Звільнити цю відьму. Розділ 51

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Бажаєте зробити мені приємно?

(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧ Прогуляйтесь по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Також у мене є Patreon. Там цікаво(〜^∇^)〜

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 50

Розділ 51. Її Величність Королева

Сонячне світло проникало до кімнати крізь вузькі вікна і відбивалося на стіні темно-червоними смугами.

У всьому королівстві було лише кілька місць, де все ще можна побачити захід сонця, і Порт Чиста Вода одне з них. У цьому місці Місяці Демонів, з їхніми холодними вітрами і сильними снігопадами, мали невеликий вплив. За винятком того, що флот Чорне Вітрило не міг покинути порт, місто було таке ж заняте, як і завжди.

Міська правителька і володарка порту Ґарсія Вімблдон сиділа за квадратним столом під вікном і уважно вивчала лист у своїх руках. Захід сонця пофарбував її сіро-сиве волосся у золотий колір, а світло і тінь переплелись на її обличчі, згладжуючи риси, надавши лицю неповторності та наповнило його героїчним духом. 

Файжуйень довгий час стояв біля неї.

Хоча вона витратила на цей лист набагато більше часу, ніж зазвичай, він вирішив спокійно почекати – йому не хотілося першим порушувати тишу.

Зрештою, Ґарсія тихо зітхнула, відклала лист і сказала йому:

– Мій батько – мертвий.

Файжуйень здивувався:

– Що?

– Мій батько, Айлінь Вімблдон, Король Ґрейкаслу, помер. 

Вона рідко повторювала те, що говорила, тож він подумав, що якщо знову перепитає, то його пані проігнорує це. Але вона справді не жартує? Король помер?

– … – Файжуйень відкрив рота, намагаючись втішити її кількома словами, але його слова перетворились на запитання: – Як він помер?

На щастя Ґарсія не турбувалась про це – вона третя принцеса королівства, правителька Порту Чиста Вода і керує флотом Чорне Вітрило. Ця людина не потребувала, щоб її хтось втішав.

– У листі сказано, що мій брат Ґелун убив батька, але його схопили охоронці. Він не покінчив життя самогубством, щоб уникнути покарання, тому його притягли до суду за вбивство короля, і кілька міністрів засудили його до обезголовлення.

– Це неправда, – Файжуйень підсвідомо не міг у це повірити.

– Звісно, це неправда, – без емоцій сказала Ґарсія, – мій брат дійсно дурний, але не настільки, щоб наразити себе на смерть. Якби його не скерували, він би ніколи цього не зробив.

– Його хтось підставив?

– Дай-но подумати… – Третя принцеса заплющила очі. – Напевно хтось виклав детальний план і спокусив мого брата, сказавши, що він готовий допомогти йому – провести людей у замок короля. Хтось же повинен заздалегідь домовитись, включаючи витіснення зайвих, обмін і підкуп. Але це не сильна сторона Ґелуна, він надто лінивий, щоб займатися такими речами. А все інше доволі просто. Потрібна людина, якій перший принц довіряв, але вона б зрадила його.

Файжуйень не мав на це відповідати, зрештою, це всього лише припущення. Не так важливо, що сталося, важливим є результат. Він уважав, що Її Високість третя принцеса теж так думає.

Незабаром Ґарсія розплющила очі та продовжила:

– Упевнена, що все це задумав не перший принц, він був людиною грубої сили. В його голові теж були лише мускули, тож не дивно, що його використали. Просто… – в її голосі раптом прорізався гнів: – Методи мого другого брата занадто грубі.

– Ви маєте на увазі, що Тіфейке Вімблдон справжній винуватець?

– Хто, крім нього, знає так багато про Ґелуна? Плюс після того, що сталося, він отримає найбільше. – Ґарсія несвідомо стукала по столу пальцем. – Навіть сліпий це побачить! Але він був батьківським улюбленцем, тож йому не потрібно було робити такий крок!

Її Високість справді розлютилася, зрозумів Файжуйень, такий вираз на обличчі третьої принцеси рідко побачиш. Схоже, її дратувало, що Вімблдон III був упередженим, однак вона не хотіла, щоб для нього все закінчилось так.

Файжуйень міг більш-менш зрозуміти це почуття. У великій родині молодше покоління завжди ставитиметься до батька – вершини, яку їм потрібно подолати, – з повагою і ненавистю. Якщо вона права і це дійсно організував другий принц, то його дії справді жорстокі.

– Але він… навіщо він це зробив?

– Тому що він мене боїться, – Ґарсія глибоко вдихнула, намагаючись стримати емоції, – він боїться флоту Чорне Вітрило.

Усвідомивши, що Файжуйень не буде нічого говорити, вона продовжила пояснення:

– Нічого дивного, що Тіфейке має шпигуна у нашому місті, я також маю очі та вуха у Валенсії. Він дізнався про існування флоту Чорне Вітрило, а тому одразу зрозумів, що я робитиму далі. Валенсія не здатна зібрати армію, яка протистоятиме моєму флоту. Тому другий принц скористався Ґелуном, щоб отримати те, що він хотів.

– Ви маєте на увазі: він хоче армію?

– Він хоче престол, – сказала Ґарсія, – зі смертю батька і стратою Ґелуна, Тіфейке перший претендент. Можливо, другий брат уже прямує до столиці. Гадаю, він натисне на міністрів, щоб його коронували якомога швидше. Як тільки Тіфейке стане Вімблдоном IV, то зможе мобілізувати васалів та їхні армії без будь-яких територіальних обмежень. – Вона похитала головою і додала: – Проте, як я вже казала, він був улюбленцем батька, йому не потрібно було це робити.

– Чи не може бути ще гірше, – тривожно мовив Файжуйень, – якщо другий принц буде успішно коронований, оголосить про припинення боротьби за трон, та накаже вам і всім іншим повернутись до столиці?

Ґарсія з презирством сказала:

– Це було б надто просто. Батьківський фаворитизм до нього не означає, що всі міністри його підтримають, особливо після вбивства короля. Хоча Тіфейке перекинув провину на Ґелуна, і цим може обдурити простих жителів, але досягти авторитету серед знаті Ґрейкасла займе більше часу. Тому… – Вона поглянула на Файжуйеня. – Я мушу трохи змінити свій план.

Файжуйень негайно опустився на одне коліно і сказав:

– До ваших послуг.

Ґарсія встала на ноги, повернулась спиною до Файжуйеня, підійшла до вікна і заговорила:

– Перше, що він зробить, коли посяде трон, розбереться зі мною. Однак його єдина можливість натиснути на мене – це використати Джо Керра, герцога Півдня. Гадаю, останній скористається періодом жалоби, щоб затримати відправлення своїх військ, – цей старий лис завжди неохоче займається справами, в яких він зазнає збитків. Щонайбільше він збере васалів і відправить їх, щоб оточити Порт Чиста Вода. – Третя принцеса зробила коротку паузу. – Але ці дії завдадуть нам зайвих клопотів, тому ми завтра відпливемо.

– Відпливемо? Ваша Високосте, ви хочете…

– Місто Сюнїн майже не захищене, бо знаходиться вглибині королівства. Дістатися до міста Цинцюань можна через притоку річки Санван, а звідти до Сюнїну лише один день. Після знищення Керра, південні території будуть під моїм контролем. Коли Тіфейке посяде трон і захоче відправити герцога Джо, то виявить, що весь південь належить мені. Хотіла б я побачити його лице.

– Але ви також сказали, що Вімблдон III щойно помер, а тому…

– Що, мені спочатку треба поплакати? – Ґарсія обернулась, і світло сонця, що майже закотилося за обрій, огорнуло все її тіло фіолетово-червоною вуаллю. Обличчя приховувала тінь, лише в очах відбивалось світло. В цих холодних очах, навіть якщо вона гнівається чи шкодує, ніколи не буде видно горя.    

Горе не для королів.

– Ні, вам не потрібно цього робити, – серйозно сказав Файжуйень.

Ґарсія задоволено кивнула:

– Іди поклич до мене всіх капітанів. Оскільки Тіфейке не хотів чекати п’ять років, я не підведу його. Після того, як ми отримаємо місто Сюнїн, весь південь стане незалежним.

Файжуйень подумав, що не важливо чи зробив це Тіфейке чи ні, Ґарсія знайде шлях, який виведе її з непередбачуваної ситуації. Як тільки вона обрала дорогу, то сміливо пройде її до кінця. Саме в цьому криється чарівність третьої принцеси і причина, чому Файжуйень слідує за нею.

– Так, Ваша Високосте… Ні, – Файжуйень виправився, – Ваша Величносте Королево.

>>Розділ 52<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської (взято тут і тут), а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці Facebook. У Фейсбуці реагую трохи швидше.

У мене є Patreon. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхуа можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.