Звільнити цю відьму. Розділ 282

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особлива і безмежна подяка: D. Gromyko.

Щира подяка: P. Shapoval, D. Konarev, Kiltavik ワィタリ , AlastorAndrii, vch_m, Shvaigzam, Misha, Vitaliy, Y. Tymoshenko, Drakula, db4tz.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 281.

Розділ 282. «Сцена»

Наступного дня після повернення до замку у Прикордонному Місті Залізна Сокира повідомив всю інформацію, яку отримав під час допиту.

– Вони були лише передовим загоном Тіфіко? – нахмурившись, запитав Роланд.

– Саме так, Ваша Високосте, – кивнув Залізна Сокира, – як ви і припустили раніше – це бойова стратегія Тіфіко Вімблдона. Посилати одну групу ополченців за іншою, щоб атакувати західний регіон. Крім західного регіону, він також використовував цей самий метод для боротьби з Ґарсією Вімблдон у порту Чиста Вода.

– Загони повністю складаються з простолюдинів?

– Не зовсім, також серед них є злочинці, щури, але більшість – це біженці, зібрані з різних місць. – Залізна Сокира пояснив деталі: – За словами ворожого лицаря, щоб заманити людей, Тіфіко спочатку використав усні обіцянки, а потім їх примусили прийняти пігулки. Таким чином, вони опинялися під контролем Тіфіко і виконували його накази, щоб отримати пігулки, які полегшать біль і притлумлять бажання отримати ще.

– Але їм не відомо, що як тільки вони проковтнуть пігулку, вилікувати їх неможливо, – Роланд зітхнув. – Прийом інших таблеток лише відстрочить їхню смерть.

– Все так, Ваша Високосте. Тіфіко не розповідав ополченню про наслідки прийому пігулок. Тому вони думали, що, поборовшись за «нового короля», отримають новий статус і нагороди, які він пообіцяв.

– Якою була мета цього загону? – запитав Роланд.

– Прикордонне Місто, – швидко відповів Залізна Сокира. – Згідно з тим, що вони чули від сера Вінсента, який загинув під час обстрілів, головний лицар вважав, що місто не мало захисних стін, тому вони швидко досягнуть мети, користуючись тактикою виснаження супротивника. Він думав, що тисяча ополченців, які проковтнуть пігулки, завдадуть містечку втрати у три тисячі людей, що стане важким ударом по Прикордонному Місту, але…

– Але що?

– Снарк також зізнався, що Тіфіко дав їм інше завдання. Воно полягало в тому, щоб розділити ополчення на кілька груп, які атакуватимуть місто. Так вони змогли б забезпечити власну безпеку і спостерігати за нашими методами реагування та бойовою ефективністю. Думаю… він уже мав отримати відповідь на це запитання від головного лицаря, що командував попередньою атакою.

– Цього разу також ніхто не повернеться, – принц знизав плечима. – Оскільки вони передовий загін, який мали використати для виснаження, чи відомо тим двом про подальші плани Тіфіко?

– Небагато, їм відомо лише те, що наступна атака буде масштабнішою за дві попередні.

Від цих слів серце Роланда защеміло від ненависті. Тіфіко готовий витратити величезну кількість людського ресурсу лише заради того, щоб перетворити їх на гарматне м’ясо, що йтиме на нього хвиля за хвилею? Навіть якщо перемогти ворога без жодних втрат, це все одно буде гірка перемога. Замість того, щоб протистояти вторгненню Тіфіко, йому важливіше зупинити цю безглузду війну – інакше як довго доведеться чекати після об’єднання Сірого Замку, щоб населення знову почало процвітати?

– Після настання Місяців Демонів усі сухопутні шляхи в західному регіоні будуть перекриті сильним снігом, що ускладнить просування великого війська. Якщо вони вирішать використати кораблі, то їм знадобиться велика кількість кораблів, коштуватиме це немало, а ще їх можна буде легко перехопити на півдорозі, – сказав Роланд. – Отже, якщо він хоче розпочати війну в цьому році, то повинен діяти до того, як випаде перший сніг. Набір в ополчення має завершитися набагато раніше, тобто за деякий час до початку зими.

– Ви хочете…

Роланд заплющив очі та якусь мить витратив, щоб зібратися з думки, перш ніж заговорив знову:

– Я хочу відкласти цю війну.

– Хочете надіслати до нього посланця чи дипломатичного листа? Боюся, Тіфіко Вімблдон не стане робити так, як ви хочете, – низьким голосом сказав Залізна Сокира.

– Ні, від цього буде мало користі, – повільно сказав Роланд. – Якщо я хочу, щоб він відмовився від ідеї нападу, перший пункт – це зменшити кількість населення, яке він може викрасти і використати, а другий – змусити його зрозуміти, що війна на виснаження не принесе користі, а також посіяти страх перед наслідками, якщо він ще раз спробує вторгнутися у західний регіон. Спочатку я планував, щоб Баров організував поширення новин про західний регіон як про землю вільну від війни і так приманити людей, що живуть за межами міст, але зараз виходить, що цей метод надто повільний, а засоби досягнення цілі надто консервативні. Якщо я хочу отримати людей раніше, ніж Тіфіко накладе на них свої руки, потрібно діяти так само, як під час останньої експедиції до столиці королівства, проявити ініціативу і залучити їх на свій бік. Найважливішим є південний регіон країни, він найбільше постраждав від війни, далі йде північний регіон королівства. Припускаю, що для виконання цього завдання доведеться залучити першу армію.

– Якщо це тільки для залучення людей, то достатньо загону з п’ятдесяти осіб, – без вагань сказав Залізна Сокира. – Ми не будемо діяти біля міст, тому не потрібно хвилюватися про прямі зіткнення з ворогом.

– Я обговорю з тобою конкретний план після того, як обміркую його, – кивнув Роланд.

Основні сили захисту повинні залишатися у Прикордонному Місті, а відправлений загін повинен буде повернутися до початку Місяців Демонів. Крім того, також виникає питання щодо золотих драконів і харчів: більш активна політика залучення людей, природно, збільшить кількість населення, але і витрати зростуть у геометричній прогресії. Попередній план був економічно ефективним, але тепер у нього з’явилася більша мета, тому необхідно ретельно обдумати кожну деталь нового плану.

– Але другий пункт, про який ви згадали… як це зробити?

– Для початку потрібно поширити новини, тому ми відпустимо полонених простолюдинів назад до Королівського міста. Так Тіфіко приблизно знатиме про хід бою – отже, він не повинен знову і знову робити щось, що не приноситиме жодної користі.

– Але так буде розкрито наш метод бою за допомогою артилерії, – стурбовано сказав Заліза Сокира.

– Він майже нічого не дізнається, – Роланд м’яко постукав по столу. – Крім того, що це далекобійна зброя, яка має неймовірну потужність удару, він не знатиме ні принципів, ні про процесу виробництва. – Поки рівень індустріалізації в цій епосі залишається на тому ж рівні, що і раніше, навіть якщо хтось дізнається про артилерію, то не зможе протистояти їй. Це перевага вогнепальної зброї над холодною, яку не можна змінити ні силою волі, ні тактикою, ні чисельністю військ. – Разом з тими людьми я надішлю йому лист-попередження.

– Лист-попередження?

– Так, у листі я заздалегідь повідомлю йому про дату нападу і потім здійсню атаку на столицю королівства саме в цей день, – наголошуючи на кожному слові, сказав принц.

– … – Залізна Сокира відкрив рота від здивування. Йому знадобився деякий час, щоб оговтатися. Далі він прийняв урочисту позу і віддав честь: – Якщо таким буде ваш наказ, я готовий віддати своє життя, щоб виконати його!

– Спокійно, я не хочу, щоб ти помирав, – усміхнувся Роланд. – Для цього плану не потрібна участь першої армії, тут знадобиться допомога відьом.

Як примусити Тіфіко боятися західного регіону? Роланд обдумав ситуацію і вирішив, що ніщо так не приголомшить другого принца, як прямий напад на палац. Щойно Тіфіко усвідомить, що нема безпечного місця, то всі плани щодо відправлення військ куди-небудь зникнуть з його голови.

Роланд розглядав план про скидання листівок, як це робили в наступних поколіннях, також, крім скидання листівок, він планував скинути дві авіаційні бомби на Тіфіко – так звана раптова атака з неба. Ймовірність убити нового короля такою кількістю бомб мінімальна, але щоб вважати це успішною операцією буде достатньо факту стримання.

Чи буде Тіфіко наполягати на масштабній атаці визначити складно.

Роланд чітко усвідомив, що ситуація у битві за престол змінилася. Він більше не був таким слабким, як тоді, коли опинився тут уперше і йому довелося приховувати свою діяльність. Настав час розкрити карти, вийти на політичну сцену Сірого Замку і дозволити людям королівства помітити його існування – це не мало нічого спільного з бажанням похизуватися, а було різновидом пропаганди власної території і влади.

Нема сенсу отримувати королівство, де повсюди трупи і руїни. Він сподівався, що завдяки цій декларації більше людей потягнеться у західний регіон і стане на його сторону.

Коли сонце сховалося за горами, Роланд відчинив вікно кабінету. Вечірній вітерець, що дув у його обличчя, більше не обпікав жаром, замість цього він ніс відтінок прохолоди.

Настала осінь.

>>Розділ 283<<


Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і BuymeacoffeeБанка. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.