Звільнити цю відьму. Розділ 61

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Бажаєте зробити мені приємно?

(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧ Прогуляйтесь хвилинку по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Також у мене є PatreonТам цікаво(〜^∇^)〜

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 60

Розділ 61. Повернення

Як тільки Роланд присів, щоб встановити основу, нізвідки взялися три постаті – і вони купою впали на землю.  

Анна злякалася – і зеленний вогонь піднявся стіною, блокуючи їх.

Роланд поглянув на них і виявив, що одна з жінок – Соловейко, якої він не бачив багато днів. Вона виглядала напруженою, щоки були ненормально червоними, і, хоча надворі віяв холодний вітер, її чоло вкрилося густими крапельками поту.

– Ваша Високосте, будь ласка, покличте Нану! Швидше!

Соловейко поглянула на нього і стривожено вигукнула.

У цю мить Роланд зауважив, що до її спини була прив’язана жінка, обличчя незнайомки було блідим, а очі заплющеними. Вона не мала частини руки, тканина, обов’язана навколо рани, набула темно-червоного кольору і продовжувала сочитися кров’ю.

– Кадане, іди до лікарні та приведи сюди Нану! – він зрозумів, що ситуація скрутна, і крикнув до охоронця біля дверей.

– Так, Ваша Високосте!

Крім двох жінок, була ще юна дівчина, яку Соловейка тримала під пахвою. Вона, здається, не мала ніяких поранень, її очі з цікавістю роздивлялись все, що було навколо.

– Ти в порядку? – Роланд підійшов, щоб розв’язати мотузки, які підтримували постраждалу жінку на спині Соловейка.

– Зі мною все добре, Ваша Високосте, кха-кха… Вибачте, я не змогла привести сестер із Союзу Співпраці Відьом. – Слабким, придушеним голосом сказала Соловейко. Схоже, вона пройшла довгий шлях і перенапружилася.

– Нічого не кажи, спочатку добре відпочинь, – Роланд поніс непритомну і поранену жінку, сказавши Анні допомогти Соловейку. Так вони у п’ятьох повернулися до замку. Кімната Соловейка була поряд зі спальнею Анни. Роланд велів служниці розвести вогонь і принести до кімнати відро з гарячою водою. Після прибуття Нани, він коротко пояснив про очищення рани перед лікування, затим вийшов.

Але як все так обернулося? Він подумав, що, можливо, на Союз Співпраці Відьом напали демонічні звірі, і лише троє врятувалося? Якщо так, то це велика втрата.

Він нервово очікував за дверима. Приблизно через півгодини двері відчинилися і з них вийшла дівчина, яка прибула разом із Соловейком. Вона кивнула Роланду:

– Ви саме такий, як говорила Соловейко.

– … – Роланд якийсь час не знав як реагувати. – Що вона про мене сказала?

– «Принц, який піклується про відьом». – Вона обережно зачинила двері. – Новина настільки неймовірна, що більшість людей у Союзі Співпраці Відьом не повірила їй. По правді, я також у це не повірила, але це схоже на те, як казав мій тато: світ великий і в ньому є різні люди. Мене звуть Блискавка, Ваша Високосте, приємно з вами познайомитись. – Після цього вона схилила голову, поклавши праву руку на ліве плече – це, мабуть, її спосіб вітання.

Проте Роланд не став замислюватися над цим способом вітання, його увагу привернули слова «більшість людей не повірила їй».

– Демонічні звірі не напали на табір Союзу Співпраці Відьом?

– Напали? Ні… Чому ви подумали про це? – вона кивнула, задумавшись, а потім вказала пальцем на лоб, на її обличчі відобразилося розуміння. – О, я зрозуміла. Старшу сестру з пораненою рукою звуть Венді, на неї напала шановна наставниця Союзу Співпраці Хакала. – Затим Блискавка розповіла, що сталося.

Роланд мовчки вислухав. То он воно як… Він подумав, що недооцінив жорстокий гніт, з якими стикалися відьми. Недовіра відьом, що накопичувалася роками, до церкви та вищих дворян досягла максимальної точки. Хакала радикально налаштована. Вислухавши розповідь Блискавки, у нього виникла думка, що лідер Союзу Співпраці Відьом у першу чергу позбудеться таких людей, як він.

Але, на щастя, Соловейко все-таки благополучно повернулася.

Та навіть більше, привела з собою до Прикордонного Міста двох нових відьом. Щодо будинків для них, то Роланд трохи подумав і вирішив, що дозволить Карлу продовжувати їх будувати. Навіть якщо зараз вони не потрібні, то в майбутньому є ймовірність того, що кількість відьом зростатиме.

– Ти також входиш до Союзу Співпраці?

– Уже ні, – вона похитала головою, – і Венді з Соловейком теж. Раз ми пішли, то не можемо повернутись назад. Боюся, Хакала тепер ладна з’їсти нас із тельбухами.

– Вона може вижити після того, як Соловейко її проштрикнула? – запитав Роланд, хмурячись.

– Мабуть. У таборі є відьма на ім’я Листочок, вона може підсилювати дію трав, – Блискавка трохи подумала. – З великою кількістю трав, що зупиняють і відновлюють кров, врятувати життя Хакали не проблема, але ці ліки менш ефективні, ніж цілюща здібність вашої відьми.

Роланд подумав, що це ще один клопіт, тепер він має перейматися не тільки тим, що на нього може напасти церква, а ще і через те, що є мішенню для відьом. Це трохи іронічно. На щастя, головна мета відьом – відшукати Святу Гору, тому деякий час вони не займатимуться пошуками Соловейка.

– Ти раніше сказала, що не повірила словам Соловейка, то чому залишила разом з нею Союз Співпраці Відьом?

– Тому що тут є машина, що випускає білий пар, вода змішана із сірим порошком перетворюється на камінь, а інший порошок вибухає з громоподібним шумом! – Блискавка повторила те, що говорила Соловейку. – Доброго до відьом принца може і не існувати, але вона не могла брехати про ці речі та ще й так правдиво – принаймні про це мені говорить інтуїція дослідниці. До речі, та штука, яку я бачила, здатна випускати білий пар. Це та машина? Здається, Соловейко говорила, що вона називається… паровий двигун?

– Дослідниця? – Роланд автоматично проігнорував останнє питання.

– Так, дослідниця. – Вона підкреслила ці слова. – Ось чому я обрала піти з Соловейком. Усіх дослідників цікавить невідоме.

– … – Роланд потайки зітхнув. І що з нею робити? Щоб займатися будь-чим іншим, окрім виживання в цю епоху, потрібно народитися в заможній родині. Уже тільки від погляду на її одяг можна зрозуміти, що вона пацанка, але тут ще і коротке золотаве волосся: – Твоє ім’я випадково не Езреаль?

– Хто це? Мене звуть Блискавка, – гордо підняла голову дівчина.

У цю мить відчинилися двері, з кімнати вийшли Анна і Нана.

– Ну як? – запитав Роланд. – Лікування пройшло добре?

Побачивши, як Нана кивнула, він зітхнув з полегшенням. По правді, приєднати назад відрізану кінцівку можна протягом шести-восьми годин. Якщо часу пройшло більше, то відсоток успішності операції значно зменшиться. Блискавка сказала, що їм знадобилося більше доби, щоб дістатися сюди від табору. За цей час з кінцівкою відбулися серйозні зміни, а з’єднати нерви простим хірургічним втручанням неможливо. Це ще один доказ того, що цілюща здібність Нани справді дивовижна.

Дівчина виглядала втомленою, здається, лікування забрало в неї багато сил. Роланд підбадьорив її, сказавши:

– Дякую за твою роботу, після вечері ти спатимеш тут, разом з Анною.

Він подумав, що, звичайно, це приведе сюди і Тіґу Пайна.

>>Розділ 62<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської (взято тут і тут), а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці Facebook. У Фейсбуці реагую трохи швидше.

У мене є PatreonМожете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати хвилинку по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхуа можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.