Звільнити цю відьму. Розділ 308

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особлива і безмежна подяка: D. Gromyko.

Щира подяка: P. Shapoval, D. Konarev, Kiltavik ワィタリ, Andrii, vch_m, Shvaigzam, Misha, Vitaliy, Y. Tymoshenko, Drakula, db4tz, vilgerforc.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 307.

Розділ 308. Страх

Останніми часом Таса підтримував зв’язок з Його Королівською Високістю раз на день.     

Хоча він бачив багато неймовірних речей протягом року, коли служив особистим охоронцем принца, але новий наказ викликав у нього здивування і… збентеження.

Говорити про напад на палац як про покарання Роландом Вімблдоном Тіфіко Вімблдона?

Коли ополчення, яке відправили для атаки на західний регіон, зазнало поразки і повернулося до столиці, тільки глухий не чув від них про «попередження». Спочатку Таса думав, що це блеф принца Роланда, або стратегічний план з раптовою атакою в несподіваному місці – змусити Тіфіко посилити оборону, а самому послати війська, щоб атакувати інше місце. Тобто зробити так, як робила Ґарсія, що пограбувала міста свого супротивника перед настанням зими.

Однак наступні накази з Прикордонного Міста, змусили його зрозуміти, що це не так. Здавалося, Його Високість справді мав намір атакувати столицю, а тому наказав Тасі підготуватися до поширення пропаганди. В останньому повідомлені чітко зазначалося, що атака буде здійснена в перший день другого місяця осені, тобто точно в ту саму дату, про яку говорилося в «попередженні».

Якщо поглянути на це речення «Напад на королівський палац у столиці потрібно вважати покаранням», то, іншими словами, виходило, що Його Високість планує безпосередньо атакувати центр Королівського міста – але як це можливо? Столиця має найміцнішу міську стіну в Сірому Замку, товщина стіни така, що на її місці можуть поміститися поряд два житлових будинки. Подібну стіну важко зруйнувати навіть з артилерією Його Високості. А ще до цього потрібно додати столичних лицарів, гвардію, ополчення – буде складно атакувати місто з армією меншою ніж 10 тисяч осіб.

Навіть використання відьом для несподіваної атаки буде не більше ніж фантазією. У палаці розміщена незліченна кількість божих каменів відплати, а особливо великі встановлені в головному залі, спальнях і ще кількох місцях. Щойно відьма опиниться поряд, вона втратить свої дивовижні сили. Це також була причина чому Тіфіко так беззастережно, не боячись помсти, полював і вбивав відьом – вбити когось із представників королівської родини у палаці було просто неможливо.

Крім того, у цьому варіанті була прихована небезпека. Якби Тіфіко Вімблдон справді загинув від рук відьми, то, швидше за все, найбільшу вигоду від цього отримала б церква… Кілька слів – і четвертого принца затаврували б прислужником диявола, який намагається захопити трон, і тоді всі дворяни об’єдналися б, щоб протистояти йому. Проте Таса вважав, що принц Роланд уже давно зрозумів, яка небезпека прихована в такому варіанті.

Отже, як Його Високість може вторгнутися в центр міста?

– Пане, через який наказ ви покликали мене? – штовхнувши напіввідчинені двері, до вітальні зайшов Шер Фокс.

– Чекати на новий наказ, – Таса розвів руками, – можеш спочатку сісти.

– …Так.

Таса міг лише безпорадно усміхнутися, коли побачив здивований вираз на обличчі колишнього учасника акробатичної трупи. Зазвичай він викликав їх лише після того, як отримував точний наказ, але цього разу було незручно повідомляти їм про зміст доручення Його Високості заздалегідь. Якщо вони знатимуть наперед, то у випадку, коли атаки на королівський палац не станеться, ці, здавалося б, абсурдні вказівки можуть легко понизити довіру членів акробатичної трупи.

Але в іншому варіанті, якщо Його Високість справді зможе втілити свою погрозу, це приголомшить їх до глибини душі й одночасно значно підвищить їхню довіру. Коли вони побачать на власні очі, що навіть на великій відстані він здатен похитнути трон Тіфіко, то зрозуміють, що четвертий принц становить реальну загрозу для нового короля. Це буде набагато ефективніше, ніж нічим не підкріплені слова.

Тож Таса пішов на компроміс, спочатку викликати Шера до особняка в центрі міста і вже там зачекати, поки Його Високість виконає «попередження». Якщо вийде – всі будуть щасливі, а якщо ні, то він може просто збрехати і сказати, що посланець затримався в дорозі.

– Випий чаю, – з усмішкою сказав Таса, – не показуй так явно сумнів на обличчі. Для шпигуна найголовніше…

– Приховувати себе, пане, – Шер взяв чашку з чаєм. – До речі, останнім часом кількість патрульних на вулицях збільшилася, а варту на міських стінах подвоїли. Невже… це якось пов’язано з наказом Його Високості?

– Справді, Тіфіко…

У той момент, коли Таса заговорив, над особняком прокотився громовий звук, до того гучний, що затремтіло скло у вікнах. Одночасно з цим злегка здригнулася земля, поштовх був коротким, але відчутним. Шер був заскочений зненацька і чашка чаю випала з його рук, розлетівшись на кілька частин, коли ударилася об підлогу.

– Мені дуже шкода, пане… але, – приголомшено почав Шер, – це… що щойно сталося?

– Іди за мною, – серйозно сказав Таса.

Вони вибігли з особняка в сад і одразу ж побачили стовп чорного диму, що піднімався з того напрямку, де був палац. Очевидно, саме звідки докотився громовий звук. Таса бачив артилерію і вогнепальну зброю Його Високості, тому, природно, він знайомий зі звуками, які вони видають, це справді схоже на звучання гніву небес. Ба більше, такий сильний поштовх не був схожим на те, що могла спричинити артилерія, це більше нагадувало вибухові пакети, якими вони спочатку користувалися, щоб розібратися з демонічними звірами, що мали товсту броню.

Шер стояв поряд з роззявленим ротом, він не міг повірити власним очам:

– Невже те, що сказав Його Високість у попередженні, було правдою?

– Саме так, – Таса нарешті відчув полегшення, вдавши глибоку задумливість, він обернувся, – це новий наказ, який принц хоче, щоб я передав вам.

*******************

Обличчя Тіфіко посіріло, коли він побачив, як перед ним упала люстра, на якийсь час у нього відібрало мову.

– Ваша Величносте, кха-кха… Ваша Величносте, ви в порядку? – прем’єр-міністр кашляв посеред хмари пилу, що піднявся у повітря. – Що, в біса, сталося на вулиці? 

Тіфіко не відповів, він відчув, як пересохло у горлі. Під люстрою стояв лицар у блискучих обладунках, який доповідав йому про вербування біженців, але тепер, коли на нього зверху впала люстра, він лежав зі зламаною шиєю. Якби Тіфіко зробив би крок уперед, то…

Коли він подумав про це, у нього волосся стало дибки.

– Це землетрус? – приголомшено запитав міністр фінансів. – Ми повинні негайно покинути палац і вийти на відкрите місце.

– Так, Ваша Величносте, тут небезпечно!

– Замовкніть! – крикнув Тіфіко. Коли він заговорив, то зрозумів, що його голос був хрипким, ніби щось стискало горло, заважаючи говорити. – Лицарю Веймарсе, негайно відведіть мене до підвалу!

– Так, Ваша Величносте, – хоча лицар Сталеве Серце також виглядав трохи знервованим, він був набагато спокійнішим у порівняні з міністрами. Веймарс підійшов, щоб допомогти Тіфіко і відвести його в підвал.

По дорозі новий король побачив, що шлях був заповнений битим склом, а через розбиті вікна було видно, що небесна зала з одного боку палацу більше не існувала. Посеред диму і пилу, що піднімалися над тією величною будівлею, залишилося лише кілька самотніх кам’яних стовпів. Це точно не результат землетрусу, це спричинено вибухом великої кількості снігового порошку! 

Покинути палац зараз було б самогубством. Бог знає, де ще Роланд Вімблдон закопав сніговий порошок. Тільки підвал з товстими кам’яними стінами був достатньо безпечним.

«Чорт забирай, – з гіркотою подумав Тіфіко, – чому в четвертого брата теж є ця алхімічна зброя? Невже Ґарсія перед тим, як покинути порт Чиста Вода, дала йому формулу, щоб він теж міг використовувати сніговий порошок, таким чином прагнучи ослабити нас обох?»

Але навіть так, як йому вдалося пронести сніговий порошок до палацу? Навіть надзвичайна відьма не могла б цього зробити!

– Візьміть лицарів і ретельно обшукайте всю територію палацу, особливу увагу приділіть каналізації, садам і складам, де легко сховати сніговий порошок! – щойно вони спустилися в підвал, Тіфіко негайно почав віддавати накази лицарю Сталеве Серце. – Якщо знайдете когось підозрілого, дворянин це чи ні, негайно арештувати всіх. Усіх помічників і слуг, що можуть вільно ходити до палацу, ретельно обшукати, не проявляти милості ні до кого!

– Як накажете, Ваша Величносте.

Коли сер Веймарс пішов, новий король зрозумів, що його спина мокра від холодного поту.

Роланд справді це зробив!

Незалежно від того, як він це зробив, йому вдалося сховати сніговий порошок на території палацу. Тоді, чи зможе він так само легко зробити це наступного разу?

«Твоє положення не настільки безпечне, як тобі думалося. У той день всі жителі Королівського міста побачать, що трон під тобою хитається».

Згадавши це попередження, Тіфіко не міг не здригнутися.

Гнів поступово вщухав і він відчув, як страх повільно піднімався з п’ят, потроху заповнюючи серце.

>>Розділ 309-312<<


Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і BuymeacoffeeБанка. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.