Звільнити цю відьму. Розділ 77

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Бажаєте зробити мені приємно?

(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧ Прогуляйтесь хвилинку по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Також у мене є PatreonТам цікаво(〜^∇^)〜

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 76

Розділ 77. Свята Гора (Частина 3)

Листочок відчула, як кров замерзає в її тілі.

Зліва від їхньої групи з нічної темряви повільно вимальовувалися дві величезні тіні дивної форми, зовсім не схожі на звичайних демонічних звірів. Коли вони наблизилися, Листочок зрозуміла, що насправді це дві людиноподібні істоти, які їхали на спинах гібридів. Їхній зріст був у двічі більший за зріст звичайної людини, на них не було броні тільки одяг з дивного матеріалу – ні, це більше виглядало ніби вони з голови до ніг щільно закуталися у шкури тварин, які випирали то тут, то там.

Найбільше приголомшував головний убір цих двох, який, очевидно, зробили з голови демонічного звіра, що справляло лиховісне і жахливе враження. До очниць черепа прикріпили червоно-коричневі кристали. Від нижньої частини головних уборів тягнулася шкіряна трубка, що вела до величезного панцира на їхніх спинах. Одна з істот мала списи, а інша носив рукавички дивної форми, з вигляду – вони мали лише по три пальці. 

У голові Листочка промайнуло лише одно слово: демони.

– Атакуйте ворога!

Першою відреагувала Хакала, її пронизливий крик вивів інших зі стану відстороненого споглядання. Шинюй простягнула руки і притисла їх до землі, перетворюючи велику ділянку зі снігом на болото. Це можна розцінити як правильну реакцію: створіння, на яких їхали супротивники, це двокрилі гібриди з вовчими головами, вони швидкі та можуть літати на невеликі відстані. Але не ці двоє, їм відрізали крила, а до оголених кісток прив’язали мотузки, які тримали в руках демони. Якщо вони не можуть перелетіти болото, то мусять обійти його, що дасть час іншим сестрам відреагувати.

Однак ворог не діяв за задумом відьом, вони загнали гібридів у болото, а потім, скориставшись імпульсом руху, відштовхнулися від спин демонічних звірі та перестрибнули кілька метрів, демони приземлилися за Шинюй. Саме там, де зібралися небойові сестри.

– Тікайте, швидко! – ще до того, як Листочок закінчила говорити, демон із залізними, на три пальці, рукавицями кинувся в натовп. Його спритність не відповідала масивній постаті, перш ніж відьма, яка була найближче, змогла відреагувати – їй ударом кулака розбили голову. Затим загинуло ще двоє сестер, руки із залізними рукавицями зламали їм шиї, інші нарешті отямилися і панічно розбіглися. Тільки Сино* залишилися на місці. Хоча вона не мала бойової здібності, але не розвернулася і не втекла, натомість зняла зі спини арбалет і вистрелила у ворога. Демон у залізних рукавицях ухилився, а затим напав на неї. Удар був такої сили, що дівчину відкинуло назад, її тіло перевернулось у повітрі, перш ніж упасти на землю. З рота Сино потекла кров.

Демон зі списами розвернувся і пішов до Шинюй, яка досі була охоплена страхом. У момент, коли спис мав пробити груди відьми, перед ним вибухнуло полум’я. Хунцзяо прослизнула між ніг ворога, схопила Шинюй за руку і потягнула за собою. Коли демон спробував їх наздогнати, його зупинила стіна чорного газу.

Листочок спрямувала всю свою магію в землю, примушуючи все насіння швидко прорости у вигляді колючих лоз, що тягнутися до демона з залізними рукавицями. Магічні змії «болю», викликані Хакалою, вкусили ворога за руку. Коли він змахнув руками, щоб позбутися обридливих отруйних змій, лози, що тихо підповзли зі спини, вистрелили вперед, обхоплюючи його ноги, а потім потягнули назад – величезне тіло ворога з гуркотом упало на землю.

– Біжіть, сестри, біжіть! – закричала Листочок, її голос тремтів од страху. Тікайте, тікайте від цих жахливих чудовиськ, вони джерело зла, записане у стародавніх книгах, демони, що вирвалися з Брами Пекла!

Зміїна отрута, схоже, мало впливала на них. Демон із залізними рукавицями вигнувся дугою, ніби намагаючись звільнитися від лози, що скрутила його. Демон зі списами, побачивши, що його товариш у біді, швидко перевів увагу на ту, що керувала рослинами. Він підняв спис у позицію для метання, його рука розбухла. Шкіра зробилася тоншою, крізь неї можна було побачити темно-червоні кровоносні судини та кістки.

– Листочку, стережися! – Шинюй знову перетворила землю на болото, але цього разу прямо під ногами ворога. Демон кинув спис майже одночасно з тим, як його тіло почало занурюватися в болото, тож це злегка змінило напрямок – і зброя ввіткнулася в землю прямо перед Листочком. На її чолі виступив холодний піт.

Набухла рука різко зменшилася після того, як метнула спис, і стала схожою на висохле дерево.

Зараз демон не може кинути ще один спис! Листочок одразу зрозуміла, що це хороший час для втечі. Інші сестри також це помітили – Шинюй і Хунцзяо, наприклад. Поки демон із залізною рукою боровся з лозами, відьми кинулися до Хакали, щоб забрати наставницю з собою і втекти. Листочок глянула на ворога, оплутаного лозою, і побачила, що він протягнув руки до трьох відьом.

Що він хоче зробити? Заждіть!

– Ні… – вона навіть не встигла попередити інших – сліпуче блакитне світло вирвалося із залізних рукавиць демона, немов блискавка, що зірвалася з неба, стиснулася і влучила в трьох сестер. Блакитне світло стрибало між ними, потріскуючи. Білий дим віднявся від їхніх тіл, вони судомно смикались, а їхній одяг загорівся.

Здавалося, що ця атака забрала багато сил у ворога, він важко дихав і майже не ворушився. Саме в цей момент магія Листочка досягнула межі, лози почали в’янути перетворюючись на мертві рослини.

«Це кінець», – подумала вона. Відчайдушні крики наставниці, здавалося, долинали з далеку, сили покинули її тіло, немов відлив, вона упала на землю.

Після короткого відпочинку демон із залізними рукавицями повільно піднявся зі снігу та пішов до охопленої панікою Хакали, тепер його ніхто не міг зупинити. Він протягнув руку і схопив наставницю за горло, та відчайдушно намагалася вирватися  з його хватки, але це немало сенсу через різницю в силі. Під час боротьби змії знову і знову кидалися на руки і шию ворога, але той залишався непорушним, продовжуючи стискати пальці.

Саме в цей момент сталося дещо несподіване, одна з магічних змій роздерла шкіряну трубку, що йшла від головного убору. Почав витікати густий червоний туман, який огорнув Хакалу і демона. Відьма моторошно закричала, під дією червоного туману її шкіра почала злазити, оголюючи м’язи, сухожилля та кістки. Демон звільнив руку і панічно спробував закрити трубку. Одна туман уже розвіявся, його тіло почало нестримно тремтіти. За якийсь час він упав і більше не рухався.

Побачивши це, демон зі списом, тіло якого вже наполовину занурилося в болото, закричав. Це був звук, якого Листочок ніколи раніше не чула, суміш пронизливого вереску та глухого ревіння, який проникав до її вух.

Але крик ворога не примусив відьму кинутись навтьоки, замість цього він вказав на єдиний шанс перемогти.

Закусивши губу, вона силувано звелася на ноги, підібрала арбалет Сино, перезарядила і підійшла до демона-списника. Ворог чітко зрозумів, що хоче зробити Листочок, він почав відчайдушно рухатись, але болото затягувало жертву набагато швидше, коли вона пручалася. Демон спробував прикрити трубку, але частина, яка тягнулася до панцира на спині, була відкрита.

«За моїх загиблих сестер», – подумала Листочок, і натиснула на спусковий гачок арбалета.

Арбалетний болт точно пробив шкіряну трубку – і червоний туман витік через дірку. Після того, як туман розвіявся, голова ворога опустилася.

Вона вбила демона.

Впустивши арбалет і озирнувшись на десяток мертвих сестер, Листочок бухнулася на коліна і розплакалася.

>>Розділ 78<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Сино – шовк/нитка і обіцянка

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської (взято тут і тут), а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці Facebook. У Фейсбуці реагую трохи швидше.

У мене є PatreonМожете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати хвилинку по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхуа можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.