Звільнити цю відьму. Розділ 6

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Бажаєте зробити мені приємно?

(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧ Прогуляйтесь по сайту.

Також у мене є Patreon.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 1

Звільнити цю відьму. Розділ 2

Звільнити цю відьму. Розділ 3

Звільнити цю відьму. Розділ 4

Звільнити цю відьму. Розділ 5

Розділ 6. Тренування (Частина 1)

На задньому дворі замку стояв самотній котедж, вкритий дерев’яними дошками і з двома вікнами. Перед ним був круглий ставок діагоналлю близько дев’яти метрів, заповнений річковою водою, що зашкодить розгулу вогню, вигляд це мало промисловий. На землі лежало кілька залізних брусків, які надійшли від коваля і поміщені сюди Картером.

Роланд обрав це місце для котеджу через близькість до ставка, та воно все ще залишалось надто грубим, щоб бути лабораторією. Він похитав головою, розуміючи, що за ніч побудувати ідеальну лабораторію неможливо. Якщо принц у майбутньому знайде підходяще місце та збере всі ресурси, то накаже Барову побудувати для нього майстерню.

– Як справи? Ти добре спала?

Роланд обернувся і запитав Анну, що скидалася збентеженою.

Відьма, яку він бачив зараз, і відьма, з якою зустрівся вчора, – були двома абсолютно різними людьми. Після ретельного очищення її довге лляне волосся стікало на плечі, як шаль, і мало м’який блиск. Хоча шкіра дівчини не мала належного догляду, молодість це компенсувала, а легкий розсип ластовиння на переніссі, додавала обличчю юності. Її тіло все ще було худим і здавалося, що сильний вітер зіб’є  Анну з ніг, але щоки відьми стали рожевими, а синці та сліди на шиї сильно вицвіли порівняно з вчорашнім днем. Роланд підозрював, що магія не тільки надавала відьмам надзвичайну силу, але й поліпшувала їхнє здоров’я. Принаймні швидкість одужання Анни набагато більша, ніж у звичайної людини.

– Оскільки ти пережила стільки жахливих речей, варто було б дати тобі кілька днів відпочинку, але наш час обмежений, тому я компенсую це пізніше. – Роланд обійшов навколо дівчини. – Це вбрання добре підійшло?

Анна зараз носила одяг, який він ретельно підібрав, щоб задовольнити свої розпусні смаки. Захисний одяг, який носили ливарники, був для неї занадто товстий і непридатним, тоді як елегантні та класичні мантії, які маги часто носили в іграх, у реальному житті обмежували рухливість і швидко перетворювались на попіл. Щодо вбрання покоївок, чи є кращий одяг, ніж цей?

Навіть якщо тут немає сучасних костюмів покоївки, це не проблема, оскільки нинішня уніформа покоївки це те, на чому ґрунтувались наступні покоління. Тож Роланд взяв у Тіер комплект одягу і підігнав його для Анни, вкоротив спідницю, вкоротив рукава, підігнув комір і додав бант, таким чином створивши нову відьомську форму.

Це гармоніювало з відьомським капелюхом (підігнаний), чорними чоботами (уже були), а також з плащем довжиною до коліна (замовлений). Раніше Роланд міг побачити такий костюм тільки у фільмі, та зараз перед ним стояла людина дуже схожа на відьму із земних вірувань.

– Ваша Високосте, ви… Що мені потрібно зробити для вас? – запитала Анна.

Вона справді не встигала за ідеями цього чоловіка, і відчувала, як втрачає здатність оцінювати ситуацію. Коли її витягли з темниці з мішком на голові, Анна вірила, що незабаром звільниться від свого проклятого життя. Та коли його зняли, вона опинилася не на шибениці чи гільйотині, а в розкішній кімнаті. Потім зайшла купа людей, роздягла її та почала купати від пахв до пальців ніг, нічого не пропустивши. Далі був одяг, Анна не очікувала, що хтось допоможе їй одягнутись. Вона також ніколи не знала, що одяг може бути настільки зручним, що м’яко ляже на тіло без натирання.

У кінці до кімнати зайшов білобородий старий, і після того, як він звелів усім вийти, поклав перед нею договір. У цю мить Анна зрозуміла, що чоловік, який сказав, що хоче найняти її в темниці, насправді був четвертим принцом королівства, і що він не жартував. У договорі чітко вказувалось, якщо вона працюватиме на принца, то буде отримувати щомісяця золотого дракона.

Анна знала, чого вартує один золотий дракон. Заробіток її батька залежав од кількості видобутої руди, та навіть найкращий вивіз коштував тільки одного срібного дракона. Сотня срібних драконів дорівнювала золотому дракону, і навіть це залежало від чистоти срібних драконів. То, її робота спати з принцом? Анна чула, як це шепотіли покоївки під час купання, але вона не думала, що варта такої ціни. Її кров зіпсована Дияволом, будь-хто, кому це відомо, уникав би дівчину за будь-яку ціну. Навіть якщо цікавість принца була настільки непереборною, що він не боявся Диявола, йому не потрібно платити їй.

Проте ніхто не прийшов до її спальні в ту ніч, і вона мирно заснула. Це було найм’якіше ліжко, в якому Анна коли-небудь спала, тому вона лягла й одразу задрімала. Коли вона прокинулась наступного дня, був уже полудень і в її кімнаті подали обід, що складався з хліба, сиру та стейка. Дівчина була готова померти, та скуштувавши таку розкішну їжу, Анна не стримала сліз.

Соуси та приправи вибухнули в її роті сильним пряним смаком, змішаним із солодким, він атакував її смакові рецептори… Несподівано вона відчула, що світ став трохи яскравішим.

Анні здалося, що якщо вона їстиме таку їжу щодня, то матиме більше сміливості боротися з демонами, що напали на її тіло.

Стоячи зараз у цьому саду, що нічим не нагадував тюремну камеру, дівчина таємно вирішила. Оскільки принц потребував її, неважливо чи це буде носіння дивного одягу, чи використання сили Диявола, вона готова спробувати. Тож Анна повторила своє запитання, але цього разу без сумніву.

– Ваша Високосте, що я можу для вас зробити?

– Зараз я хочу, щоб ти навчилася контролювати свої сили. Тренувалася знову і знову, доки не зможеш вільно виливати та вбирати вогонь.

– Ви маєте на увазі диявольську…

– Ні, ні, міс Анно, – перебив її Роланд, – це твоя сила.

Відьма моргнула своїми прекрасними блакитними очима.

– У більшості людей у світі є неправильне уявлення, що сили відьом належать Дияволу і є неймовірно лихими, та вони помиляються. – Роланд нахилився і зустрівся з нею очима. – Але ти це вже зрозуміла, так?

Роланд пригадав, як Анна тихо сміялась у темниці. Хіба людина, яка відчуває себе злом, сміялась би з такою насмішкою над собою?   

– Я не використовувала свою силу, щоб нашкодити комусь іншому, – промимрила вона, – крім того мародера.

– Самооборона – не гріх, ти вчинила правильно. Люди бояться, бо не розуміють тебе, і вони знають тільки, що завдяки тренуванням відьми можуть стати сильнішими, та вони не знають, як стати відьмою. Невідома сила завжди лякає.

– Ви не боїтеся, – сказала Анна.

– Бо я знаю, що ця сила, належить тобі. – Роланд засміявся. – Та якби той мародер мав таку неймовірну силу, я б не міг стояти перед ним спокійно.

– Ну, почнемо, – сказав він.

>>Розділ 7<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської (взято тут і тут), а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці Facebook. У Фейсбуці реагую трохи швидше.

У мене є Patreon. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхуа можна завантажити тут або почитати онлайн тут.