Звільнити цю відьму. Розділ 300

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особлива і безмежна подяка: D. Gromyko.

Щира подяка: P. Shapoval, D. Konarev, Kiltavik ワィタリ , AlastorAndrii, vch_m, Shvaigzam, Misha, Vitaliy, Y. Tymoshenko, Drakula, db4tz, vilgerforc.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 299.

Розділ 300. Будинок відьом

– Уо-уо!

На задньому дворі нещодавно зміненого замку Мейсі змахувала крилами і хвостом, крутячись на місці, щоб всі могли її роздивитися.

Хоча Роланд уже чув від відьом про те, що сталося, він все одно був приголомшений до глибини душі, коли вперше побачив «демонічного звіра» Мейсі.

Це величезне, схоже на птаха створіння, мало коричневу шкіру і разом з хвостом сягало десяти метрів у довжину, розмах крил – близько п’ятнадцяти метрів. Крила нагадували м’ясисті крила кажана, під сонячними променями під тонкою шкірою можна було чітко побачити судини і кістки. Ймовірно, через своє довге тіло, птахоподібне створіння мало чотири кінцівки, товщина кожної з руку дорослої людини, для підтримки тіла, на кінці кожної лапи були гострі кігті.

Найбільше привертала увагу голова, точніше три ока з кожного боку голови, що утворювали трикутники. Крім того, замість пташиного дзьоба решту голови займав страшний рот. Коли Мейсі говорила, він відкривався і закривався, показуючи частокіл гострих зубів і довгий язик, від чого інші відьми трохи перелякано скрикували.

– На цих створіннях літали демони? – Листочок зітхнула. – На щастя, ми не зустріли подібних монстрів у пустці, інакше б ми не змогли втекти.

– Якби не розвиток її здібності, я б не змогла повернутися, – сказала Соловейко, погладивши Мейсі по гладкій шиї. – Я щодня готуватиму для тебе мішечок смажених на вугіллі шматочків риби.

– Уо-о-о!

– Знаю, потрібно додати більше меду.

Хвіст птахоподібної істоти замахав веселіше.

«Агов, ця смажена риба, очевидно, моя, так?» – Роланд потайки зітхнув. О, говорити так пишномовно, коли вона без дозволу використовує їжу з кухні, щоб нагородити інших!

– Гаразд, будемо дотримуватися старих правил і перевіримо твою нову здібність.

– Добре, уо!

……

Після ранкової метушні Роланд зібрав багато інформації про нову форму Мейсі.

Як і при попередніх перетвореннях, коли вона перетворюється у величезне птахоподібне створіння з коричневою шкірою, то її розмір більший за оригінальних істот, на яких літали демони. Також зросла можливість піднімати вантажі, тепер вона могла нести одночасно двох відьом. Однак при повному навантаженні швидкість польоту може підтримуватися лише на рівні 80 кілометрів на годину, що набагато повільніше за Блискавку.

Але тут у Мейсі була перевага. Коли Блискавка летить з великим навантаженням, їй не тільки доводить знизити висоту, а ще і зростає споживання магічної сили. Тоді як у випадку з перетворенням на велике птахоподібне створіння, найбільше магії споживалося при трансформації, тож летить вона високо чи низько, несе одну людину чи дві, споживання магії тримається на досить низькому рівні, і єдине, на що потрібно звертати увагу, це фізична сила Мейсі.

Також тепер зросла кількість магічної сили, що містилася в тілі Мейсі, завдяки чому вона перескочила з нижньої позиції Союзу Відьом на середній. Тепер вона може перетворюватися сім-вісім разів на день.

Крім того, завдяки Мейсі, Роланд зміг підтвердити деякі свої припущення.

Еволюція відьми залежить від розуміння власних здібностей. Незалежно від того, чи це розуміння досягнуте шляхом навчання чи раптового прозріння, воно призводить до змін у здібностях.

Це також означає, що для відьом існує можливість природної еволюції – поки вони живуть досить довго, серед них знайдеться одна чи дві щасливиці, що зможуть виділитися на фоні інших. Порівняно з початковою здібністю, розвинена здібність це як небо і земля, навіть те, що на початку здавалося чимось абсолютно не потрібним, могло перетворитися на щось неймовірне. Можливо, цьому церква докладає всіх зусиль, щоб придушити вільних відьом?

Після обіду на території замку володаря сталася велика подія.

Після майже чотирьох місяців будівництва й оздоблення Будинок Відьом нарешті ввели в експлуатацію.

Подивившись на триповерховий житловий будинок із менш ніж 50 апартаментами, Роланд зітхнув. У майбутніх поколіннях такий будинок у кращому випадку вважали б самобудом у сільській місцевості, але тут це найвищий рівень архітектури на материку. Не через масштаб, а через технологію будівництва.

Це перший цегляно-бетонний будинок, для будівництва якого використовували залізні балки і прути для колон.

Роланд добре пам’ятав, що коли Карл заливав першу бетонну колону він сказав зі змішаними емоціями:

– Виходить, цемент можна використовувати так. Якщо змішати його з каменем, то цементу можна надати будь-якої форми за бажанням. Будь-яку частину будівлі можна зробити з нього… Ваша Високосте, я думаю, що невдовзі професія обробки каменю і кладки зникне з каменярства.

Крім балок і колод, підлога в Будинку Відьом була зроблена з бетонних плит. Побачивши ці бетонні плити з круглими отворами посередні, Роланд ніби повернувся в дитинство, подібний старий матеріал для будівництва могли побачити лише люди народжені у вісімдесятих роках. Через більше ніж десять років, їх повністю замінили монолітні бетонні плити, і ця техніка будівництва канула в небуття.

І тепер у Прикордонному Місті ця «відстала» технології збірних залізно-бетонних плит отримала нове дихання.

Будинок Відьом розташувався зліва від замку, таким чином споруди утворювали форму у вигляді літери «L». Вільний простір між цими двома будівлями – це величезний сад, який був розширений у три-чотири рази в порівняні з попередніми розмірами, тож тут більше ніж достатньо місця для покращення різних культур і фруктів.

*******************

Евелін почувалася трохи не у своїй тарілці, коли заселялася в новий будинок.

Минуло більше місяця відколи вона приїхала до Прикордонного Міста і, здавалося, вона не робила нічого, крім куштування алкоголю для Його Високості. На останньому іспиті вона опинилася на останньому місці серед відьом, отримавши всього п’ять балів… Хоча вчителька Сувій не оголошувала результати публічно, про них можна дізнатися, якщо запитати про це особисто.

Навіть Мед, яка цілими днями розмовляла з птахами, отримала сім балів!

Евелін раптом відчула, що нічим не відрізняється від ідіота.

Попри це, Його Високість не ставився до неї інакше. Він все одно час від часу заходив до неї, щоб поговорити про особливі алкогольні напої з різних місць і часто давав спробувати щойно зроблений пекучий лікер. В кінці минуло місяця вона навіть отримала золотий дракон як зарплату. Від цього їй стало ще більш неспокійно – у порівняні з чотирма іншими відьмами, вона почувалася так, ніби даремно їла свій хліб.

– Поряд з вітальнею є кухня, де є все потрібне для приготування їжі, а також дивна маленька кімната, пофарбована в білий колір. Ходи подивишся, – схвильовано сказала Свічка, відчинивши двері кімнати.

– М-м… – слабко відреагувала Евелін.

– У чому справа? Тобі зле? – стурбовано запитала Свічка, присівши біля Евелін і торкаючись її чола. – Не гарячий. – Після цього вона усміхнулася і запитала: – Сумуєш, що більше не спатимеш в одному ліжку з сестрами Союзу Відьом?

Евелін трохи помовчала, а потім прошепотіла:

– Ми тут більше місяця, правильно?

– Десь туди.

– Будівництво нової міської стіни, за яку відповідає Лотос, незабаром буде завершено. Мед натренувала багато крилатих посланців для Його Високості, а Сільва супроводжувала принца, щоб провести розвідку про тих жахливих монстрів. – Евелін розчаровано сказала: – Лише я нічого не роблю. У мене навіть немає плану тренувань, мої результати на іспиті – найгірші… Уявлення не маю, чому Його Високість захотів, щоб я приїхала сюди.  

– О, – Свічка на трохи задумалася, – чому б тобі не запитати у нього самій?

– Га?

– Ну, Його Високість Роланд – старший брат пані Тіллі, і, як бачиш, він справді щирий у своєму ставленні до відьом. Навіть Сільва, яка зазвичай говорила «Триматися подалі від Роланда» або «Остерігайтеся принца», змінила свою пісню і вчора його похвалила. – Свічка знизала плечима і сказала: – Якщо ти особисто запитаєш у принца, він же тебе не з’їсть, чи не так?

Справді? Здається, у цьому був сенс.

Евелін трохи подумала і, щоб більше не мучити себе цими думками, вирішила зробити так, як сказала Свічка.

>>Розділ 301<<


Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і BuymeacoffeeБанка. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.