили цю річ з найкращих тканин, але як би вони не дивилися на це, проте не могли зрозуміти, що це одяг такий, та ще такого маленького розміру.

– Так унизу папірець, – вигукнула Блискавка.

Соловейко розгорнула аркуш паперу і побачила, що на ньому написано призначення подарунка й інструкція, а поряд були схематичні малюнки.

– Е-е… – Венді також відкрила власну коробку. – Ця річ називається бюстгальтером?

– …він полегшить напруження в зоні грудей, сприяє кровообігу, стабілізує поставу і зменшує дискомфорт, який може виникати під час тертя шкіри об шкіру, – голос Соловейко ставав все тихішим і тихішим, тоді як її щоки раптом стали гарячими. То ця річ потрібна для підтримки грудей? Вона не могла не подивитися на Венді й побачила, що та дивиться на неї з виразом такого ж раптового усвідомлення.

– Пфф, – Лілі не втрималася і засміялася, – тепер ви знаєте, чому не отримали подарунки, еге? Хе, дозвольте мені виправити моє попереднє твердження: Блискавка, ймовірно, не отримає цей подарунок навіть, коли буде дорослою.

– Схоже, це стосується і тебе, – зиркнула на неї Таємничий Місяць.

– Мені все одно, – закотила очі Лілі.

– Це схоже на корсет? – лише на Блискавку це ніяк не вплинуло, її очі були сповнені цікавості та заздрості. – Можеш його одягнути, щоб я подивилася?

– Звичайно, ні! – Венді показала рідкісне для неї збентеження. Вона вигнала чотирьох відьом з кімнати і полегшено зітхнула. – Чому Його Високість раптом… подарував нам це?

Соловейко теж відчувала збентеження через подарунок. Якби він подарував їм звичайний одяг, то це не викликало б такого збентеження, бо одяг це те, що вони постійно носять у замку. Але ця річ, очевидно, має відповідати певним розмірам, щоб люди могли його носити. Іншими словами, Роланд уважно вивчав… розміри інших, перш ніж подарувати це? Від такої думки Соловейко почервоніла ще більше, але не могла сховатися в тумані, бо від цих думок не втекти.

До речі, що зробила б Анна?

– Я відійду, але швидко повернуся, – сказала Соловейко і зникла в тумані, щоб пройти крізь стіни і підійти до дверей у спальню Анни. Якусь мить вона вагалася, але зрештою вирішила постукати у двері.

Двері швидко відчинилися, Анна була в нічній сорочці, а її обличчя було таким же спокійним, як і завжди.

– Що сталося?

– Е-е, я хочу запитати, – Соловейко зайшла до кімнати і зачинила за собою двері. – Подарунок Його Високості… що ти про нього думаєш?

– Я вже його одягнула, дуже зручно.

Відповідь Анни заскочила Соловейка зненацька:

– Вже одягнула?

– Так, – кивнула Анна, – хочеш подивитися?

– Ні, не треба, – вона панічно замахала руками. Соловейко трохи вагалася, але сказала: – Я хочу запитати, чи не здається тобі дивним отримати такий подарунок?

– Чому? – явно здивувалася Анна. – Його Високість сказав, що хоче поширити цей продукт і продавати його великій кількості людей, тому нам потрібно допомогти, одягнувши цей елемент одягу. Він чудовий, – вона поплескала себе по грудях, – водночас м’який і легкий. За винятком гачечків на спині, які непросто розчепити, він набагато кращий, ніж носити кілька додаткових шарів спідньої білизни.

Он воно що… Соловейко подумки зітхнула. Анна не приділяла уваги дрібницям, вона зосередилася на меті принца, можливо, саме це робить її унікальною, чистою і прямолінійною. Оскільки це подарунок від Роланда, Соловейко знала, що рано чи пізно вона його спробує, то чому соромитися? Так було і раніше, не потрібно ховатися, просто відкрито і прямо скажи свої думки – якби це була Анна, вона б так і вчинила, правильно?

Подумавши про це, Соловейко повернулася до своєї кімнати, взяла бюстгальтер, деякий час роздивлялася його, а потім зникла в тумані, одягнула бюстгальтер, далі накинула свій звичний одяг і знову з’явилася перед Венді.

– Він трохи завеликий, – вона спробувала підстрибнути, – але справді зручний. Принаймні не потрібно турбуватися, що одяг надто грубий і натре шкіру на грудях. Також він зовсім не заважає рухам, тож не треба себе якось обмежувати. Він дуже комфортний, краще за тканинні пов’язки… Тобі теж потрібно спробувати.

– Ні, мені не потрібно… – похитала головою Венді.

– Все добре, – Соловейко затягнула її в туман, – у мене таке відчуття, що Його Високість створив цей одяг через тебе.

*******************

Сільва відчула, що сьогодні бачила більше дивовижних речей, ніж за останні кілька років.

Труба, з якої тече вода завдяки лише одному руху. Мило, що змиває бруд і залишає по собі слабкий аромат. Білий лікер, який обпікає горло. Невже Евелін уже закінчила свою роботу для Його Високості, просто випивши три келихи алкоголю?

Звичайно, найнеймовірнішим був подарунок після вечері… Вона знала, що дворянство має звичку дарувати корсети, але зазвичай вони поєднувалося з сукнею, тому не було причини дарувати їх окремо. І навіть якщо так роблять, то дарують корсети зазвичай близьким людям… наприклад, коханкам.

Але, за словами Його Високості, він не тільки відьмам хоче подарувати спідню білизну, а хоче популяризувати цей одяг серед великої кількості людей. Невже він хоче поширити цю спідню білизну у всьому західному регіоні? Сільва відчула, як морозець пробіг по її шкірі. Як дворянин може займатися цією справою особисто? Невже… він справді має незвичайний інтерес до грудей і сідниць?

Після того, як Соловейко затягнула Венді в туман, вона бачила лише дві розмиті світлі постаті й миготіння тіней, що плавали біля ліжка – вони не з’являлися довгий час. Схоже, піддавшись вмовлянням Соловейка, Венді погодилася прийняти подарунок. А як щодо інших відьом? Невже вони не розуміють сенс, коли дарують такий інтимний елемент одягу?

Згадавши попередження Попіл, Сільва нервово ковтнула. Вона мала рацію – Його Високість небезпечна людина. За можливості, Сільві краще триматися від нього подалі.

>>Розділ 262<<


Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і Buymeacoffee. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.