Звільнити цю відьму. Розділ 9

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Бажаєте зробити мені приємно?

(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧ Прогуляйтесь по сайту.

Також у мене є Patreon.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 1

Звільнити цю відьму. Розділ 2

Звільнити цю відьму. Розділ 3

Звільнити цю відьму. Розділ 4

Звільнити цю відьму. Розділ 5

Звільнити цю відьму. Розділ 6

Звільнити цю відьму. Розділ 7

Звільнити цю відьму. Розділ 8

Розділ 9. Місяці Демонів (Частина 2)

– Їх не багато, Ваша Високосте, – відповів мисливець. – Протягом кожних Місяців Демонів буває лише два-три демонічних гібриди, інакше фортеця Лонгсонг не змогла б себе захистити.

– Що ж, ти дуже спостережливий. – Зазначив Роланд. Він велів чоловікові піднятися і спитав: – Як тебе звуть? Ти не схожий на людину з Королівства Ґрейкасл.

– Половина мого роду походить з клану Моджін, місцеві жителі називають мене Залізною Сокирою.

Клан Моджін, люди з королівства Шамін, що лежить на південному-заході пустельних земель, говорили: вони нащадки велетня. Роланд шукав у голові будь-які спогади, пов’язані з кланом Моджін, і зрозумів, що Залізна Сокира не назвався ім’ям, що дали в клані, а натомість використовував ім’я дане жителями Прикордонного Міста. Без сумніву, він не хотів мати зв’язку з королівством Шамін. Щодо того чому, то очевидно, що оскільки він походить з південно-західних спустошених земель, Роланд гадав з цим пов’язана низка сумних історій.

Але зараз ці історії не важливі; Прикордонне Місто привітне до всіх, незалежно від їхнього походження.

Роланд плеснув у долоні:

– Я не тому попросив вас прийти сюди. Картере, дай кожному по десять срібних драконів, і тоді вони можуть іти.

– Щиро дякуємо вам за нагороду, Ваша Високосте, – в один голос сказала трійця.

Потім Картер відвів чоловіків. Коли він повернувся, запитав:

– Ваша Високосте, чому ви ставили їм ці запитання? Ви хочете залишитися тут?

Роланд не сказав про це жодного слова, а натомість запитав:

– Що думаєш?

– Про це не може бути й мови, Ваша Високосте! – голосно сказав лицар. – Згідно до слів мисливця, навіть демонічних кабанів буде важко перемогти. Вистріл з арбалету з відстані більшої 50 метрів не матиме ефекту; нам доведеться чекати, поки відстань зменшиться до 40, або навіть до 30 метрів, перш ніж стріляти. Тільки елітні солдати можуть це зробити. До того ж демонічних звірів надто багато, а ми не маємо міцних стін. Ми можемо тільки стояти пліч-о-пліч з місцевою охороною, щоб зупинити їх. Боюся, втрати перевищать досягнення, нам буде гарантована поразка.

– Ти вже бачив на що здатні відьми, то чому не можеш думати позитивно? – Роланд зітхнув.

– Це… відьми злі, та Анна… Міс Анна не виглядає такою. Як ваш головний лицар, я повинен шукати правду, користуючись фактами.

– Якщо я зможу дати вам міську стіну, як думаєш, чи можливо було б захищати Прикордонне Місто?

– Що? – на мить Картер подумав, що він неправильно почув Роланда.

– Якщо я дам вам стіну між горою Північний Схил та річкою Чішуй, чи можна захистити Прикордонне Місто? – Роланд наголошував на кожному слові. – Хоча вона не буде схожа на величезні стіни Ґрейкасла, але їх вистачить, щоб зупинити звірів.

– Ваша Високосте, ви розумієте, що кажете? – лицар не знав чи гніватись, чи сміятися. – Навіть у ваших нісенітниць має бути межа. Якщо ви не припините, тоді вам доведеться пробачити мені відсутність манер.

– У нас ще є три місяці, чи не так? Я переглянув записи Прикордонного Міста, саме за такий час тут випаде перший сніг.

– Навіть якби у нас було три роки – і їх би було мало! Знадобиться багато робітників, щоб побудувати стіну. Для встановлення фундаменту вони мають втрамбовувати землю і майже кожен метр потрібно зміцнити; інакше буде великий ризик обвалу. І це тільки звичайна земляна стіна. – Картер похитав головою. – Цегляну та кам’яну стіни будувати ще складніше, і для цього потрібні сотні каменярів, яким спочатку довелося б обробляти каміння або виготовляти цеглу з глини. Потім їм потрібно буде скласти все в одне ціле. Ваша Високосте, всі стіни побудовані таким чином, без винятку. Місто, що побудували за один день і одну ніч, – усього лиш легенди.  

Роланд показав, що почув достатньо.

– Я розумію. Не варто так засмучуватись. Якщо не буде надійної стіни до початку Місяців Демонів, я разом з іншими евакуююсь до фортеці Лонгсонг. Я не готовий померти в цьому місці.

Лицар став на коліна:

– Я захищатиму вас!

Відтак, у прекрасних замкових садах, Роланд маленькими ковтками пив гіркий ель. Дивлячись на Анну, що старанно їла кремові тістечка, його настрій істотно піднявся.

Він вирішив зупинити демонічних звірів у Прикордонному Місті, приєднавшись до елітних солдат і міської варти. Він також збільшить кількість доступних сільськогосподарських угідь, розширюючи територію, яку патрулюють охоронці. Якщо він хоче побудувати стіну, що з’єднає гору Північний Схил і річку Чішуй, за три місяці, йому доведеться використовувати сучасні технології.

Справа не в тому, що Роланд щойно подумав про це, раніше він перевіряв межі Прикордонного Міста (хоча особисто не їздив), у його голові виникла чітка картинка – гора Північний Схил і річка Чішуй розділені 600 метрами у їхніх найближчий точках; це вузьке місце створене природою. І, завдяки добуванню корисних копалин у шахті, ця територія наповнена гравієм, витягнутим з печери.

Ці купи гравію були попелясто-сірими і містять велику кількість карбонату кальцію, який можна використовувати як вапняк, після подрібнення. З вапняком, він знайшов розв’язання проблеми, це було б те саме, що й цемент. Маючи змогу будувати з матеріалу, що твердішає після взаємодії з водою, із сировини, яку легко отримати та просто приготувати: це змінить історію людства. Це буде одним з найбільших досягнень людства серед найефективніших інструментів у цій сфері.

Роланд оцінив час, який йому знадобиться. Навіть якщо він зможе впровадити нові технології, навіть з цементом, він не був упевнений, що це можливо. Кількість цементу, яку вони потребували, була занадто великою і він не був упевнений чи зможуть вони випалити таку кількість цементного порошку за три місяці. Міцність бетону була б незначною, і їм потрібно було б армувати стіну сталлю. Тому шанси на успішне будівництво були невеликими.

Їм доведеться максимально використовувати доступні матеріали, щоб заощадити цемент, тому будівництво стіни з польового каменю здається найбільш доцільним вибором.

Так званий «польовий камінь» представляв собою камінь, що не зазнав жодної обробки; це просто побічний продукт видобування корисних копалин. Цей камінь через неправильні краї та кути прямо не використовувався для будівництва, для початку каменяр мав обробити його на цеглу, придатну для використання. Проте побудова стіни з польового каменю, використовуючи цемент як зв’язувальну речовину, можлива, незалежно від того наскільки дивної форми був камінь, його все одно можна використовувати, а щілини між камінням заповнювати цементом, це дозволить заощадити цемент і використати залишки матеріалів.

З цим курс був визначений, але щодо реалізації, Роланд боявся, що йому доведеться робити це самотужки. Незалежно від того, був це випалений цемент або стіна з польового каменю, обидві ці ідеї були новими. Крім нього, ніхто не бачив цих речей, і ніхто не знав, як їх робити. Він боявся, що буде дуже зайнятий протягом наступних трьох місяців.

– Ви, погляньте сюди. – Позаду почувся чіткий голос Анни.

Коли Роланд обернувся, він побачив як на її долоні тихо горіло невелике полум’я. Вітру не було, та верхівка полум’я піднімалась вгору і опускалась вниз, ніби киваючи їй. Вона трясла рукою, і вогонь повільно рухався до кінчика пальця. Врешті-решт, воно опинилось на пучці вказівного пальця.

– Ти зробила це.

Це було неймовірна сцена. Роланд відчув щирий захват від того, що став свідком цієї події. Це була не магічна ілюзія, не хімічний фокус, а справжня надприродна сила. Проте не це привернуло увагу Роланда – набагато цікавішим за сліпуче полум’я був вид Анни. Доки вона пильно дивилася на кінчики пальців, її прозорі озерні очі відображали яскраве полум’я, ніби ельф був спійманий у сапфірах її очей. Сліди від тюремних тортур уже зблякли, і, хоча вона нечасто всміхалась, її обличчя вже не здавалось неживим. На кінчику носа була крапля поту, а рожевий колір на блідих щоках випромінював життєву силу. Кожен, хто дивився на неї, відчував би, як піднімається настрій.

– Щось не так?

– А… Нічого, – Роланд зауважив, що дивився на неї надто довго, він одвів погляд і кашлянув. – Тоді спробуй використати полум’я, щоб розплавити залізо. В останні кілка днів, окрім їжі та сну, Анна постійно тренувалась. Перед таким ентузіазмом Роланд міг тільки нескінченно червоніти від сорому – навіть коли він готувався до вступних іспитів у коледж, то не працював так тяжко.

«Очевидно, їй не знадобиться багато часу, щоб опанувати цю силу, – подумав Роланд. – Як тільки вона це зробить, мої ідеї щодо нових проєктів можна буде поставити на порядок денний».

>>Розділ 10<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської (взято тут і тут), а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці Facebook. У Фейсбуці реагую трохи швидше.

У мене є Patreon. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхуа можна завантажити тут або почитати онлайн тут.