Звільнити цю відьму. Розділ 44

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Бажаєте зробити мені приємно?

(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧ Прогуляйтесь по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Також у мене є Patreon. (〜^∇^)〜

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 43

Розділ 44. Прихована відповідь

Роланд повернувся до замку пізно, було вже темно і знову йшов сильний сніг.

Він зайшов до своєї спальні, зняв пальто, обтрусив сніг з коміра та повісив одяг на вішалку біля каміна.

– Ваша Високосте, вам не здається, що ви діяли надто поспішно?

Соловейко з’явилась перед принцом.

– Ти про Нану? – Роланд налив собі та Соловейку по склянці елю. Хоча напій був гіркішим за пиво, яке йому колись доводилось пити, він потроху звик до цього смаку.

Соловейко взяла склянку та тримала її в руці, проте не пила – очікувала відповіді принца.

– Немає кращого часу, ніж зараз. – Роланд випив ель і наповнив склянку ще раз. – Якщо ми хочемо використовувати силу Нани в Місяці Демонів, то не вдасться приховати її відьомську суть. Вона в мить може вилікувати смертельні поранення, на таке не здатні звичайні рослинні ліки чи кровопускання.

– Це благословення, що Прикордонне Місто знаходиться в найзахіднішій частині королівства. Тут, так далеко від центру, вплив церкви обмежений – на їхньому місці я б не витрачав купу золотих драконів на місце, що може щезнути у будь-яку мить. – Вів далі Роланд. – У місті навіть немає маленької церкви, а місіонер разом з дворянами давно повернувся до фортеці Лонгсонг. То що тепер ти думаєш про Прикордонне Місто? Це острів, відрізаний від зовнішнього світу.

– …Ти давно це спланував? – запитала Соловейко.

Роланд кивнув:

– Сніг перекриє дорогу до фортеці Лонгсонг, а пристань в моїх руках. У нас як мінімум три місяці, щоб змінити думку людей. У пропаганди доволі обмежений ефект. Тож нам потрібен ближчий контакт для усунення цього непорозуміння.

Ось чому він хотів за будь-яку ціну залишити Нану тут. Принц прагнув створити у цьому світі нову версію Флоренс Найтінгейл.

Ця легендарна пані завдяки своїй відданості та турботі про поранених, знизила їхній показник смертності з 42% до 2%. Солдати називали Флоренс Найтінгейл «Леді з лампою», а її дії високо підняли престиж професії медсестри.

Здібність Нани має ореол чудотворності, вона загоює рани за допомогою магії, і якщо поранений не помре на місці, він має шанс на життя. Це, мабуть, підніме бойовий дух ополчення набагато ліпше, ніж будь-яка зброя.

У той же час, завдяки тому, що її батько дворянин, який поступово занепадає, він часто має справу з мисливцями і фермерами, тому ставиться до простих людей приязно і навіть дозволив Нані навчатися у школі містера Карла. Якщо порівнювати з іншими дворянами, то навіть якийсь там барон не дозволив би своїй донці бути поряд з простими людьми – для нього вони були б людьми другого сорту.

– Чи можна це… справді зробити? – навіть Соловейко перед міццю Церкви почувалася маленькою і слабкою.

– Якщо не спробуємо, то не дізнаємося відповіді.

Роланд не очікував, що всі жителі міста змінять свої погляди, але принаймні загін, який він сформував, під його контролем, саме в них потрібно заронити насінини змін, а потім скористатися цим для поширення своїх ідей.

Трьох місяців вистачить, щоб змінити багато речей.

Соловейко якусь хвильку мовчала, а потім прошепотіла:

– Чому ти хочеш зробити це для відьом?

Звільнити продуктивні сили, стати могутнішим і отримати шанс здобути титул принца-наступника в боротьби за трон – такі відповіді не підходили в цей момент. Хоча Роланд інженер, але він багато грав у ігри, тож досвід двох життів – інженера і принца – підказали йому, що у нього є відповідь на ключове питання.   

Він обдумав потрібні слова та повільно вимовив:

– Хіба я не говорив тобі раніше? Прикордонному Місту байдуже на твоє походження. Я сподіваюся, що колись відьми зможуть вільно ходити по моїм землям.

На цей раз Соловейка довго мовчала. У кімнаті було чути лише потріскування полум’я. Її профіль, під миготливим світлом, нагадував прекрасну картину.  

Коли вона знову заговорила, Роланд відчув, що час відновив свій рух.

– Насправді тобі не потрібно цього робити. – Її голос був віддаленим, але ніжним. – Будь ласка, вибач мені за те, що я брехала тобі раніше… Мої сестри із Союзу Співпраці блукають так давно. Вони не хочуть багато. Просто безпечне місце для життя, навіть якщо це буде твій замок.

– Яка різниця між цим і життям у клітці? – Роланд похитав головою, а потім зрозумів, поглянувши на Соловейка широко розплющеними очима. – Зачекай… Ти хочеш сказати, що готова привести їх сюди?   

Соловейко зітхнула, уникаючи зустрічатись очима з принцом:

– Якщо я зроблю так, ти станеш ворогом церкви.

– Церква надто багато хоче. – Невдоволено сказав Роланд. – Як тільки вони зачепляться за слова «влада короля дарована Богом», Церква почне конфліктувати з королівствами. Щодо Прикордонного Міста, то поки ми живемо ці три місяці, Церква не зможе нам нашкодити. Ми далеко від головних сил. Чи збере єпископ армію, щоб боротися зі мною? Мій батько цього не допустить, тому що це буде викликом королівській владі.   

– …

Після того, як Соловейко поклонилась і пішла, Роланд ліг на ліжко та полегшено зітхнув.

Він сказав не все. Головні сили Церкви знаходяться за тисячі миль звідси. Відповідно до поширення новин у цьому світі, вони зможуть зреагувати лише наприкінці весни. Враховуючи велику відстань і його статус принца, найімовірніше Церква відправить посланця, щоб розвідати ситуацію.

Дорога туди-сюди займе близько півроку. На той час у нього повинні бути сили, щоб розібратися з ними.

Тож найбільша небезпека прихована не в Церкві, а в самих відьмах.

Це помітив лише Роланд.

Хоча зараз відьми у невигідному становищі, така ситуація не триватиме вічно. Відьми з’являються не завдяки успадкуванню сили через кров, а випадково пробуджуються без якихось правил. Це означало, що їх неможливо знищити, а кількість відьом, ймовірно, може зростати.

Церква поки що зберігає свою перевагу завдяки каменям божої відплати, але це всього лише компенсація в плані магічних сил. Якщо подивитись на цю ситуацію зараз, то пробудження відьом наділяє їх не тільки різноманітними здібностями, але навіть їхня фізична підготовка, розум і зовнішній вигляд перевершують звичайних людей.

По суті, відьом можна вважати «новим людством».

Що жорстокіше гноблення, то сильніший опір. Якщо відьми розпочнуть бунт, скільки шкоди це завдасть Ґрейкаслу? Коли ненависть, яку зрощує Церква, вийде з-під контролю, вона швидше за все перестане бути вибіркою та перетвориться на ненависть до всіх жителів королівства.

Роланд не хотів, щоб це сталося.

Тож йому потрібно почати з Прикордонного Міста. Створити структуру, що об’єднає обидві сторони, і розширити її на весь Ґрейкасл, а також на інші королівства на материку.

Він хоче створити світ, де відьми та звичайні люди зможуть співіснувати.

>>Розділ 45<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської (взято тут і тут), а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці Facebook. У Фейсбуці реагую трохи швидше.

У мене є Patreon. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхуа можна завантажити тут або почитати онлайн тут.