Звільнити цю відьму. Розділ 266

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особлива і безмежна подяка: D. Gromyko.

Щира подяка: P. Shapoval, D. Konarev, Kiltavik ワィタリ , AlastorAndrii, vch_m, Shvaigzam, Misha, Vitaliy, Y. Tymoshenko, Drakula, db4tz.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 265.

Розділ 266. Рішучість

– Ваша Величносте, чи знаєте ви, чому досі немає жодних новин від мого старшого брата?

Слова Еда трохи приголомшили Тіфіко. Справді, минуло вже два місця відтоді, як він послав Реймана Гейвса, щоб пограбувати західний регіон. Враховуючи час на дорогу туди і назад, він би вже давно мав повідомити про ситуацію або повернутися до столиці.

Хоча одним із завдань, поставлених перед Рейманом, було «захопити контроль над західним регіоном, наскільки це можливо», Тіфіко добре усвідомлював, що від тих 1500 людей після прийому пігулок жодної користі. Тож покладатися лише на них, щоб захопити західний регіон, марна справа, тому головною метою було захопити фортецю Довга Пісня, забрати пігулки у церкви, дізнатися подробиці про битву герцога і зрештою напасти на Прикордонне Місто, щоб таким чином поглинути частину сил Роланда.

Він уже використав цей трюк на Ґарсії. Навіть коли вони не могли захопити Порт Чиста Вода, а ополчення, яке вони використовували для пожирання сил супротивника, було повністю знищено, більшість лицарів, що командували військом, могли безпечно повернутися. Як тільки знову набирали групу непотрібних людей, вони могли продовжити атаку.

Але чому немає жодних новин про Реймана Гейвса і його групу лицарів?

– Можливо, його повернення затрималося через напад на Прикордонне Місто або, можливо, він уже на шляху до столиці, – повільно сказав Тіфіко. Ці причини, очевидно, були не дуже переконливими, але він не хотів давати найімовірнішу відповідь молодшому брату Реймана. – Можливо, коли я повернуся до столиці, то отримаю звістку від нього.

– Тоді, Ваша Величносте, чи можете ви…

– Повідомити тобі новини про нього? – Тіфіко кивнув. – Звичайно, я пришлю гінця.

– Дякую, Ваша Величносте!

Новий король тримався за поручень і дивився на світло, що час від часу з’являлося у темних хмарах. Грім, який лунав здалеку, був не таким вже гучним, але глухим і чітким, та здавалося, ніби бив прямо у серце.

Запитання Еда погасило радість у серці. Якщо спротив з боку Ґарсії Вімблдон він сприймав як належне, втеча Тіллі Вімблдон дуже розчарувала його, то дії Роланда Вімблдона були чимось абсолютно неймовірним. Спочатку Тіфіко думав, що на цього бездарного молодшого брата навіть сил не доведеться витрачати. Деякий час той поживе у Прикордонному Місті, йому набридне життя у бідному маленькому містечку і він досить швидко повернеться до столиці сам, однак реальність була абсолютно інакшою від того, що він уявляв.

Роланд залишився у Прикордонному Місті, пережив Місяці Демонів, переміг герцога Раяна, захопив фортецю Довга Пісня і навіть зробив так, щоб Тіфіко втратив зв’язок із Рейманом та ополченням у 1500 чоловік. Як він це зробив?

Тіфіко знав небагато про молодшого брата. Ні Ґарсія, ні Ґорон не любили залучати його до ігор, коли були дітьми. У дорослому віці вони зустрічалися з ним лише на бенкетах у палаці, але ходило багато історій про його безсоромні та нахабні вчинки. Здавалося, навіть батько не особливо любив Роланда. Але чи може бути так, що молодший брат від самого початку приховував свою справжню сутність?

Тіфіко негайно відкинув цю ідею. Навіть якщо він такий розумний, як п’ята сестра, це може вплинути лише на здібність до навчання та мислення. Тіллі у дитинстві нічим не відрізнялася від звичайної дівчинки – то як людина може приховувати свою суть від народження і обманювати інших? Ймовірно, з ним щось сталося після від’їзду до Прикордонного Міста, це і привело до поточних змін.

Тіфіко похитав головою, відкидаючи зайві думки.

– Що сталося, Ваша Величносте?

– Ні, нічого, – новий король видихнув, – наближається шторм.

Неважливо, що сталося з Роландом, результат буде один. Населення і розташування Прикордонного Міста прирекли його до того, що у нього нема можливості відступити – для цього нема ні порту, ні флоту. За його спиною лише дика необжита пустка. Він може триматися лише за цей невеликий шматок землі, очікуючи смерті. У нього жодних сил для атаки.

– Ви наполягаєте на тому, щоб відправитися завтра? – стурбовано запитав лицар.

– Якщо зупинитися, злякавшись дощу, то що робити, коли прийде справжній шторм? – обернувшись, сказав Тіфіко. Рано чи пізно Роланд Вімблдон стоятиме перед ним на колінах і благатиме про милосердя, а корона правителя Сірого Замку невідворотно та міцно ляже на голову Тіфіко. Однак це лише сходинка до наступного етапу. Дії та наміри церкви дедалі очевидніші. Настане день коли Сірий Замок зійдеться у битві з церквою. Це буде справжнім викликом. – Іди займися справами. Що швидше ти виконаєш доручені завдання, то швидше повернешся до столиці.

– Як накаже, Ваша Величносте.

Ед зробив два кроки, потім обернувся і запитав:

– Мало не забув. Ваша Величносте, що робити з тими, хто прийняв пігулки, але не помер на полі бою? Це третій раз, коли вони прийняли церковні ліки.

– Спали їх разом з Портом Чиста Вода, – безвиразно відповів Тіфіко.       

Прийнявши і цей наказ, лицар пішов. Тіфіко раптом відчув щось холодне на кінчику носа. Піднявши голову, він побачив, як з хмар почав накрапати дощ. Спочатку це був рідкий перестук, який все сильнішав і сильнішав, аж поки по морю не почали йти брижі.

*******************

Нове Святе Місто Гермес, вершина Небесної Вежі.

– Прокляття! Та хай їй грець! – Теврон стукнув кулаком по столу. – Ця сучка! Яке блюзнірство! Та як вона посміла націлитися на церкву?!

Це був перший раз, коли Мейн бачив старого єпископа таким розлюченим: на його лобі випнулися вени, борода тремтіла від злості, а на обличчі такий гнівний вираз, ніби він хотів проковтнути когось живцем.

Важко навіть уявити, що це той самий чоловік, який постійно сперечався з Хізер, і вони ніколи одне з одним не погоджувалися. Але коли він побачив, що лежить у маленькій скриньці для коштовностей, яку прислала Королева Чистої Води, старий єпископ вибухнув люттю.

У скриньці для коштовностей не було перлин чи чогось подібного, лише залізний перстень – знак єпископа, який вручав особисто папа. Перстень прислали разом із відрізаним закривавленим пальцем.

Мейн зітхнув і протягнув руку, щоб закрити скриньку для коштовностей:

– Звичайно, вона посміла, бо ми не отримали благословення божого… бог любить лише переможців.

Від цих слів Теврон негайно заспокоївся, він мовчки відкинувся на спинку стільця, важко дихаючи, але через деякий час сказав:

– Що ти плануєш робити далі?

Це була ситуація, з якою церква не стикалася за останні сто років. Ніхто не очікував, що Ґарсія пройде весь шлях від Сірого Замку до Вічної Зими. Захопить столицю королівства, а потім пошле флот «Чорні Вітрила» до Гермеса. Попри те, що королівство Вовче Серце трималося на волосинці від захоплення, Мейн не вагаючись повернув армію божої кари назад до Старого Святого Міста.

Це місто без стін є захистом для Гермеса, який не можна втрачати ні за яких обставин.

Після того, як наступ на Вовче Серце зупинився, флот «Чорні Вітрила» припинив рухатися до Старого Святого Міста і річкою повернувся до столиці королівства Вічна Зима. Їхній намір очевидний, щойно церква пошле військо у Вовче Серце, Ґарсія негайно через водний шлях атакує Старе Святе Місто. Крім того, дворяни, які раніше притихли через втрату королівської влади у Вічній Зимі, знову почали діяти. Мейн упевнений, що поки ці жадібні люди зможуть керувати своїми землями та майном, вони без вагань приймуть Ґарсію як нову королеву Вічної Зими.

Нинішня скрутна ситуація це не те, що він може легко вирішити.

Але церква не схилиться тільки тому, що зіткнулася зі складною ситуацією. Ще до того, як Мейн став архієпископом, він знав, що йому належить пройти тернистий шлях.

– Для початку церкві потрібен новий архієпископ. Тобі потрібно скласти список кандидатів, а папа прийме рішення, хто це буде. – Повільно сказав Мейн.

– А як же ворог? – запитав Теврон, роздуваючи ніздрі.

– Я все поясню папі, не хвилюйся, – Мейн заплющив очі. – Його Святість проведе над ними суд.

>>Розділ 267<<


Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і BuymeacoffeeБанка. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.