Звільнити цю відьму. Розділ 275

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особлива і безмежна подяка: D. Gromyko.

Щира подяка: P. Shapoval, D. Konarev, Kiltavik ワィタリ , AlastorAndrii, vch_m, Shvaigzam, Misha, Vitaliy, Y. Tymoshenko, Drakula, db4tz.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 274.

Розділ 275. Люсія і Соловейко

Люсія обережно поклала три залізні злитки на підлогу спальні, потім заплющила очі, глибоко вдихнула і подумки переглянула всі минулі тренування, перш ніж простягнути руки і використати свою здібність для того, щоб огорнути злиток.

Це був метод для практики, який Анна допомогла їй придумати. Залізні злитки також спеціально зробила Анна. Три шматки кованого заліза містили різні складові, зокрема, срібло, мідь, свинець і деякі домішки. Її завдання полягало в тому, щоб визначити окремі елементи, не руйнуючи злитки і знайти злиток з найбільшим вмістом срібла.

Це означає, що їй потрібно контролювати магічну силу і застосовувати здібність до одного злитка за раз.

Інакше вона примусить речовини розділитися і злитки перетворяться на порошок. Ось чому їй було так важко контролювати здібність, коли вона була дома, в місті Золотого Врожаю. Вона вплинула здібністю на папір, але результат почасти вийшов суперечливим, усе тому, що вона не розуміла скільки магічної сили потрібно витрачати і як діє її здібність, що привело до того, що деякі аркуші паперу пройшли процес розділення не один раз і зрештою більша частина сировини перетворилася на воду і газ.

Після того, як вона прибула у Прикордонне Місто, першим уроком, якому її навчили відьми, було відточування контролю над магічною силою за допомогою практики.

Спочатку Люсія не вірила, що такою невидимою і нематеріальною річчю можна точно керувати. Лише коли Анна продемонструвала, як вона прямо на місці може виміряти довжину чорним вогнем, Люсія зрозуміла, що помилялася. Анна може змінювати навіть розмір і товщину чорного вогню, контролюючи використання магії і це завжди виходило ідеально точно.

– Сестро, ти знову тренуєшся? – Дзвіночок з цікавістю визирнула з ліжка. – Ми щойно закінчили обідати.

Люсія смикнула рукою – і залізний злиток раптом перетворився на кілька купок порошку.

– Я вже казала, не заважай мені, коли я використовую здібність. – Люсія розвернулася і легенько стукнула сестру по голові. – Зосередься на книзі!

– Я не можу цього зрозуміти, – насупилася Дзвіночок, – я не розумію половини слів. Я не схожа на тебе, сестро, ти добре вмієш читати і писати.

– Тому ти повинна читати більше. Багато слів мають схожу структуру. Навіть якщо ти ніколи не бачила їх раніше, то матимеш змогу здогадатися про їхнє значення. Грамотність – це процес ознайомлення.

– Добре, – Дзвіночок втягнула голову.

Люсія знову зосередилася, тепер ціллю був другий залізний злиток, зосередившись на контролю, вона повільно вивільняла магічну силу, уявляючи її як шар марлі, що м’яко покриває і рівномірно огортає ціль.

– Хей, я тут, – двері зі скрипом відчинилися і в кімнату зайшла білявка. – О, практикуєш здібність?

– Сестро Соловейко! – радісно вигукнула Дзвіночок.

Другий залізний злиток також перетворився на порошок.

Люсія зітхнула і поклала злиток разом з порошком, що був на підлозі, у свою сумку. Вона відчувала, що сьогодні опівдні не зможе займатися.

– Це тобі.

Їй протягнули морозиво з сильним молочним ароматом.

– Дякую, – Люсія взяла морозиво, – але ж його дають лише під час післяобіднього чаю, так?

Соловейко гордо розправила плечі:

– Це винагорода, яку попросила у Його Високості. До речі… ось для тебе, – вона протягнула і Дзвіночку порцію морозива, від чого та щасливо засміялася.

– Сестро Соловейко, ти – найкраща!

«Вона негайно забуває про мене, як тільки отримує щось смачненьке», – безпомічно подумала Люсія. Але щойно вона поклала морозиво до рота, то відчула, що якби була на місці молодшої сестри, то відреагувала б так само, як Дзвіночок. М’який медово-молочний смак був водночас і холодним і освіжаючим, вони поєднувалися і ще більше підсилювали солодкість. Навіть після того, як морозиво проковтнули, у роті залишалося відчуття прохолоди.

Ніхто не міг встояти перед цим чудовим смаком, особливо у спекотній літній день. Не дивно, що Його Високість подає морозиво лише під час післяобіднього чаю на вихідних. Такий унікальний делікатес, мабуть, коштує чималих грошей. Бо вона ніколи не чула про такий десерт у місті Золотого Врожаю.

Подумавши про це, Люсія не могла не запитати:

– Як ви попросили морозиво у Його Високості?

– Хе-хе, – Соловейко підняла кутики губ, – я посіла третє місце за результатами тесту, поступившись лише Венді і Листочку, але Його Високість Роланд думав, що я провалюся. Природно, що у випадку, коли ситуації обернулася таким чином, я попросила у нього нагороду.

– Он воно… що, – Люсія на мить завагалася, – а який у мене результат?

– Шістдесят вісім балів, але я не знаю, на якому ти місці.

– О, так мало, – розчаровано сказала Люсія. Із загальних 120 балів, за питання вона отримала лише трохи більше половини і то завдяки тому, що вона уже освоїла читання і письмо.

– Це досить хороший результат, – Соловейко погладила Люсію по голові. – Все-таки ти зовсім недавно почала відвідувати навчання. Тому, очевидно, що ти будеш трохи відставати у математиці і природничих науках. Якщо у тебе є запитання про щось, чого ти не розумієш, то можеш звертатися до мене.    

– А я?! Можу я запитати?! – Дзвіночок підняла руку.

– Звичайно, завжди рада тобі допомогти, – з усмішкою відповіла Соловейко.

– Коли я пройду тестування, чи зможу я сама обрати собі роботу?

– Тобі ще рано. Його Високість сказав, що працювати можна по досягненню мінімального віку у 14 років, тобі лише десять. Чому ти так квапишся? – Люсія поглянула на неї.

Дівчинка негайно відповіла:

– Я хочу якомога швидше почати допомагати тобі. А такі речі, як одруження і народження дітей, коштують великих грошей. Якщо у тебе мало грошей, жити буде дуже важко!

– Від кого ти це почула? – спитала Люсія, притиснувши руку до чола.

– Від тата, він постійно нарікав, що більше не зможе нас утримувати.

– Пфф, – Соловейко не втрималася від сміху, – якби ти могла працювати, то куди б пішла?

– Хімічна лабораторія! – Дзвіночок підняла руку і швидко додала: – Хочу стати алхіміком, отримати звання мудреця та отримувати загальне захоплення і похвалу!

– Краще… не треба, – похитала головою Соловейко. – Лабораторія насправді дуже небезпечна.

– Небезпечна? – здивувалися обидві сестри.

– Так, – Соловейко розвела руками і продовжила: – вони не тільки мають справу з кислотами, але іноді там відбуваються вибухи. Навіть головний алхімік Каймо Страєр не може уникнути подібного. Минулого разу йому відірвало чотири пальці. Якби не Нана, боюся, пан Каймо Страєр більше б ніколи у житті не зміг би взятися за ті пляшки і банки. – Вона зробила паузу. – Також, схоже, Його Високість нещодавно вирішив розробити новий вид пороху. Навіть він вважає, що ця речовина надзвичайно небезпечна і тому для тестів виділили окрему лабораторію.

– Ем, тоді що ви порадите у такій ситуації? – Люсія обійняла Дзвіночка і вирішила, що ніколи не дозволить сестрі працювати в такому жахливому місці.

– Звичайно, обрати ратушу і стати державним службовцем.

– Державним… службовцем? – повторила Люсія.

– Кхем, так сам до себе бурмоче Його Високість. Якщо говорити інакше, то це чиновник ратуші, – Соловейко кахикнула. – Робота стабільна і безпечна, зарплата вище середньої, є можливість підвищення. Зарплата міністра не менша, ніж у відьом.

– Зрозуміла, – задумливо сказала Люсія.

– Сестро Соловейко, тобі подобається Його Високість? – гучним голосом запитала Дзвіночок. – Ти багато разів згадуєш «Його Високість», коли говориш. Мама завжди казала, що так часто люди говорять про тих, хто їм дуже подобається.

Від запитання молодшої сестри обличчя Люсії завмерло. Прокляття, як можна було запитати про це так прямо? Це дуже грубо. Навіть прості друзі так прямо про це не питатимуть, а Соловейко це добра старша, якою вона захоплюється. Люсія квапливо затулила Дзвіночку рота і вже збиралася вибачитися, коли почула відверту відповідь Соловейка:

– Так, він мені подобається.

>>Розділ 276<<


Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і BuymeacoffeeБанка. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.