Звільнити цю відьму. Розділ 290

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особлива і безмежна подяка: D. Gromyko.

Щира подяка: P. Shapoval, D. Konarev, Kiltavik ワィタリ , AlastorAndrii, vch_m, Shvaigzam, Misha, Vitaliy, Y. Tymoshenko, Drakula, db4tz, vilgerforc.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 289.

Розділ 290. План розвідки

Роланд сидів за письмовим столом, розмірковуючи над тим, як провести повітряний наліт на королівський палац, як раптом від великого вікна за його спиною долинув стукіт.

Озирнувшись назад, він побачив Блискавку, яка притиснулася до скла з виразом паніки на обличчі, а Мейсі була над нею і швидко постукувала дзьобом у вікно.

Щойно Соловейко відчинила вікно, дівчина влетіла в руки Роланда.

– Що сталося? – він був приголомшений. – У чому справа?

– Чорний камінь, куу! Величезна снігова гора, куу! – Мейсі приземлилася на стіл і змахнула крилами, доповідаючи.

– Га?

– Ні, не це, – промимрила Блискавка. – Демони. Я бачила демонів!

– Що? – вираз обличчя Роланда став серйозним. Він погладив її по голові, намагаючись заспокоїти. – Не панікуй. Говори повільно.

Через деякий час Блискавка підняла голову, вислизнувши з-під руки принца. Її коротке золотисте волосся було скуйовдженим, а навколо очей були два кола, що утворювали світло-червону пляму. Очевидно, вони з’явилися через окуляри, що тиснули на шкіру під час польоту на великій швидкості.

– Я хотіла позначити закінчення Туманного лісу, ми попрямували вздовж річки Червона Вода на захід, в кінці ми виявили велику гору…

Вислухавши детальну розповідь Блискавки про те, що вона побачила, очі Роланд широко розплющилися. Червоний туман, на який демони покладаються, щоб вижити, заповнює територію за засніженими горами – і це всього лише за двісті кілометрів від Прикордонного Міста?

Він поглянув на Соловейка, та кивнула:

– Я покличу інших сестер.

У кабінеті замку негайно зібрали екстрену нараду.

Після того, як Роланд розповів усім про те, що виявила Блискавка, група відьом, яка пережила нічну бійню, виглядала стривоженою, особливо Листочок, яка власними руками вбила двох демонів, вона не стрималася і прикрила рот руками, тихенько скрикнувши.

– Ваша Високосте, я пропоную провести розвідку території, вкритої червоним туманом, – першою заговорила Сувій. – Зрештою Блискавка побачила все з дуже великої відстані, тому не можна точно стверджувати, що демони живуть там під завісою червоно туману. Крім того, навіть якщо їх там виявлять, нам потрібно визначити чи можуть вони перетнути гори біля морського узбережжя, щоб просунутися вглиб материкових королівств.

– Я погоджуюся з ідеєю Сувій, – кивнула Венді. – Хоча вони дуже сильні, краще підготувати захист, ніж бути заскоченими зненацька.

Як дві найстарші відьми ще з часів Союзу Співпраці, Сувій і Венді завжди були опорою для багатьох сестер. Хоча інші все ще були трохи налякані, але ніхто з них не хотів сидіти склавши руки в очікуванні смерті.

Роланд також надавав перевагу цій ідеї. Побачивши, що ніхто не висловлював заперечень, основний план дій був вирішеним. Залишилося лише визначитися, як це зробити.

– Для розвідки можна використати повітряну кулю, – запропонувала Анна. – «Погляд з висоти» вже має небесний камуфляж, можна використати хмари як прикриття і летіти над морем.

– Також можна взяти з собою Сільву, – сказала Соловейко. – Її здібності ідеально підходять для такої ситуації.

– Добре, – кивнув Роланд, – крім того… я теж піду.

– Ваша Високосте! – в один голос вигукнули Венді, Сувій і Соловейко у відповідь на його слова. – Ви не можете так ризикувати собою! – вони намагалися зупинити його.

– Це не такий вже великий ризик, – Роланд махнув рукою. – Якби вони мали можливість подолати гори або перебратися морем, то уже давно б розійшлися по чотирьох королівствах. Причина, чому вони досі зібрані там, говорить, що демони не такі страшні, як їх уявляють.

Була ще одна причина, яку він не озвучив. У нього більше, ніж у будь-кого іншого, досвіду, щоб оцінювати розвиток іншої цивілізації. Якщо він зможе побачити демонів і їхні міста на власні очі, то це буде корисно для формулювання напрямку розвитку та стратегії для майбутнього протистояння з опонентом.

– Але… – Венді вагалася.

– Не хвилюйся, я тільки подивлюся здалеку, – всміхнувся принц. – Якщо було б небезпечно навіть здалеку проводити розвідку, я б не погодився відпустити жодну з вас.

– Гаразд, але ти повинен взяти мене з собою, – зрозумівши, що зупинити його не вдасться, Соловейко першою змінила підхід.

Побачивши її серйозний погляд, Роланд зрозумів, що не зможе відмовити їй. Трохи подумавши, він оголосив:

– Тоді, крім мене, у розвідку відправляться: Анна, Венді, Солоя, Сільва, Соловейко, Блискавка і Мейсі. Відправимося через тиждень. Крім приготування необхідних запасів їжі, я видам кожній з вас револьвер. Використайте цей тиждень для тренувань, щоб навіть небойові відьми могли дати відсіч, коли зіткнуться з ворогом.

Повітряна куля летить набагато повільніше за Блискавку, тож щоб подолати відстань у понад 200 кілометрів може знадобитися цілий день. Отже, їм доведеться зупинитися на ніч й поставити табір, щоб завершити розвідку. Тому їм просто необхідно взяти з собою запас сухої їжі, намети і зброю.

– Слухаємося, Ваша Високосте, – хором відповіли відьми.

Коли всі розійшлися, Роланд вирішив подивитися на чорну руду, яку принесла Блискавка.

– Ти сказала, що подібні камені всюди на узліссі?

– Так, – тепер Блискавка виглядала спокійною. Вона сиділа за столиком з червоного дерева і погойдувала ногами. Однак почервоніння ще не повністю зійшло з її обличчя. – І що ближче до підніжжя гори, то більше каменів. Якщо дитинитися з висоти, то площа вкрита чорним каміння приблизно у десять разів більша за Прикордонне Місто.

Роланд взяв чорний камінь і зважив його у руці, його серце забилося швидше.

Якщо судити по вазі, то він значно легший за звичайні камені, тому навряд чи це металева руда. Зовні – твердий і гладкий, на поверхні відбивається металевий блиск. Крім того, камені знаходяться на поверхні… Можливо, це вугілля?

Подумавши про це, він негайно попросив Анну повернутися.

Під впливом чорного вогню камінь швидко став яскраво-червоним і нагадував залізну руду в плавильній печі, але він не розчинявся. Навіть коли чорний вогонь прибрали, помаранчеве світло, що випромінював камінь, ні на краплю не послабшало, а на його поверхні можна було побачити, як здіймається невелике синє полум’я.

Роланд підтвердив свою здогадку, що це був справді шматок високоякісного антрацитового вугілля.

– Виявляється, ось як виглядає вугілля, – здивовано сказала Блискавка. – Я завжди думала, що воно все крихке і ламке як деревне вугілля, а пороху на ньому так багато, що він найменшого дотику на долоні залишаються плями.

– Це брикети і шматки вугілля, які подрібнили, змішали з водою, а потім обробили, – сказав Роланд з усмішкою. – Більшість вугілля видобутого з шахти виглядає як каміння. Звичайно, що вища якість сирого вугілля, тим воно твердіше. Зрештою, воно може стати таким, як ці камені, і їхня поверхня також буде відблискувати.

Це несподіване відкриття надзвичайно порадувало його.

Вугілля не рідкість у Сірому Замку. Хребет Упалого Дракона і місто Срібно Сяйва мали вугільні шахти, більшість вугілля звідки використовують для печей і опалення. Але насправді у нього більший спектр використання. До поширення двигунів внутрішнього згорання, саме палаюче вугілля давало половину силу паровим двигунам. Коксівне вугілля може замінити деревне у виплавці заліза і сталі. Воно набагато екологічніше, ніж вирубка дерев. Навіть після того, як людство вступило в епоху електрики, вугілля можна було використовувати для отримання вугільного газу, водню й асфальту, а також для виробництва електроенергії. Тому його вважали дешевим паливом високої якості.

Очевидно, що мати під рукою родовище вугілля набагато краще, ніж покладатися на імпорт. Питання лише в тому, як це розвивати?

Роланд перевів погляд на свіжонамальовану Блискавкою мапу.

Схоже, вкрай необхідно будувати більше річкових парових цементних суден.

>>Розділ 291<<


Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і BuymeacoffeeБанка. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.