Звільнити цю відьму. Розділ 284

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особлива і безмежна подяка: D. Gromyko.

Щира подяка: P. Shapoval, D. Konarev, Kiltavik ワィタリ , AlastorAndrii, vch_m, Shvaigzam, Misha, Vitaliy, Y. Tymoshenko, Drakula, db4tz.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 283.

Розділ 284. Компаньйон

Коли караван відплив, Роланд нарешті зміг видихнути.

Нарешті… скарбниця знову повна. 

Три торгові палати отримали загалом вісім парових машин, три з який були виготовлені на заводі №2, який був створений за сприяння торговців затоки Півмісяця. Роланд мусив визнати, що майстри з фіордів відрізнялися талантами і мали кращі здібності до навчання, ніж шахтарі та ковалі з Прикордонного Міста. Освоївши роботу з верстатами, швидкість виготовлення продукції різко зросла. Можливо, за два місяці виробничі потужності заводу №2 наздоженуть завод №1. На щастя, згідно з підписаним договором, усі кошти від продажу цих машин належать Роланду.

Також він отримав нове замовлення на виготовлення водневих повітряних куль для каравану затоки Півмісяця. Марлан був дуже зацікавлений у речах, що розширювали поле зору. Також, крім групи одномісних розвідувальних повітряних куль, він замовив виготовлення великої повітряної кулі, що зможе перевозити від трьох до чотирьох осіб. Ця куля були призначення для дослідження нових островів у фіордах.

Разом з переобладнанням першого корабля на пароплав, ці троє принесли Прикордонному Місту майже сім тисяч золотих драконів. Якщо відняти витрати на закупівлю металевих злитків, мийних каменів, зерна та інших товарів, решти шести тисяч золотих драконів має вистачити для забезпечення міста, а також для плану зі збільшення населення.

Роланд викликав Барова і Залізну Сокиру в кабінет.

– Тепер, коли у нас з’явилися гроші, настав час залучити людей з інших місць, – він подивився на цих двох вправних чоловіків. – Це буде спільна операція ратуші і першої армії. Ви вирішуватимете, хто виконуватиме завдання, я ж лише окреслю в чому полягатиме місія.

– Говоріть, ми уважно слухаємо, – кивнув голова ратуші.

– Людей ми будемо залучати з двох напрямків: з півночі і півдня, – Роланд розклав на столі перед ними мапу. – Особливу увагу потрібно приділити землям між Орлиним містом і портом Чиста Вода… Підозрюю, Тіфіко одразу ж націлиться на цих людей. Він вважатиме їх помічниками Ґарсія, а тому в його очах вони не мають цінності і він пустить їх на гарматне м’ясо. Тож в першу чергу потрібно залучити цих людей.

– Група, яку пошле ратуша, відповідатиме за вербування дворян, ремісників та інших вчених людей, тоді як головним завданням першої армії буде залучення простолюдинів. На відміну від попередньої експедиції, цього разу методи повинні бути більш активними. Розумієш, про що я?

Залізна Сокира на мить завагався:

– Ви маєте на увазі… застосування сили?

– Кхе-кхе, не потрібно заходити так далеко, – закашлявся Роланд. Стиль людей пісків справді простий і грубий. – Я говорю про роздавання їжі, активне переконування, пропозицію наперед покрити витрати на проживанні і подібне. – Він поглянув на Барова: – Ти маєш добре розбиратися в таких речах.

– Звичайно, Ваша Високосте, раніше я багато разів допомагав міністрам і патрулям придушувати або втихомирювати заворушення біженців, – сказав Баров, погладжуючи бороду. – Їхні вимоги дуже прості. Іноді достатньо просто нагодувати їх. Тому не потрібно використовувати гроші, щоб заманити цих людей. Краще навіть не згадувати про зарплату, якщо умови будуть надто щедрими, у них виникнуть підозри. Однак з занепалими дворянами буде багато проблем. Хоча їм бракує грошей і вони не такі вже відомі, але вони мають досвіт і знання, тому їхні вимоги будуть високими. Навряд чи вони погодяться кудись їхати лише заради того, що отримати парову булочку. Їх потрібно заманювати грошима й обіцянками.

Роланд задоволено плеснув у долоні, раз, другий:

– Шкода, що у Прикордонному Місті багато справ і ти не можеш поїхати особисто, інакше успіх цієї місії був би гарантований.

– Запевняю, Ваша Високосте, я пошлю своїх найкращих учнів, – з усмішкою сказав Баров. – Коли наступного року почнеться побудова великого міста, обидва береги річки Червона Вода будуть заповнені житловими будинками.

– Колись такий день настане.

Коли Баров і Залізна Сокира пішли, Роланд відкинувся на спинку крісла, щоб трохи відпочити. Далі він вирішив піти на задній двір для випробувань на горі Північний Схил, щоб побачити Анну.

Щойно він пройшов крізь двері, то перше, що побачив, підлогу повністю вкриту металевими злитками.  

Роланд підняв один і поклав собі на долоню – всі злитки були приблизно однакового розміру, приблизно п’ять сантиметрів завдовжки і завширшки. Поверхня була нерівною, ніби їх дістали з-під преса, зверху був вказаний номер. Наприклад, на злитку, що лежав на його руці, вказано число 256.

– Ну як? Знайшли щось краще?

– Номер 1057 і номер 2284, перший надзвичайно твердий, а інший чудово демонструє як твердість, так і міцність, – сказала Анна, підійшовши до нього з яскравою усмішкою на обличчі.

– Уже більше двох тисяч? – здивовано сказав Роланд і взяв заповнений записами нотатник, який передала Люсія.

Він знайшов номер 2284 і побачив, що біля нього написано: «вміст вуглецю 0,8%, невідомий елемент – 15.2%».

– Так, це набагато цікавіше, ніж різати стволи рушниць, – кліпнула очима Анна. – Змішування різних металів в один злиток насправді може кардинально змінити його властивості. Я дійсно хочу знати, як працюють маленькі металеві кульки у злитках.

Дослідження, яке зараз проводять Анна і Люсія, далекосяжна справа.

Спочатку Роланд попросив Люсію розкласти руду на різноманітну сировину, а потім Анна змішувала їх з чистим залізом у різних пропорціях і виплавляла злитки для дослідження, щоб потім перевірити їхні властивості. Через видавлювання і розтягування чорного вогню, Анна може визначити кількість магії, яка потрібна на кожну дію, і за допомогою цього вони визначали твердість і міцність.

Перше, що додають, це, очевидно, вуглець.

Хоча Роланд знає, що сталь, по суті, є залізно-вуглецевим сплавом, але якщо вуглецю забагато, то виходить чавун, а якщо вуглецю немає, то це чисте залізо. Лише сплав з вмістом вуглецю у межах певного діапазону, можна називати сталлю. Але навіть невелике відхилення може сильно змінити властивості сплаву, тому перше, що потрібно зробити, це визначити потрібний діапазон.

Як видно із записів, до номера 1500 сплав складався лише з заліза і вуглецю, а після номера 1500 до сплаву почали додавати нові елементи. Роланд розумів, що з кожним додатковим числом кількість можливих комбінацій тільки зростатиме. Це буде надзвичайно довгий процес, тому він попросив Анну займатися цією частиною досліджень лише тоді, коли вона виконала основні виробничі завдання.

Він підбадьорив двох відьом кількома словами, сів осторонь і тихо милувався спиною зайнятої Анни.

Хоча після настання осені сонце яскраво світило, воно більше не пекло так люто, як улітку. Він відчув тепло по всьому тілу, давно втрачене відчуття стабільності наповнило його серце.

Через невідомо скільки часу на подвір’ї поступово стало тихо. Роланд раптом відчув на своєму лобі м’яку руку, розплющивши очі, він побачив, що Люсія зникла, тоді як Анна сиділа перед ним.

– Ти хочеш мені щось сказати?

– …

– Твої очі розповіли мені, – сказала вона і нахилила голову, пасма її волосся природно звисали вниз, нагадуючи напівпрозорі золоті нитки.

Роланд деякий час вагався, а потім безпорадно похитав головою:

– Я просто трохи збентежений.

Він у загальних рисах розповів їй про план збільшення населення.

– У порівнянні з початковим планом, де вони мали волю вибору, тепер, щоб виграти час, мені потрібно вдатися до методів, що наполовину складаються зі спокус, а на іншу половину – з примусу. Хоча я робитиму це, що запобігти діям Тіфіко, який використає їх, а потім полишить помирати від дії пігулок. Але якщо серйозно про це подумати, то мої дії виглядають не набагато краще… єдина різниця в меті.

– Хіба мета не говорить сама за себе? – тихо запитала Анна.  

– Але…

– Я знаю, що ти хочеш сказати, – Анна закрила рот принца рукою. – Ти хвилюєшся, що вони цього не оцінять. Водночас ти не можеш гарантувати, що в майбутньому твоя мета завжди буде правильною. Тебе можуть неправильно зрозуміти, якщо ти використовуватимеш неправильні методи для досягнення правильної мети або якщо ти використовуватимеш правильні методи, які приведуть до непоправних помилок… Ти не знаєш, що важливіше: правильні засоби чи правильні результати. Я не помилилася?

– Не хвилюйся, – відповіла Анна, перш ніж він устиг відповісти. Вона обхопила обличчя Роланда і прошепотіла на вухо: – Я тут… Я уважно за тобою стежитиму.

>>Розділ 285<<


Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і BuymeacoffeeБанка. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.