Звільнити цю відьму. Розділ 88

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Реквізити НБУ для потреб армії тут.

Реквізити НБУ для гуманітарних цілей тут.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 87

Розділ 88. Зимові сутінки (Частина 2)

– Не поспішай так, він ще не наблизився, – зітхнув Роланд, дивлячись на невгамовну Блискавку.

Бог знає чому вона настільки зацікавлена у боротьбі з демонічними звірами. Блискавка, очевидно, не входить до типу, який може битися. Але у неї немає страху, який виникає у звичайних людей, коли вони стикаються з демонічними звірами.

– Згідно з діями попереднього звіра, з яким ми розібралися раніше, не треба хоробро кидатися вперед, ти просто виконуєш роль приманки і зосереджуєш його увагу на собі. Будь обережною і тримай висоту! Хоча він не вміє літати, але становить велику загрозу, коли підстрибує!

– Знаю-знаю, – впевнено сказала Блискавка. – Це не вперше, коли я зустрічаюся з чимось небезпечним. Не хвилюйтеся, він не зможе торкнутися і краю мого одягу.

Поки вони розмовляли, демонічний звір змішаного типу вже наблизився до міської стіни, перетнувши зону перешкод, стрибнув у напрямку ділянки без охорони і перебрався через стіну. Проте цього разу ополчення не звернуло на нього уваги і залишилося на своїх місцях, очікуючи наступного наказу від мисливців-спостерігачів.

– Отже, зараз ми розпочинаємо спеціальну операцію проти демонічного звіра змішаного типу! – урочисто сказав Роланд.

Блискавка, яка вже злетіла, зупинилася і поглянула на Роланда.

– Що таке?

– Те, що ти сказав… – Блискавка деякий час подумала, а потім похитала головою. – Це було трохи дивно. Забудь, я полетіла.

Поглянувши на постать дівчинки, яка швидко прямувала вперед, Роланд ніяково усміхнувся і запитав Анну й Соловейка, що стояли за його спиною:

– Ви теж думаєте, що це дивно?

– Угу. – Сказали вони в один голос, кивнувши.

Що ж… схоже, репліка школяра, навіть якщо він переміститься в інший світ, залишається реплікою школяра.

– Вам теж час іти. Будьте обережні.

– Ви також подбайте про себе, Ваша Високосте. – Соловейко вклонилася, потім взяла Анну за руку і вони увійшли в туман.

Роланд заклав руки за спину та став проти вітру, щосили намагаючись виглядати як великий бос. Він знав, що багато людей потайки поглядають на нього під час перерви у битві, тому, хоча в нього німіли ноги, Роланд все одно стояв на найвищій точці міської стіни, щоб усі бачили – принц був весь час з ними. Оскільки він сам не може йти в бій, то принаймні може таким чином надихати людей.

Цього разу інтенсивність атаки демонічного звіра перевищила інтенсивність будь-якої попередньої атаки. За словами Залізної Сокири, у минулі роки був один або два гібриди, але якщо порахувати цього, то Прикордонне Місто уже зіткнулося з чотирма демонічними звірами змішаного типу. Тривалість атаки також була дуже довгою, демонічні звірі постійно виходили з Туманного лісу, десятками кидаючись до міської стіни.

На щастя, за останній місяць значно зросло виробництво крем’яних рушниць, тепер є команда, озброєна сотнею рушниць, інакше б не можливо було б забезпечити таку швидкість вбивства. Якби це були луки й арбалети, досягнути такого результату було б важко. У затяжних боях перевага крем’яних рушниць, що потребують значно менших фізичних зусиль, стає очевидною. Звісно, різкого збільшення використання пороху вистачило для того, щоб у Роланда розболілася голова. Він уже думав розібрати всі двадцять пакунків вибухівки і передати порох для загону з рушницями.

У той же час Блискавка літала над головою демонічного гібрида. Вона витягнула з кишені камінь і кинула його в монстра. Камінь влучив звіру в голову, від несподіваного удару він відскочив назад, після чого виявив, що атака була з повітря.

Блискавка різко спустилася вниз, тримаючись перед монстром і заманюючи його в центр містечка. Хоча змішані типи мали здатність мислити, але маленька дівчинка перед ним, очевидно, не є загрозою. Тому монстр негайно розправив крила і кількома стрибками подолав майже сотню метрів. Блискавка одразу ж піднялася, розвернулася в повітрі, оминула кілька будинків і обрала іншу вулицю.

Таким чином, зробивши сім чи вісім поворотів, вона нарешті заманила демонічного звіра до центру містечка, яке було місцем засідки, про що вони домовилися з Соловейком. Гібрид з двома крилами і головою лева має дуже чутливий нюх, тому відшукає Соловейка, навіть коли вона перебуває в тумані. Тож, перш ніж Соловейко й Анна розпочнуть атаку, вона повинна затримати увагу демонічного звіра на собі так довго, наскільки це буде можливо.

І Блискавка прекрасно виконала цю частину, гібрид перетворився на маніакальну тварину, що втратила свою крихітну здатність мислити, з широко відкритою пащею він кілька разів стрибав угору, намагаючись схопити обридливу муху. Блискавка була значно легшою і гнучкішою, вона дражнила монстра то спускаючись, то піднімаючись, змушуючи демонічного гібрида зазнавати невдачі щоразу, коли він стрибає.

Соловейко прибула з іншого боку площі, протилежного тому, де була Блискавка, в тумані вона може не зважати на будинки і паркани, що перегороджують шлях, і просто йти по прямій. Оскільки полум’я Анни діяло в радіусі десяти кроків (п’яти метрів), вона повинна підійти з тилу, щоб зменшити ймовірність того, що її виявить демонічний звір.

Під час зіткнення з першим гібридом було багато помилок, але зараз Соловейко повністю знайома з методом атаки Анни. Коли вони були за тридцять кроків до цілі, вона прискорилася, подолавши відстань у мить, ніби зробивши один крок. Коли Анна прийшла до тями, то хвіст демонічного гібрида майже був перед її носом.

– Зараз! – вигукнула Соловейко.

Чорно-білий світ навколо Анни зник, немов змитий хвилею, за мить вона повернулася на знайомий міський майдан. На кінчиках її пальців тихо з’явилося зелене полум’я, що за якусь мить розширилося до величезної вогняної клітки, яка охопила демонічного звіра.

Соловейко швидко відступила, вже тільки хвиля тепла змусила її відчути пекучий біль.

При такій високій температурі, що здатна розтопити сталь, перш ніж демонічний звір спробував боротися, він перетворився на вогняну кулю і впав на землю.

– Здається, вони вже розібралися, – Венді, яка виконувала обов’язки тимчасового охоронця замість Соловейка, побачила зелене полум’я, що здіймалося вдалині. Вона трохи насупилась: – Схоже, я єдина, хто не бере участі в цьому…

– Якби була можливість, я б хотів, щоб вам усім не довелося йти на поле битви. – Роланд досі зберігав свою позу, заклавши руки за спину, прикидаючись спокійним. Незважаючи на сказане, він знав, що якби не було відьом, які приєдналися до оборони міста, щоб допомогти у сьогоднішній битві, демонічний гібрид, який перебрався через міську стіну, знову б занурив ополчення у хаос.

Навіть Нана підійшла до стін і, під захистом барона Тіґу, швидко лікувала поранених воїнів. Це вперше, коли Роланд розкрив сили відьом перед усім ополченням, і він був дуже задоволений результатом. Нана, відома серед ополчення як янгол зцілення, вочевидь підняла репутацію відьом на нову висоту. Натовп радів, коли Анна та Соловейко, об’єднавши зусилля, убили першого гібрида біля міської стіни.

Звісно, він розумів, що не всі приймуть їх, але це була рідкісна можливість. Тільки після досягнення повного розуміння в ополченні, його подальші плани буде набагато зручніше реалізовувати.

Раптом звуки пострілів затихли, Роланд помітив, що демонічні звірі почали відходити одне за одним від міської стіни. Вони відступають? Він не повірив власним очам. У цю мить промінь світла пройшов крізь густі хмари і опустився на землю, за ним другий, третій… невдовзі низькі сірі хмари пронизали тисячі променів світла. Після того всі промені світла злилися в один сліпучий потік. Земля різко посвітлішала.

«День, коли знову світитиме сонце, буде кінцем Місяців Демонів».

На міських стінах настало коротке затишшя, після чого люди різко вибухнули радісними криками. Поступово містяни виходили з будинків і теж починали радіти. Вони вітали сонце, яке давно не бачили, раділи, що благополучно перезимували, дякували своєму принцу. Всі голоси зрештою злилися в один потік, що лунав над Прикордонним Містом!

————-

Пісня злого місяця закінчена.

>>Розділ 89<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці Facebook. У Фейсбуці реагую трохи швидше.

У мене є PatreonМожете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати хвилинку по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхуа можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.