Звільнити цю відьму. Розділ 267

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особлива і безмежна подяка: D. Gromyko.

Щира подяка: P. Shapoval, D. Konarev, Kiltavik ワィタリ , AlastorAndrii, vch_m, Shvaigzam, Misha, Vitaliy, Y. Tymoshenko, Drakula, db4tz.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 266.

Розділ 267. Доля вирішена

Пройшовши темним коридором і спустившись у клітці до величезної підземної печери, Мейн знову прийшов до Таємного Храму. 

Папа О’Браян уже чекав біля дверей.

Він виглядав старішим, ніж за минулої їхньої зустрічі. Очі запали всередину, а зморшки у кутиках очей, як павутина, розповзлися на всю щоку. Проте його посмішка досі була такою ж м’якою і сповненою заспокоєння. Мейн не міг стримати болю, що відобразився в його очах, і став перед папою на коліна:

– Ваша Святосте, ми…

– Піднімайся, дитя, – голос папи був рівним і спокійним. – Я чув, що ви зіткнулися з проблемами? Ходімо поговоримо в залі.

Сьогодні був не день ритуалу, тому у залі немає такої кількості свічок, що нагадували зірки, які розсипалися біля стін, натомість горіли лише свічники, розставлені у кількох кутках. Папа сів на величезне крісло, відкинувся на спинку і, перевівши подих, сказав:

– Розкажи мені, що сталося ззовні.

Мейн добре усвідомлює важкість обов’язків, що лежать на плечах папи О’Браяна. Справа не в тому, що він не може дізнатися, що відбувається за межами Святого Міста, суть у тому, що він не звертає уваги на ці дріб’язкові справи, тому і призначив трьох архієпископів, щоб вони займалися управлінням. Мейн мав зробити все можливе, щоб не турбувати Його Святість цими речами, але він не може вирішити нинішню неприємну ситуацію.

Мейн швидко розповів, що сталося.

– Хізер загинула…? – почувши це, О’Браян деякий час мовчав, а потім зітхнув: – Маленька дівчинка з гострою спостережливістю, кмітлива і побожна. Я бачив, як вона повільно росла.

– Прийміть мої співчуття, Ваша Святосте.

– Вбивця обов’язково буде покараний, – кивнув папа. – Отже, вся суть ситуації в тому, що Ґарсія і королівство Вовче Серце допомагають одне одному? Невже нова отрута не подіяла?

– Вона чудово показала себе при захопленні форту Зламане Ікло. Протримавшись десь з місяць, всі захисники померли, тоді армія суду швидко зайшла до міста. У житлових районах майже не було живих людей. Однак коли почався наступ на столицю королівства Вовче Серце, здавалося, що ефект отрути зник. Опір ворога стає дедалі сильнішим, – повідомив Мейн.

– Ви зробили дві помилки, – повільно сказав О’Браян. – Хвороба, спричинена отрутою, вбиває за 7-10 днів. Потрібно було скористатися першим разом, коли був розпал хвороби, щоб атакувати, а потім швидко лікувати мешканців міста. Таким чином можна було зменшити їхню ворожість. Не забувай, нам потрібно отримати якомога більше людей, а не порожні міста. Далі – ви чекали місяць, щоб почати діяти. Хоча так ви зменшили втрати, але також ви дали ворогові достатньо часу, щоб відреагувати і знайти спосіб вилікувати хворобу. Суть нової отрути – це маленькі демонічні звірі. Відповідно до Священної книги існує понад 70 типів здібностей, які можуть стримувати зараження, а також понад 30 типів, які можуть знищити хворобу. Тож не дивно, що в місті наповненому десятками тисяч людей, знайшлася така відьма.

– Хочете сказати, що вони змовилися з відьмами…

– У критичний момент, коли ти опиняєшся між життям і смертю, нікого не хвилюватиме є вони слугами Диявола чи ні, – спокійно сказав папа. – Неважливо чи діяла відьма з власної волі, чи її викрили і примусили лікувати хворих, це погана новина для церкви. Якщо вони справді зможуть заблокувати нашу атаку, репутація відьом у Вовчому Серці неминуче зазнає великих змін, їх навіть можуть… вважити героями.

– Це моя провина, – сумно опустив голову Мейн.

– Це справді помилка, але вона несерйозна. Ти використав цю стратегію, щоб зменшити втрати армії суду і армії божої кари, – О’Браян легенько постукав Мейна по плечу скіпетром. – Але те, що третя принцеса Сірого Замку і король-вовк зібралися разом, може бути можливістю для нас.

– Мо… можливістю? – приголомшено повторив єпископ.

– Саме так, шанс спіймати їх усіх, – О’Браян підвівся, – ходи зі мною.

У супроводі охоронців Мейн вийшов слідом за папою з Таємного Храму і попрямував углиб печери. Величезний божий камінь відплати випромінював темне сяйво, освітлюючи шлях під їхніми ногами. Поступово яскравість світла слабшала і слабшала, Мейн не втримався і озирнувся – величезний божий камінь відплати і Таємний Храм були далеко позаду. Охоронці запалили смолоскипи, щоб вони не спіткнулися об каміння на землі.

– Куди… ми йдемо?

– Ми вже на місці, дитя, – папа О’Браян зупинився, важко дихаючи. – Хаа… Я старію, лише для такої короткої прогулянки знадобилося стільки сил…

Охоронець підійшов, щоб підтримати його:

– Ваша Святосте, дозвольте я понесу вас.    

– Все добре, мені потрібен короткий відпочинок. – Папа О’Браян постав трохи, а потім сказав: – Запалити вогонь.

Лише тепер єпископ помітив, що біля кам’яної доріжки стоять кілька залізних веж. Але якби охоронці не підійшли до них, звичайна людина б не помітила ці металеві споруди, приховані у темряві. Охоронці піднялися на вершину і запалили там посудини. З’явилося калька яскравих вогнів, Мейну довелося примружитися, щоб призвичаїтися до зміни освітлення.

У мерехтливому світлі вогню перед ними постало запорошене полотно, воно приховувало під собою щось велике.

– Спочатку я планував почекати ще два роки і вже потім використати його для протистояння ще лютішим демонічним звірам, але, схоже, доведеться пустити його в дію раніше. – О’Браян махнув рукою. – Зніміть тканину.

– Це… – коли полотно впало, Мейн на мить не міг повірити власним очам.

Перед ними стояв величезний, грубий на вигляд чотириколісний залізний транспорт. Уже лише саме колесо було вищим за Мейна. Воно виглядало не як карета, а швидше як ріг зроблений з металевого каркаса і кісток демонічних звірів. На рамах були закріплені кістяні щити розміром як три-чотири дверних полотна, вони вкриті гострими зубцями. З отворів між щитами стирчали загострені залізні прути, один зліва, а другий справа – вони були націлені прямо вперед, ніби стріли готові до атаки. По обидва боки залізного транспорту були десятки таких прутів, кожен завтовшки з його стегно, їхня поверхня мала тьмяний металевий блиск під мерехтливим світлом вогню.

– У Священній книзі його називають «Звіром Облоги», – папа наблизився до залізного транспорту і поплескав по міцному залізному прутові. – Його можна активувати лише за допомогою магії, і для нормальної роботи йому потрібна сила трьох-чотирьох відьом. Дальність атаки Звіра Облоги набагато більша, ніж у требушетів і баліст. Звичайним міським стінам важко витримати пошкодження цих залізних стріл. Вітрильники, зроблені з гігантських дерев для нього, як папір. Чи буде він нищити міцні стіни столиці Вовчого Серця, чи блокуватиме шлях флоту «Чорні Вітрила» – жодне з цих завдань для нього не проблема.

– Ця… ця зброя теж розроблена Таємним Храмом?

– Ні, – похитав головою О’Браян, – ти вже мав здогадатися, що це прийшло до нас від ворогів – від демонів з пекла. Ось чому церква ховає Звіра Облоги глибоко в печері. Пам’ятай, що потрібно приховувати себе, коли використовуєте його. Наскільки це можливо, не дозволяйте звичайним людям бачити, як він виглядає.

– Зрозумів, – каже Мейн, опускаючи голову.

Як таке можливо, щоб відьми могли керувати зброєю демонів? Невже вони володіють схожою магією? Він придушив свої сумніви і більше не ставив запитань. Очевидно, що лише після того, як Мейн стане новим папою, він дізнається відповіді на ці запитання.

– Крім того, щоб запобігти повторній втечі Ґарсії і короля-вовка, я пошлю двох безгрішних, щоб допомогти вам у битві, – урочисто сказав папа. – Ніхто не зможе втекти від них… Іди, і нехай кров тих богохульників стане прощальним подарунком для Хізер.

Безгрішні зі свити папи! Мейн був шокований. Відьом, яких виховала церква і дозволила їм жити, називали безгрішними. Однак відьми під керівництвом папи були найсильнішим, лише кращі з кращих входили до його свити. Їхні здібності навіть не згадувалися у Священній книзі. Порівнювати цих безгрішних і відьом, які підпорядковані Хізер, Теврону і самому Мейну, це як порівнювати небо і землю! Тепер, коли Його Святість особисто сказав, що богохульникам не вдасться втекти, їхня доля уже вирішена.

– Як накажете, Ваша Святосте, – схвильовано відповів Мейн.

>>Розділ 268<<


Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і BuymeacoffeeБанка. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.