Звільнити цю відьму. Розділ 79

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Реквізити НБУ для потреб армії тут.

Реквізити НБУ для гуманітарних цілей тут.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 78

Розділ 79. Відповіді

Важкі штори опущені, а в каміні яскраво палав вогонь, підтримуючи комфортну температуру у приміщенні.

На відміну від дня повноліття Анни, Нана не спить. Щоб вона могла швидко приготуватися до болю, всі розповідали їй історії або грали в прості ігри, щоб дівчинка не заснула.   

Роланд також виконав кілька «магічних» трюків з монетками, приголомшивши інших, особливо Нану, яка дивилася прямо на руки принца і, якби це було в інший момент, можливо уже б кричала, щоб він навчив її.

«Магічні» трюки цього часу досі знаходилися на стадії акробатичного жонглювання. Наскільки Роланд пам’ятає, у палаці він бачив, як змії танцюють під флейту, як видихаються полум’я, як розбивають на грудях каміння і тому подібне. У порівняні з наступними поколіннями, що більше покладалися на спритність пальців, у майстерності вони поступаються.

Нарешті Блискавка почала розповідати про досвід плавання зі своїм батьком, Громом, коли вони подорожували між островами та фіордами, перетинаючи вири та рифи, полюючи на глибоководник гігантських акул і восьминогів. Хоча всі знали, що більшість із цього вигадка, присутні слухали її розповіді з великою цікавістю, і навіть Роланд був захоплений – у картині, яку він уявляв, вітрильники перетворилися на залізні лінкори, що летіли вперед по величезному океану, прямуючи до Нового Світу.

По правді, він не дуже розумів історичний процес цього світу, найдавніші історичні записи з’явилися 450 років тому. Згадуючи про все, що попередній принц дізнався від свого наставника у палаці, Роланд не міг назвати причину. «Можливо, попередник не звертав уваги на ці лекції», – подумав він. У Прикордонному Місті немає ні архівів, ні нормальних бібліотек. Тому, коли він захопить фортецю Лонгсонг, то знайде вчених, яких про це розпитає.

Коли Блискавка закінчила розповідати історію про свої пригоди, Роланд не зміг стримати позіхання. Він поглянув на Соловейка, яка похитала головою, вказуючи на те, що магічна сила не змінилася. Відсутність інструменту точного визначення часу була доволі незручною, неможливо сказати, скільки ж часу вони чекали. Роланд налив собі чашку теплої води, сів і приготувався чекати далі.

Але поступово всі помітили, що щось не так. Очікування затягнулось надовго – Нана позіхала і ось-ось мала заснути від втоми. Соловейко занепокоїлася. Вона торкнулася до чола дівчинки і ближче поглянула на магічні процеси, що відбуваються в її тілі.

Роланд хотів зробити ще ковток води, але виявив, що чашка порожня. Він підійшов до каміна, взяв чайник і знову наповнив чашку, коли ж принц повертався на своє місце, то проходив повз вікно. Не стримавши бажання дізнатися чи досі падає сніг – Роланд відсунув штору. Як тільки важку тканину зсунули, до кімнати  потрапив промінь світла.

Він був приємно здивований, коли побачив на темному небі світлу смугу.

– Дивіться! – Роланд повністю відсунув штори, інші, стривожені його вигуком, озирнулися. Дивлячись на слабке світло вдалині, вони зрозуміли, що настав новий день.

Нанин день демонічного поглинання пройшов безболісно.   

************

Коли Роланд повернувся до своєї кімнати, то виявив там двох людей.

Соловейка і Венді.

На їхніх обличчях не було і сліду сонливості, лише хвилювання.

– Ти точно впевнена, що «день» Нани сьогодні – ні, був учора вночі? – запитав Роланд.

– Так, але зміни були малопомітними, тож я подумала, що критичний момент ще не на став. – Упевнено сказала Соловейко. – Ваша Високосте, ваше припущення виявилося правильним! Якщо безперервно користуватися магічною силою, її максимальна кількість збільшуватиметься, і в той же час біль зменшуватиметься. Усі відьми мають хороший шанс пережити день повноліття, якщо кожного дня випускатимуть свою магію!

– На території всього королівства Ґрейкасл тільки на ваших землях відьми можуть вільно користуватися своїми здібностями. У певному сенсі, це Свята Гора для відьом, – Венді вела далі, – я прошу вас, дозволити якомога більшій кількості відьом дізнатися про цю новину, щоб вони прибули сюди щонайшвидше. Думаю, вони охоче служитимуть вам.

– Такі мої наміри від самого початку, – кивнув Роланд. – Коли закінчаться Місяці Демонів, звичайні люди і відьми матимуть певну ступінь розуміння і близькості. Тоді я зроблю так, щоб хтось поширив ці новини, звісно у формі чуток. Ви повинні розуміти, що я не можу закликати відьом з великою помпою – це може спровокувати переполох у королівстві, – він на мить зупинився. – Принаймні поки існує церква або поки я не займу трон.

– Тоді я готова допомогти вам зійти на трон, – здається, Венді чекала чогось такого, вона без вагань стала на одне коліно і присягнула на вірність. Її рухи були невмілими, здавалося, що відьма повторила недавно побачене. Але Роланда не хвилювали такі деталі, він прийняв вірність Венді так само, як прийняв вірність Соловейка.

Піднявшись, Венді усміхнулась Соловейку:

– Все правильно?

Соловейко надулась:

– З натяжкою.

Роланд безпорадно похитав головою:

– Якщо це все, то давайте розійдемося по кімнатам, щоб поспати, я всю ніч не стулив очей.

– Ваша Високосте, я маю ще одне прохання, – Венді, котра щойно піднялася, знову стала на коліно.

– Говори, – сказав Роланд, припинивши всміхатися. Якщо вона діяла так серйозно, то це непросте прохання.

– Я хочу повернутися до табору.

– Венді! – Соловейко здивовано поглянула на неї, однак очі товаришки були сповнені рішучості.

– Я не знаю, чи знайшли вони Святу Гору. Можливо, так, а, можливо, ні. Я сподіваюся, що після закінчення Місяців Демонів зможу піти в Непрохідний гірський хребет. Якщо Хакала не знайде Святу Гору, вони змушені будуть повернутися гори.

– Це дуже небезпечно, – нахмурився Роланд. – Наставниця атакувала тебе, проігнорувавши вашу дружбу.

– Якби вона справді хотіла мене вбити, я б уже померла. – Сказала Венді. – Змія, яку вона викликала, несла «біль», а не «смерть». Не знаю, скільки повернеться зі мною, можливо, ніхто не погодиться, але принаймні я розкажу сестрам цю новину. Поки вони щодня звільняють магічну силу, їм не доведеться терпіти жахливий біль. – Її голос зробився дуже м’яким. – Ваша Високосте, доки ви ставитеся до відьом з добротою, моє життя належить вам, тому, звичайно, я не здамся легко. Я захищатиму себе. Будь ласка, дозвольте мені.

Роланд мовчав якийсь час. З міркувань безпеки, він повинен відмовити Венді. Але він знав, яким важливим є це прохання – якщо є шанс врятувати більше відьом, вона готова піти на будь-який ризик. Якщо їй відмовити, відьма виконуватиме наказали, але втрачені сестри назавжди залишать шрами на серці Венді.

– Дозволяю, – кивнув Роланд, – але ти повинна зачекати два місяці, поки закінчаться Місяці Демонів. Блискавка піде з тобою. Я дам вам рушниці для захисту і… камінь божої кари. Блискавка займатиметься підтримкою з далеку, а ти вестимеш з ними переговори з каменем божої кари. Таким чином, ні Хакала, ні інші відьма не зможуть нашкодити тобі своїми здібностями.

– Ваша Високосте, дозвольте мені супроводжувати її! – сказала Соловейко.

– Ні, Вероніко. Безпека Його Високості набагато важливіша за мою. Він – надія усіх відьом, – похитала головою Венді та всміхнулася. – Добре захищай його.

>>Розділ 80<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської (взято тут і тут), а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці Facebook. У Фейсбуці реагую трохи швидше.

У мене є PatreonМожете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати хвилинку по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхуа можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.