Звільнити цю відьму. Розділ 274

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особлива і безмежна подяка: D. Gromyko.

Щира подяка: P. Shapoval, D. Konarev, Kiltavik ワィタリ , AlastorAndrii, vch_m, Shvaigzam, Misha, Vitaliy, Y. Tymoshenko, Drakula, db4tz.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 273.

Розділ 274. Іспит

Після вечері Свічка досить рано зайшла до вітальні замку.

Щовечора вчителька Сувій проводила заняття у вітальні. На відміну від коледжів у великих містах, де можуть навчатися лише аристократи, учні, що відвідували лекцію у замку, були з Союзу Відьом.

Але вона була не першою, хто прийшов до «класу», Евелін уже сиділа за довгим столом і махала їй рукою.

– Чи доручив тобі Його Високість Роланд нещодавно якесь завдання? – нетерпляче запитала Евелін, як тільки Свічка сіла.

Вона пригадала, що коли вони вперше прибули сюди, то досить сухо зверталися до принца. Свічка подумки усміхнулася:

– Так, він попросив мене використати здібність на кількох шматках металу дивної форми, щоб вони залишалися кімнатної температури. Не знаю, для чого вони потрібні.

– Сп… справді? – очі Евелін потьмяніли. – Його Високість досі не дав мені жодного завдання.

– Хіба він не дав тобі жодних інструкцій щодо практики? – здивовано запитала Свічка.

– Ні, я практикуюся відповідно до своїх бажань, – похитала головою Евелін, – він лише зрідка приходить до мене, щоб я скуштувала свіжостворений алкоголь.

– Можливо, це саме те, що потрібно Його Високості. Ти працювала в таверні і добре знайома зі смаками різних напоїв. Таких відьом, як ти, небагато.

– Але для дегустації напоїв відьма не потрібна, – запротестувала Евелін. – Зарплати в один золотий дракон достатньо, щоб найняти вправного винороба.

– Е-е… – Свічка поплескала її плечу, – гадаю, Його Високість має якийсь план.

– Сувій також намагалася втішити мене схожим чином, але я навіть не знаю, для чого може знадобитися моя здібність. Я не можу зробити випивку з нічого… Можливо, він хоче обрати найкращий напій для продажу? Але простолюдини можуть дозволити собі лише поганенький ель, тоді як аристократи мають різні смаки. – Евелін поклала підборіддя на стіл і розчаровано сказала. – Ба більше, напої, які робить Його Високість стають все більше і більше… неприємнішими для пиття. Якось я запропонувала йому змішати випивку з водою чи соком, але, здається, принц бажає зробити дуже міцний напій.

На мить Свічка не знала, що сказати. Ця ситуація нагадала їй, що вони з Евелін перебувають в одному човні. Коли вони потрапили на Сонний острів, то більшу частину часу займалися побутовими справами, але зі зростанням кількості риб’ячого жиру Свічці більше не потрібно було використовувати свою здібність часто, а вживання алкоголю було суворо заборонене пані Тіллі.

На початку в них було скрутне життя, тому їжа й речі часто розподілялися в залежності від здібностей. Іноді Свічка могла отримати лише одну несолену смажену рибу на день. Вона не думала, що в такому підході є щось погане і була готова дати більше їжі тим відьмам, що витратили більше магії. Однак відьми почали ділитися на групи і виникло неясне відчуття відчуження, що викликало в неї почуття незручності. На щастя, пані Тіллі добре про них дбала, вона вибачилася за такий спосіб розподілу і пообіцяла внести корективи, коли припасів стане більше і таким чином поділ на групи і відчуження стане меншим.

Але у Прикордонному Місті подібної ситуації не відбувалося – всі відьми сидять за одним столом і разом насолоджувалися трапезою у компанії принца. Одяг, який їм дали, нічим не відрізнявся по якості від одягу інших… Але найважливішим є те, що вони, незалежно від того наскільки сильні їхні здібності, ставляться одне до одної, як до єдиного цілого. Це можна побачити у їхній щоденній взаємодії. Хоча минуло два тижні відтоді, як Свічка з іншими прибула у Прикордонне Місто, вона вже глибоко відчула це.

Вони справді ставляться одне до одної як до сестер.

Це викликало у Свічки відчуття неабиякої заздрості.

Коли всі відьми зайняли свої місця, зайшла вчителька Сувій зі стосом білого паперу:

– Сьогодні я не буду викладати новий матеріал, а проведу всебічне тестування знань, які ви засвоїли.

– Що це таке? – Блискавка підняла руку першою.

– Куу-куу? – Мейсі була другою.

– Ви навчаєтеся вже три місяці. Його Високість вважає, що необхідно перевірити результати вашого навчання, – усміхнулася Сувій. – Всі запитання на цих папірцях розділені на три частини: мова королівства, математика і природничі науки. Загалом 60 запитань, за кожну правильну відповідь ви отримуєте додатковий бал, а за неправильний – бал віднімається… Звичайно, якщо ви не розумієте питання, то можете підняти руку і попросити, щоб вам пояснили. Однак я думаю, що ви вже освоїли читання і письмо, інакше ви не зможене відповісти, навіть якщо знаєте відповідь… – вона зробила паузу, – До речі, Його Високість сказав, що лише ті, хто відповів правильно більше ніж на половину питань, зможуть отримати морозиво на десерт під час післяобіднього чаю на вихідних. Ті, чиї бали будуть нижчими за цей рівень, не зможуть отримати морозиво..

Свічка почула клацання позаду й обернулася, вона побачила Соловейка з приголомшеним обличчям. Вугільна ручка впала на підлогу і розпалася на два шматки.

– Також Його Високість зазначив, що п’ять відьом з Сонного острова можуть не проходити іспит, тож це залежить від вашого бажання: залишитися тут з усіма і відповісти на запитання чи зробити собі вихідний на цей вечір. – Сувій поглянула на Свічку, Евелін та інших. – Незалежно від результату й оцінки, ви зможете насолоджуватися смачним післяобіднім чаєм.

– Хух, – Евелін поплескала себе по грудях, обернулася і прошепотіла, – я навіть не всі слова знаю, тому не була впевнена, що зможу отримати морозиво.

Мед і Лотос радісно піднялися і, відсалютувавши Сувій, вийшли з кімнати.

Сільва не була присутня тут, бо вона почувалася погано, тому Свічка й Евелін були єдиними відьмами Сонного острова у кімнаті.

– Хочеш залишитися? – тихо запитала Свічка.

– Я хочу спробувати, – кивнула Евелін, – хіба принц Роланд не казав, що знання можуть допомогти розвинути здібність? Боюся, якщо я не буду наполегливо працювати у цьому, то ніколи не зможу зрівнятися з ними. – Вона лукаво посміхнулася: – Останніми днями я практикувалася писати у своїй кімнаті після занять. Лілі і Таємничий Місяць допомагали мені з читанням і написанням деяких загальних слів.

Коли Евелін про це згадала, то розчарування в її голосі негайно розвіялося, а очі заблищали, від чого кутики рота Свічки легенько піднялися.

– Так, я теж спробую.

……

– Ваша Високосте, ось результати тесту, – Сувій передала Роланду аркуш з балами.

– Дякую за старанну працю. – Він був дещо спантеличений нещодавнім відкриттям у шахті Північного Схилу. Було важко зосередитися на щоденній роботі, тому Роланд спочатку вирішив приділити увагу чомусь простішому. – Га? Схоже, Соловейко показала себе досить непогано, еге?

– Так, її результат досить високий, вона отримала всі бали за питання про мову королівства, – з усмішкою сказала Сувій. – Зрештою, більшість питань, які ви поставили, дуже прості, а Соловейко добре вміє читати і писати, тому, природно, вона краща за багатьох відьом, які лише починають навчатися з нуля.

– Тц-тц, – Роланд поцокав язиком, – я думав, що завдяки цьому іспиту зроблю так, щоб вона їла менше солодкого. – Він не встиг договорити, як відчув, що його сильно щипнули за плече. – Якщо коротко, результати виглядають непогано. Всі сестри Союзу Відьом набрали більше шістдесяти балів. Схоже, твоє старання приносить плоди.

– Результати також невіддільні від їхніх зусиль.

Роланд опустив погляд:

– Лише дві відьми Сонного острова брали участь у тестуванні?

– Так. Евелін отримала п’ять балів, а Свічка – тридцять шість балів. Остання повинна мати певну основу. Більшість балів походять із запитань, що стосуються мови королівства, – відповіла Сувій.

Лише за два тижні занять вона змогла набрати бали за запитання, які не входять до частини, що стосувалася мови королівства. Особисті якості відьми справді дивовижні, магія заслужено змінила її як зовнішньо, так і внутрішньо. Результати відьом Союзу не менш видатні. Лілі, Колібрі, Таємничому Місяцю та іншим знадобилося лише три місяці, щоб пройти шлях від не знання як прочитати одне слово і до опанування основ читання і письма. Уже це перевершує більшість звичайних людей.

Якби кожен міг повністю відкинути упередження і співпрацювати з відьмами заради сприяння розвитку суспільства і цивілізації, то яким би було майбутнє? Роланд був сповнений очікувань.

>>Розділ 275<<


Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і BuymeacoffeeБанка. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.