Звільнити цю відьму. Розділ 97

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут, сторінка тут.

Реквізити НБУ для потреб армії тут.

Реквізити НБУ для гуманітарних цілей тут.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 96

Розділ 97. Нові відьми, нові здібності. Частина 1

Коли Роланд увійшов до кабінету, він з подивом виявив, що там була не Соловейко, а Венді.

– Що сталося? – він налив собі чашку теплої води. – Де Соловейко?

– Вона пішла зустріти сестер.

– Справді? – Роланд підняв чашку, плануючи зробити ковток, коли раптом зрозумів, що щось не так. – Хвилинку, яких сестер?

– Сестер із Союзу Співпраці, вони прибули до Прикордонного Міста. – Відповіла Венді.

– Хіба вони не пішли на пошуки Святої Гори? – він різко піднявся. – Скільки людей прийшло? Та, яка хотіла вбити Соловейко… здається, її звати Хакала Магічна Змія, вона теж прийшла?

– Ні, Ваша Високосте… їм не вдалося знайти Святу Гору. На диких землях вони зіткнулися з жахливими монстрами, тому, зрештою, вціліло тільки семеро. – Венді повторила розповідь Листочка, після чого вклонилася, просячи вибачення: – Ви ще спали в той час, пробачте, будь ласка, що я дозволила Соловейку і Блискавці забрати їх.

– Все добре, – махнув рукою Роланд, – ти знаєш, що я не буду звинувачувати тебе через щось подібне. Які у них здібності?

– Цього я не знаю, але Листочок говорила, що вони небойові відьми, можливо… – Венді завагалася, – вони не будуть для вас корисними.

– Небойові? – Роланд несподівано сповнився очікуваннями. Божий камінь відплати і дія здібності у певному радіусі насправді дуже обмежують бойові можливості відьом, тому виробництво для них найкраща сфера. Якщо є відьма зі здібністю виробляти пластмаси, вона може вирішити проблему технології грубої обробки – і підштовхнути розвиток до ери великомасштабного механічного виробництва. Якщо є відьма, яка здатна виробляти електричну енергію, то ніч у Прикордонному Місті перетвориться на день. Далі взяти відьму за дружину і йти до вершини життя. Привести до чотирьох модернізацій. Тільки думки про це викликають захват.

– Ваша Високосте, вони вам не потрібні…? – можливо, саме довге мовчання змусило Венді хвилюватися, тому вона тихо прошепотіла це питання.

– Ні, як таке можливо? – Роланд прийшов до тями і сказав, карбуючи слово за словом: – Я прийму стільки відьом, скільки прийде.

Як тільки зайшло сонце, Соловейко безпечно повернулася до замку разом з рештою сестер Союзу Співпраці. Роланд велів приготувати розкішну вечерю, яку подали у вимитій від пилу великій залі замку.

Відьми, вочевидь, голодували, але це вперше, коли вони їли в такому місці, всі були дуже стриманими. Більшість з них уперше бачили лорда міста, що вже говорити про те, що цей лорд був принцом.

На щастя, крім самого Роланда, тут також були дві тутешні відьми, Анна і Нана, що показували, як потрібно поводитися, а також жвава Блискавка, яка не знала, що таке ніяковість. Нарешті всі розслабилися і почалася розмова.

Роланд жував скибку підсмаженого хліба і дивився на групу жінок, з абсолютно різними стилями, але вони всі були гарними. У цьому теж полягала велич магії – навіть пізніше технології можуть розвинутися дуже далеко, без втручання відьом. Але їхня зовнішність – це краса, яка ніколи не зникне.

Оскільки Карл ще не закінчив з будівництвом, то поки що відьми можуть жити лише в замку. На другому поверсі є чотири вільні кімнати. Роланд подумав і вирішив змінити одномісні кімнати на двомісні. Зрештою, ті великі ліжка були підготовленні для шляхтичів, а тому на них цілком могли розміститися дві людини.

Коли вечеря закінчилася, принц нарешті зробив те, що хотів – запитав про здібності.

У супроводі Соловейка відьми по черзі заходили до кабінету, а Роланд, як інтерв’юер, записував кожну характеристику і водночас з цим уперше скористався божим каменем відплати, щоб перевірити дію їхніх здібностей, процес нагадував співбесіду. Коли розмова з останньою відьмою закінчилася, він видихнув і потягнувся. Якби не побоювання, що Соловейко може бути поряд і підслухати, то він би уже почав наспівувати Super Star*.

Хоча відьом, які здатні формувати пластмаси чи виробляти електричну енергію, не знайшлося, а вони могли би прискорити повільний процес модернізації, однак ці відьми піднесли Роланду чимало приємних сюрпризів.

Для початку відьма на ім’я Листочок.

Він один за одним розклав записи на столі, а потім витяг листок з інформацією про неї.

До повноліття здібність Листочка була обмежена, вона була здатна тільки збільшувати ріст рослин і ріст їхніх плодів, після досягнення повноліття вона отримала ще одну здібність: додалося маніпулювання рослинами.

Першу здібність можна використовувати для поліпшення плодів і насіння, збільшення врожаю, посилення дії лікувальних трав. Друга здібність дає їй можливість змінювати характеристики рослини. За її словами, вливання магічної сили в рослину може примусити мертві гілки порости зеленим листям, також може спрямувати лози, щоб стримати ворога, а також вона може сховатися у дереві**.

Однак що більша рослина, то більше магії потрібно для її керування. Тому в битві вона віддає перевагу лозам, які швидко вступають в дію і потребують менше магічної сили.

Це контактна магія, що діє через певний посередник (землю) і має дальність дії близько п’яти метрів.    

Жодних сумнівів, що ця відьма з довгим зеленим волосся, є хорошою помічницею для розвитку сільського господарства, її важливість очевидна – індустріалізація вимагає великої кількості людей, а для великої кількості людей потрібна достатня кількість їжі. Продукти або виробляють самостійно або ввозять через торгівлі. Якщо для першого варіанту не вистачає виробничих потужностей, то це тільки збільшить кількість людей, що будуть змушені працювати на землі. А досягнути другий варіант дуже складно в епоху з украй нерозвиненим транспортом.

Тепер, коли він отримав друїда, Роланд сподівається мати невелику кількість фермерів, які зможуть прогодувати велику кількість промисловців, що прискорить процес індустріалізації території. 

Тому для майбутньої практики він обрав для Листочка варіант поліпшення насіння пшениці чи ячменю, щоб збільшити врожайність. Вже тільки це допоможе йому підняти максимальну кількість населення, що зможе проживати на його території. Крім того, він чув, що у фіордах вирощують унікальні культури, які за описом Блискавки дуже схожі на картоплю та кукурудзу. Якщо ці слова правдиві, то плани вирощування цих двох культур також мають бути включенні до порядку денного якнайшвидше. Адже, пшениця сама по собі не є високоврожайною сільськогосподарською культурою.

Після того, як Роланд записав план тренування, він відклав їх у бік і взяв зі столу інший аркуш паперу.

Другу відьму, з якою він розмовляв, звати Шуцзюань*, вона була найстаршою серед семи відьом, у цьому році їй виповнилося сорок років. 

Це рідкісний вік для відьом. Чим вони старші, то складніше протистояти демонічному поглинанню. Проте почувши опис її здібності, Роланд одразу зрозумів причину, чому Шуцзюань дожила до такого віку.

Її основна здібність – пам’ять, яка має більші можливості, ніж у звичайних людей. Після досягнення повноліття здібність стабілізувалася, тому можна говорити, що вона нічого не забуває. При досягненні повноліття її здібність отримала цікаве відгалуження: вона може відтворити книги, які читала дуже давно. Цю здібність Роланд назвав «Ілюзорною книгою».

Основна здібність діє майже постійно, тому Шуцзюань може спокійно пройти крізь день пробудження. Хоча вона з бідної сім’ї, але для самоучки в неї хороші знання… Ця здібність є великою допомогою в навчанні, особливо зі словами, які потребують багаторазового повторення та чималої практики. Кожного разу, коли вона використовує відгалужену здібність, вся магічна сила в її тілі вичерпується, а час існування ілюзорної книги залежить від магічної сили, що залишилася, зазвичай така книга існувала від чверті години до години.

Очевидно, Шуцзюань – природжена вчителька, якщо в майбутньому буде популяризація освіти, вона зможе повністю домінувати в цій галузі. «Гм… Поки що, – подумав Роланд, – їй не потрібно тренувати здібності, вона майже постійно ними користується. Коли буде час, я можу написати кілька елементарних підручників з математики та фізики, щоб навчити її. Коли прийде відповідна пора, вона зможе сяяти у сфері освіти». 

>>Розділ 98<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Super Star* – не впевнена, що все правильно, але схоже мова йде про пісню з однойменного альбому групи S.H.E.

Шуцзюань* – Сувій.

**А я то думаю, чого Мавка так довго не виходить, а ось в чому справа, вона по всяким китайським романам гуляє.

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є PatreonМожете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати хвилинку по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.