Звільнити цю відьму. Розділ 27

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Бажаєте зробити мені приємно?

(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧ Прогуляйтесь по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Також у мене є Patreon. (〜^∇^)〜

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 26

Розділ 27. Дружні жарти (Минуле)

З кожним днем погода ставала холоднішою, а Роланд прокидався дедалі пізніше.

Як представник панівного класу, він, безумовно, мав право спати довго. Особливо з цим великим ліжком і трьома шарами оксамитових ковдр, коли він лежав, то все його тіло потрапляло в м’який кокон. Що тільки заохочувало принца лежати в ліжку довше.

Умившись, Роланд зайшов до свого кабінету та побачив Соловейка, яка очікувала його.

– Ось твій сніданок. Я з’їла половину, коли сніданок був теплий, але зараз він уже охолов. – Сказала вона, показуючи на стіл, де залишилось трохи хліба, з таким видом, наче вона володарка цього місця.  

– Хіба ніхто не навчив тебе бути смиренною у присутності принца? – Роланд витягнув руку, щоб взяти тарілки, коли сідав за стіл. – Я пам’ятаю, що спочатку ти була дуже ввічливою.

Він подумки зітхнув. Роланд справді не думав, що Соловейко завжди буде поряд з ним, а не супроводжуватиме Анну. Раніше вона приховувала себе, але тепер, поки поряд не було сторонніх, вона гуляла по його кабінету навіть не натягнувши каптур.

– Ось так? – Вона зіскочила зі столу та показала ідеальний аристократичний уклін. – Ти нещодавно почав пізно вставати. А оскільки сніданок був тут, я вирішила розібратися з цією маленькою проблемою. Ваша Високосте, – вона нахилилась до Роланда, – вам же все одно, так? І я бачу, що тобі не подобається цей нудний етикет.

«У тебе що, третє око? – подумки здивувався Роланд. – Вона навіть це бачить».

Він зітхнув:

– Як хочеш, але наступного разу доїж сніданок, якщо почала. Я скажу, щоб мені принесли ще одну порцію, якщо захочу їсти.

– Так, Ваша Високосте! – вона всміхнулась і, забравши тарілки, відійшла убік.

Роланд розгорнув шматок чистого пергаменту, готуючись завершити креслення, що залишилось наполовину незавершеним зі вчорашнього дня.

Якщо він хоче захистити Прикордонне Місто, то їхня перша перемога взимку не має бути трагічною. Армія, що не бачила крові, не є кваліфікованою. Роланд побоювався, що, якщо буде якась велика втрата, то його солдати, які навчалися лише короткий час, не матимуть мужності стати на міську стіну.

Йому потрібна модерна зброя, щоб отримати абсолютну перевагу над демонічними звірами.

Без сумніву, це мають бути крем’яні рушниці.   

Насправді у цій епосі є всі умови для появи вогнепальної зброї. Алхіміки часто створювали порошок, який називають «сніговим порошком», який використовували для святкувань у палаці. Ця річ – порох, виготовлений за неправильною формулою. Він повільно горів, а якщо покласти його в мідну трубку, то можна почути слабкий звук.

Приблизно за сто років з’явиться перший прототип мушкета. Цей тип вогнепальної зброї громіздкий і потребує співпраці двох людей, щоб заряджати та стріляти. Як правило, вона може використовуватись тільки як однозарядна зброя. А швидкість стрільби та потужність не такі й хороші, як добре навчений стрілець.

Роланд, звичайно, не зацікавлений у повторенні історії. За допомогою парової машини і здібностей відьми він може створити крем’яні рушниці, що мають справжню цінність. 

– Я глянула на замовлення, поки ти спав. – Соловейко проковтнула останній шматок хліба, затим недбало спитала: – Що ти будеш робити з такою кількістю крижаної ості? Зараз зима, якщо ти хочеш випити холодного елю, чому б тобі не виставити його на одну ніч надвір?

Дворяни вищого класу люблять використовувати крижану ость – тобто селітру, щоб робити лід улітку, а потім насолоджуватися прохолодним молоком, вином або соком. Завдяки холодній порі року ціна на купівлю селітри дуже низька.

– Щоб приготувати крижаний сир, поточна температура недостатня низька для заморожування, – відповів Роланд.

Хоча жінка перед ним не ворог, він знав її не так добре, як Анну. На відміну від парової машини, для крем’яних рушниць не існувало стільки технічних бар’єрів. Як тільки вони розповсюдяться, то це стане на заваді його плану розвитку. Поки він не знає про неї більше, ліпше приховати дещо від Соловейка. Подумавши про це, він закинув пробний гачок:

– Окрім пошуку Святої Гори, Союз Співпраці Відьом займається ще і підготовкою вбивць?

– Ні, це просто група бідних людей, які зібралися разом заради своїх мрій, – Соловейко помахала рукою. – А я приєдналась до Союзу Співпраці Відьом лише два роки тому. 

– Іншими словами, ти раніше працювала на когось іншого? – У неї чудові навички метання ножів, які не можна здобути без належного навчання і років наполегливих тренувань. Роланд був упевнений у цьому. – Крім мене, є й інші люди готові прихистити відьом?

– Прихистити? – обличчя Соловейка набуло дивного виразу. – Як таке можливо…  Якби він знав, що я відьма, то не відчинив би для мене дверей. Пізніше, якби я не довела йому свою користь, мене б таємно вбили.

– О? Ти можеш мені про це щось розказати?

Соловейко посміхнулась і похитала головою, але в її посмішці було кілька незрозумілих емоцій:

– Ваша Високосте, я розкажу вам, коли настане час. Я знаю, що вас турбує. Запевняю, я вільна протягом останніх п’яти років і мені більше не потрібно ні на кого працювати.  

Його спроба перевірки зазнала невдачі, здається, він недостатньо чарівний… Але її відповідь підтвердила одне з припущень – принаймні п’ять років тому вона займалась темними справами для когось. На щастя, людина, що використовувала Соловейка, схоже, зробила це випадково, а не тому, що мала намір найняти велику кількість відьом, як планував сам принц.

Роланд не питав більше. Він нахилив голову і продовжив рисувати.

На його подив, Соловейко, котра зазвичай щось робила поряд з ним, затихла, і єдиним звуком у кімнаті було потріскування вогню. Коли Роланд підняв голову, щоб розслабити напружену шию, її вже не було в кабінеті.

– Пішла не попрощавшись, – пробурмотів він, склавши пергамент, і поклав його до кишені.

Він працював кілька днів, закінчив креслення або копії, все готово.

Роланд планував виготовити знамениту крем’яну рушницю, що була перевірена часом і схожа на гаркебуз. Пороховий заряд клали ззаду, а свинцеву кулю вкладали через дуло. Швидкість стрільби може бути близько трьох пострілів на хвилину, цього більш ніж достатньо для боротьби з нерозумними демонічними звірами.

Більшість тварин не зможе піднятися на стіну, тому відстань стрільби приблизно буде дорівнювати відстані від верхньої частини міської стіни до землі, тобто близько чотирьох метрів. На такій відстані навіть при поганому прицілі складно пропустити ціль, а початкова швидкість кулі майже не зміниться. Доки демонічні звірі не мають шкури твердішу за сталь, то їх можна вбити одним пострілом.

Недоліком крем’яної рушниці є час виготовлення. Це так само, як із гаркебузом, який майстер виготовляв чисельними ударами молотка. Від ствола до спускового гачка пішло близько трьох місяців, щоб виготовити всю рушницю. Серед усіх деталей саме дуло потребувало найбільшої роботи. Спочатку залізо потрібно вибити у тонку і циліндричну форму, потім потрібно зробити канал ствола, а потім нарізати. Хоча без точного обладнання зробити це досить складно, але все-таки досвідчений коваль може зробити потрібні деталі.

Ось чому Роланд спочатку зробив парову машину.

За допомогою парового двигуна він може використати сталеву дриль для свердління каналу ствола прямо у твердому залізному стрижні. Отже, швидкість виробництва значно зросте, не вимагаючи більше допомоги досвідчених майстрів. Усе, що йому потрібно, – це верстак, на якому можна закріпити залізний стрижень.

>>Розділ 28<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської (взято тут і тут), а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці Facebook. У Фейсбуці реагую трохи швидше.

У мене є Patreon. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхуа можна завантажити тут або почитати онлайн тут.