Звільнити цю відьму. Розділ 8

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Бажаєте зробити мені приємно?

(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧ Прогуляйтесь по сайту.

Також у мене є Patreon.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 1

Звільнити цю відьму. Розділ 2

Звільнити цю відьму. Розділ 3

Звільнити цю відьму. Розділ 4

Звільнити цю відьму. Розділ 5

Звільнити цю відьму. Розділ 6

Звільнити цю відьму. Розділ 7

Розділ 8. Місяці демонів (Частина 1)

Якщо Роланд хотів добре розвинути Прикордонне Місто, йому доведеться пустити тут міцне коріння. Незважаючи на те, що ця територія була пусткою, її легко можна відновити та поліпшити. Якщо землі були занадто малі, люди б могли завоювати інші. Проте всі розмови марні, якщо ніхто не бажає залишитись.

Якщо людей можна примусити покинути свою землю в будь-який час, то хто буде її купувати? Хто хотів би щось покращувати?

Після того, як помічник міністра пішов, Роланд покликав головного лицаря Картера і наказав:

– Зберіть своїх людей і йдіть шукати місцевих вартових, мисливців, фермерів – вони мають прожити тут більше п’яти років і пережити місяці демонів. Якщо знайдете когось, хто боровся з демоном, це буде ще ліпше. 

Після того, як лицар віддав честь і пішов, Роланд потер лоб, продовжуючи переглядати дані, зібрані помічником міністра. Прикордонне Місто вивозило насамперед продукцію мисливського та гірничого виробництва і переважно ввозило їжу. Все транспортувалось до фортеці Лонгсонг або річкою Чішуй до Вербового міста.

До експорту входять усі види корисних копалин, такі як залізо, мідь, сірка, кристали, рубіни, сапфіри тощо. Це абсолютно проти загальних уявлень пов’язаних з мінералами. Він подумав про те, що йому сказала Анна: Шахта Північного Схилу було лігвом невідомого чудовиська і до цього часу вона повністю невивчена, також ніхто не знав скільки там розгалужень.

Корисні копалини, яке місто вивозило, не оплачувалось золотими драконами королівства, натомість за них давали продовольчі товари, що поступово надходили. Здається розумним, що, оскільки коштовності були дорогоцінними предметами розкоші, за останні п’ять років Прикордонне Місто мало б заощадити надлишок продуктів, але ніякого надлишку не було.

Іншими словами, щорічного видобутку шахти Прикордонного Міста вистачало тільки на харчування двох тисяч людей. До прибуття принца Прикордонним Містом керував герцог, який також контролював фортецю Лонгсонг; це він створив цю угоду. На його думку, так можна економити їжу і створити систему попередження про монстрів.   

Місцеві жителі торгували хутром, щоб заробити на життя. Вони вирушали до Туманного Лісу на заході та полювали на птахів і інших тварин. Потім вони продавали звірів у фортецю Лонгсонг або до Вербового міста. У Прикордонному Місті не проводились жодних торгів, а тому податки не збирались.

Роланд подумав, що оскільки він тут, ця практика не може продовжуватись; мінерали більше не будуть оплачуватися їжею. Річка Чішуй пронизувала все королівство, і кожен міг нею скористатись. Це, по суті, транспортна артерія; навіть якщо вони більше не будуть купувати продукти у фортеці Лонгсонг, існують інші місця, з якими можна торгувати.

Проте все це було побудовано на передумові, що він міг залишитися у Прикордонному Місті та стримувати цих проклятих монстрів.

Картер працював швидко, і наступного дня він знайшов двох місцевих вартових і мисливця. Він доповів:

– Ці двоє чоловіків з міського патрульного загону, щороку вони відповідають за запалювання сигнального вогню. Мисливець сказав, що зустрічався з демонами. Він повернувся з головою демонічного звіра, яку, за його словами, відрізав власними руками.

Троє людей одночасно вклонились.

Роланд кивнув, дозволяючи їм випрямитись; один з них виступив уперед, щоб заговорити.

– Честь… шановний принце… Ваша Високосте. – Перший охоронець, що заговорив, був настільки знервованим, що не міг чітко говорити. – Ми з Браяном… люди, ах… Коли починається сніг, ми… ми підемо до району Шахти Північного Схилу… до Сигнальної Вежі. Це перша можливість… це перше місце, де ви можете побачити демонів, і якщо вони рухаються великою групою… ми сховаємося у Туманному Лісі… і запалимо сигнальний вогонь на вежі… Ми відступимо дорогою і сядемо на човен, що приготували заздалегідь… потім відпливемо.

– Оскільки ви двоє разом, нехай говорить твій партнер. – Роланд прикрив обличчя, щоб приховати осуд. – Що собою представляють демонічні звірі? Чи можна їх убити?

Інший вартовий теж був дуже знервованим, але він принаймні не затинався.

– Ваша Високосте, я вірю в це. Раніше вони були звичайними тваринами в лісі, але через вплив злої міазми робляться маніакальними і лютими, проте їх все одно можна вбити. Після того, як минуть Місяці Демонів, фортеця Лонгсонг надсилає кавалерію, щоб очистити землі від решток демонічних звірів од фортеці до Прикордонного Міста.

– Скільки тривають Місяці Демонів? – запитав Роланд.

– Загалом два-три місяці… це залежить од сонця, – мовив Браян.

– Залежить од сонця? – із сумнівом спитав Роланд.

– Так, – вартовий пояснив: – Ваша Високість приїхала до міста не так давно, тож ви не знаєте. У цьому Прикордонному Місті, коли починає падати сніг, то не припиняється, поки не знову не засвітить сонце, а потім сніг зникає.

– Отже, закінчення снігу позначає і закінчення Місяців Демонів? – Роланд пригадував, що принаймні у Ґрейкаслі це було не так. На наступний день сніг припиниться і сонце не буде здаватися інакшим.

– Саме так. Найдовші Місяці Демонів, які я пережив, були два роки тому, вони тривали майже чотири місяці, багато людей тоді голодувало.

– Чому? Хіба запаси зерна у фортеці Лонгсонг не були достатньо великими, щоб підтримати жителів міста протягом одного місяця? – запита Роланд.

Обличчя Браяна зробилося трохи сердитим:

– Зерна було вдосталь. Але Рейнольдс, комендант муніципальної адміністрації, який відповідав за управління такими справами, заявив, що видобутої руди та мінералів вистачило на купівлю їжі на три місяці, а на четвертий – ми повинні доставити нову партію руди. Але місяці ще не закінчились, і ми не могли покинути фортецю.

– То от що сталося… Я зрозумів.

Вони були дурнями, що відштовхнули людей. Якби фортеця Лонгсонг ставилася до людей, що живуть на кордоні, з теплотою, схожою на весняний вітер, жителі прикордонного містечка, швидше за все, захочуть залишитися і нікуди не підуть. На цю мить, схоже, люди, що очолюють фортецю Лонгсонг, не є добряками. Роланд кивнув останній людині, щоб говорила, і в той же час запам’ятав ім’я коменданта муніципальної адміністрації.

Третій чоловік виглядав мужнім і сильним, зі зростом більше 1,8 м, змушуючи Роланда відчути великий тиск. На щастя, він виступив уперед і опустився на коліна.

– Ти сказав, що вбив звіра?

– Так, Ваша Високосте. – Його голос був низьким і хриплим. – Кабана демонічного виду і вовка демонічного виду.

– Види? – повторив Роланд, – що ти маєш на увазі?

– Це назви демонічних звірів, Ваша Високосте. Що жорстокішими були види тварин раніше, то складніше потім боротися з мутованими звірами. Перетворення підкреслює їхні переваги. Шерсть демонічного кабана стає надзвичайно щільною, навіть з відстані 50 метрів його важко поранити арбалетом. Демонічний вовк стає хитрішим, він надзвичайно швидкий, щоб убити його, потрібно заздалегідь установити пастку. 

– Сильніші тварини стають ще сильнішими, а швидші – ще швидшими. – Роланд кивнув, почувши це. – Але вони все ще тварини.

– Так воно і є, але вони не найстрашніший вид ворогів, – сказав мисливець. Він ковтнув слину, перш ніж вести далі: – Найгірші – це змішані види. Вони втілення Диявола, тільки пекло здатне породити таких жахливих чудовиськ. Я бачив демонічного гібрида. У нього були не тільки могутні кінцівки звіра, а на спині була ще пара величезних крил, що дозволяли йому літати на короткі дистанції. І він завжди знав, де я. Не важливо, як я ховався, гібрид завжди міг мене виявити. Він не полював на свою здобич, Ваша Високосте, а розважався з нею. – Мисливець задер одяг, показавши великий шрам, що тягнувся від живота до грудей. Він сказав: – Перш ніж втратити свідомість, я упав у річку Чішуй. Мені пощастило вижити.

– Такий монстр насправді існує. – Роланд відчув, що цей світ стає дедалі фантазійним. Міцна стіна може зупини звичайні види демонічних звірів, але якщо вони зможуть літати, що йому робити? – Змішані види дуже рідкісні, так?

>>Розділ 9<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської (взято тут і тут), а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці Facebook. У Фейсбуці реагую трохи швидше.

У мене є Patreon. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхуа можна завантажити тут або почитати онлайн тут.