Звільнити цю відьму. Розділ 32

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Бажаєте зробити мені приємно?

(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧ Прогуляйтесь по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Також у мене є Patreon. (〜^∇^)〜

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 31

Розділ 32. Лицар

Коли Браян прокинувся, перше, що впало йому в око, це сіра стеля.

Сонячне світло, що лилося крізь вікно, було трохи сліпучим, він на мить заплющив очі, потім знову розплющив, але місце перед ним залишилося незмінним.

«Не сон, – подумав він, – я… все ще живий?» Браян спробував поворухнутись, але виявив, що може лише трохи підняти пальці. Здавалося, сила повністю покинула його тіло.

Затим він почув, як хтось кричить: 

– Він прокинувся! Ідіть і повідомте Його Високості!

Його Високість? Браян почувався так, ніби голова забита ватою, а тому думки рухалися набагато повільніше, ніж зазвичай. Між іншим, що сталося, коли він знепритомнів? Браян пам’ятав, що Гадюка влучив йому в груди і смерть майже дихала в потилицю, а в останню мить з’явилась жінка, схожа на привида, що неймовірним чином перемогла всіх…

Незабаром з’явилась покоївка, щоб допомогти йому сісти в ліжку. Інша покоївка принесла таз і допомогла Браяну очистити лице. За все своє життя він ніколи не відчував такого ретельного догляду, крім того навколо були молоді служниці, що бентежило його чи не найбільше.

На щастя, це тривало не довго. Як тільки четвертий принц увійшов до кімнати, всі інші вийшли.

Браян відчув, як у його серці спалахнув вогонь, було багато чого, що він хотів сказати, але чоловік не знав з чого почати. Роланд кивнув і заговорив:

– Мені відомо все про твої вчинки, Браяне, ти заслужений герой.

Щойно прозвучало слово «герой», він відчув, як запекло в очах і його голос затремтів:

– Ні… Ваша Високосте, це мій друг справжній…

Роланд поплескав чоловіка по плечу, щоб утішити.

Як і передбачила Соловейко, після того, як Лютого Шрама притягли до катівні, він зізнався у всьому, що знав, ще до того, як до нього торкнулись пальцем.

Керували цією групою не брат чи сестра принца, а сім’я Елк з фортеці Лонгсонг. Граф Елк зв’язався зі своїм далеким родичом Гіллом Медером. Після цього Лютий Шрам отримав контроль майже над усім міським патрулем за допомогою щедрих обіцянок. Крім того граф надіслав одного зі своїх найліпших бійців, щоб запобігти нещасним випадкам під час виконання завдання. Їхньою метою було не вбити принца, як Роланд спочатку подумав, натомість вони мали спалити запаси їжі, що змусило би його слухняно приїхати до фортеці.  

Ця змова привела до смерті невинної людини – Сірка. Він спробував зупинити злочинців і був заколотий кинджалом кимось із колишніх товаришів. Де знаходиться член міського патруля, якого замінив Гадюка, невідомо. Можливо тому, що у замку не сталося пожежі, а Лютий Шрам не повернувся, він усвідомив, що їхній план викрито й одразу втік.

Коли настрій Браяна нормалізувався, Роланд сказав:

– Твій друг Сірко отримає похорон, достойний його жерти. Про його сім’ю належно попіклуються, тому в майбутньому їм не доведеться турбуватися про їжу.

– Дякую, Ваша Високосте, – Браян глибоко вдихнув. – Щодо Лютого Шраму… він теж мертвий?

– Ні, він ще живий.

Капітан патруля заплющив очі від болю, він би волів потягнути свого ворога до пекла, а не бути врятованим. Але тепер чоловік не міг втілити таке бажання в реальність… Жодних сумнівів у тому, що Лютий Шрам винен, але аристократи можуть розплатитись за свої злочини грошима. Доки дядько готовий захищати його, найімовірніше, що Лютий Шрам не помре. Ба більше, він навіть не сяде до в’язниці.

Роланд, очевидно, здогадався про його думки:

– Гілл Медер, також знаний як Лютий Шрам, входить до родини Елк з фортеці Лонгсонг. Головою його сім’ї є – Локецзінь Медер, васал герцога Раяна, що також є дуже далеким родичом Лютого Шрама… – принц на мить зупинився, – проте ніщо з цього не вплине на остаточне рішення. Лютий Шрам засуджений до повішення, його стратять за три дні. Якщо до того часу ти фізично відновишся, то зможеш піти і подивитись.

Браян широко розплющив очі:

– Але… але, Ваша Високосте, представники знаті можуть спокутувати свої гріхи золотими драконами. Це правило, ви…

Роланд махнув рукою, таким чином показуючи, що капітан патруля не має цим надто сильно перейматися:

– Він – аристократ? Можливо те, що він походить з родини Елк, підвищує його статус, але насправді у нього немає ні титулу, ні земель, його не можна вважати аристократом. До того ж, навіть якби він був істинним представником знаті, то вторгнення до резиденції принца, спроба спалити продовольчі запаси і таким чином занапастити більше 2000 людей у Прикордонному Місті – вже ці три лихі вчинки не можна пробачити.

Якщо щодо Тіер Роланд ще трохи вагався, то Лютий Шрам входив до категорії тих людей, яких пробачати не можна. Якби він досяг успіху, всі подальші плани щодо Прикордонного Міста були б знищені, а принц не мав би шансу вистояти. Це було набагато гірше, ніж замах на вбивство.   

Що стосується того, чи розлютить це фортецю Лонгсонг, кого це хвилює? Оскільки вони не хотіли з ним співпрацювати, та навіть спробували підступним чином підкорити собі Прикордонне Місто, він, ясна річ, не може поступитись. І в той же час цей інцидент дечому навчив Роланда – політична боротьба у цьому світі відрізнялася від того, що він знав зі свого минуло світу, більшість з них займались підкилимною боротьбою, а тут обирали методи набагато примітивніші та кривавіші.

– Добре відпочинь, ти втратив дуже багато крові, тому не покидай замок. Я домовився, щоб інші люди виконували роботу міського патруля, а коли скінчяться Місяці Демонів, я проведу твою церемонію посвяти.

– Ваша Високосте, – Браян недовірливо поглянув на принца, почувши останні слова, – ви маєте на увазі…

– Так, ти станеш одним з моїх лицарів, сер Браян, – з усмішкою відповів Роланд.

**********

– Готуйсь! Бий!

Фаньна стиснув зуби, щоб завдати списом удар з тою ж силою і під тим самим кутом, що і минулого разу.

Це був його сотий удар.

У руках закололо і Фаньна подумав, що більше не витримає. Хоча він так само думав і після п’ятдесятого удару. Умовний рефлекс, якого він набув за тиждень, все одно змусив його виконувати наказ. Якщо чесно навіть сам Фаньна був здивований тим, що зміг витримати до цього моменту.

– Всім відпочивати!

Після того, як Залізна Сокира викрикнув команду, Фаньна почув як люди навколо нього важко видихають повітря, він також полегшено зітхнув, опустив спис і сів прямо на землю.

Він нарешті зрозумів, що ополчення не буде підрозділом, яке виконуватиме доручення охоронців чи лицарів. Після тижня дивних тренувань, їхнє навчання змінилося на більш гідне для бійців. Наприклад, зараз вони стояли на міській стіні та били і опускали списи на команди мислився, хоча поки що списи були замінені дерев’яними палицями, Фаньна міг зрозуміти чого чекати в майбутньому. 

Загін підтримки ніколи не виконувала таких вправ, а це означає, що в майбутньому вони зіткнуться з демонічними звірами на стіні. Про таке досить страшно думати. Він навіть планував сховатися, але чомусь, побачивши, як його товариші по команді тренуються разом з ним, а також думки про триразове харчування та хороша плата, змусили його потроху переосмислити ситуацію.  

>>Розділ 33<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської (взято тут і тут), а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці Facebook. У Фейсбуці реагую трохи швидше.

У мене є Patreon. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхуа можна завантажити тут або почитати онлайн тут.