Звільнити цю відьму. Розділ 272

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особлива і безмежна подяка: D. Gromyko.

Щира подяка: P. Shapoval, D. Konarev, Kiltavik ワィタリ , AlastorAndrii, vch_m, Shvaigzam, Misha, Vitaliy, Y. Tymoshenko, Drakula, db4tz.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 271.

Розділ 272. Шахта Північного Схилу

Що глибше у шахті, то вологішим стає простір навколо.

Сільва тримала смолоскип, старанно уникала крапель води, що капали їй на голову, і повільно йшла вглиб печери. Навіть якби не було світла, її Око Істини це не те, що можна заблокувати темрявою. Смолоскип вона використовувала лише для збереження магічної сили.

– Попереду ще одна розвилка, – Соловейко, що йшла попереду, зупинилася, – яка це печера?

– Двадцять третя печера після проходження першої розвилки, другий прохід після «Брами», – Блискавка зазирнула в блокнот.

– Сподіваюся, це останні, – пробурмотіла Сільва, застосувавши здібність і розплющивши очі. – Ліворуч… виходить за межі зони видобутку, руд немає. Праворуч… те саме.

Блискавка записала результат:

– Тоді в цій печері залишився лише одне розгалуження, яке потрібно перевірити.

– Ходімо, – Соловейко перемістилася зі своєї позиції попереду них в кінець загону і повела всіх туди, звідки вони прийшли.

Схоже, її здібність це трохи більше, ніж невидимість. Сільва могла лише бачити слабкі зміни магічної сили Соловейка, але не могла вловити її постать і рухи. Згідно зі словами Блискавки, Соловейко – найсильніша бойова відьма у Союзі.

Це може бути причиною, чому Роланд сказав їй слідувати за ними. Ходили чутки, що ця шахта колись була лігвом стародавнього чудовиська, також раніше було кілька випадків зникнення шахтарів. Перед тим, як вони відправилися сюди, Його Королівська високість неодноразово сказав їм бути обережними. А якщо вони зіткнуться з небезпекою, то повинні негайно покинути шахту і доповісти про це йому.

Однак Сільва не погоджувалася з цим. Жоден монстр не міг уникнути її магічних очей. Вона добре бачила не тільки трупи тварин, але і звивання черв’яків у землі.

Їхня дослідницька група складалася з чотирьох осіб. Крім неї, Соловейка і Блискавка була ще дівчинка на ім’я Люсія. Щоразу, коли вона знаходила руду, юна відьма перетворювала її на різні уламки, які потім ретельно розкладала до кишень, кажучи, що віддасть їй принцу для ідентифікації.

Блискавка відповідала за малювання мапи шахти. За її словами, жодна пригода не може пройти без неї. Гордий тон Блискавки нагадав Сільві капітана, який тимчасом перебував на Сонному острові.

Печера номер 23 – це величезна печера, розташована на нижньому рівні шахти. Пройшовши сотню кроків углиб, вона розділялася на троє. Якщо йти далі цими трьома проходами, то буде ще більше розгалужень і кожен наступний прохід матиме у кінці розгалуження. Але оскільки за межами зони видобутку можливість знайти мінеральну жилу дуже мала, вони вирішили наразі обмежитися таким дослідженням.

Повернувшись до початкової розвилки, яку Блискавка записала як «Брама», Сільва використала свою здібність, що обстежити третій прохід у печері номер 23.

Що ширший діапазон в Ока Істини, то більше магії споживається і збільшується навантаження на тіло, тому вона вирішила обстежувати по одному проходу за раз.

– Третій прохід… так, я не бачу жодних жил, але в кінці є… – вона на мить приголомшено завмерла, – є розгалуження на п’ять проходів і один, схоже, веде вниз.

– Вниз? – повторила Блискавка.

– Саме так, – Сільва придивилася. Довгий і вузький прохід незабаром повернув за ріг і вів прямо до зони видобутку. Коли вона постаралася глянути глибше, то відчула сильне запаморочення, від чого Око Істини припинило діяти. – Гадаю, прохід веде до родовища корисних копалин.

Але це пояснення було дещо надуманим. Складні та заплутані печери у шахті Північного Схилу, очевидно, не копалися вручну. Крім того, якби вона навмисно не шукала руди, то малоймовірно, що змогла знайти жилу невідомого мінералу, розташовану між двома розгалуженими шляхами. Якби не Око Істини, для якого не існує бар’єрів, неможливо було б знайти хоч якісь мінерали, що сховані за кам’яною гірською породою і ґрунтом.

– Щоб там не було, потрібно просто сходити і дізнатися, – знизала плечима Соловейко.

Група зайшла у тертій прохід і приблизно через чверть години прийшла до потрібного місця.

Прохід тут розділявся на п’ять тунелів. Один із них був до того вузьким, що туди забратися можна було лише навкарачки. Дивний прохід, який Сільва бачила раніше, знаходився у центральному з п’яти тунелів, прохід там різко знижувався, що більше нагадував крутий схил у порівняні з місцем, де вони стояли зараз.

– Виглядає досить глибоко, – Соловейко повела смолоскипом, щоб освітити прохід. – Мені здається, що печери тут чимось схожі на ті, що були у Непрохідних горах.

– Повернемося одразу ж, як закінчимо перевірку, – Люсія не втрималася і схопилася за руку Соловейка. – Мені тут не подобається… Таке відчуття, що на нас ніби щось дивиться з проходів.

– У проходах нема нічого, крім бруду і каміння, – сказала Сільва. Хоча їй дуже не подобалося це тихе і вологе місце, здібність підказувала їй, що небезпеки тут немає. – Проходи зліва не мають мінеральних жил, проходи справа також не мають жодних слідів руд і ведуть до місця видобутку. – Вона швидко оглянула бічні тунелі, а потім перевела погляд на центральний і здивовано видихнула: – …Га?

– Що таке? – запитала Блискавка.

– Я… не бачу, що там.

– Не бачиш? – здивувалася дівчина. – Невже ти втомилася і більше не можеш використовувати здібність?

– Ні, з моєю здібністю жодних проблем, – Сільва заплющила очі та знову розплющила їх. Однак перед ними досі було темно, ніби її позбавили зору. Терплячи головний біль, вона розширила діапазон, але змін не сталося. Вона чітко бачила ґрунт навколо, але центральна зона так і залишалася покрита нескінченою темрявою, густою, як нерозчинене чорнило. – Щось заважає мені.

– Ви всі залишаєтеся тут і не рухаєтеся, – Соловейко дістала зброю, що вилискувала сріблом. – Я спущуся, щоб глянути, і негайно повернуся.

– Не йди! – зупинила її Сільва, притискаючи руки до лоба через біль. – Лише одна річ може мати такий ефект. Якщо ти підеш туди, то будеш у небезпеці.

– Що за річ?

– Божий камінь відплати, – скрипнувши зубами, сказала Сільва. – Під землею знаходить божий камінь відплати, і він закриває всю цю зону!

……

Коли Роланд дізнався цю новину, він негайно мобілізував солдатів першої армії і відправив їх у шахту Північного Схилу.

Результат перевірки підтвердив здогад Сільви: глибока печера на дні шахта мала величезну кількість божого каменю відплати.

Пересвідчившись, що небезпеки немає, Роланд у супроводі особистої охорони також зайшов до печери номер 23. Він на власні очі хотів побачити, як виглядає божий камінь відплати, що здатен приховати все, що відбувається на дні шахти.

– Ваша Високосте, будьте обережні, – нагадав Картер, – вихід прямо перед вами.

– Ви не можете використовувати свою магію тут, вам безпечніше залишатися ззовні, – Роланд поглянув на Анну, Соловейка і Блискавку, що йшли за ним. – Чи не краще вам повчитися у Сільви?

– Навіть без магічної сили, я сильніша за тебе. Якщо ти йдеш, то, звичайно, я теж іду, – надула губи Соловейко.

– Де є пригоди, там є я, – сказала Блискавка, гордо випрямивши спину.

Анна нічого не сказала, просто поглянула прямо в очі Роланда. Побачивши, як в її ясних очах відбивається світло факела, Роланд зрозумів, що говорити щось марно.

– Гаразд, – зітхнув він, – але ви будете триматися біля мене і не відходитимете далеко.

Дійшовши до місця, де прохід досить різко спускався вниз, Роланд зрозумів, що головний лицар мав на увазі під виходом.

Перед ним раптом повстала простора і глибока печера.

Навіть без вогню смолоскипів, він міг чітко бачити всю печеру. Джерелом світла служив божий камінь відплати, який був схожий на скупчення кришталевих призм. Кожна з призм тягнулася від землі і мала діаметр у 20-30 метрів біля основи. Вони виглядали як величезні неонові вежі.

>>Розділ 273<<


Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і BuymeacoffeeБанка. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.