Звільнити цю відьму. Розділ 98

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут, сторінка тут.

Реквізити НБУ для потреб армії тут.

Реквізити НБУ для гуманітарних цілей тут.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 97

Розділ 98. Нові відьми, нові здібності. Частина 2

Третя відьма, Колібрі, була такою ж маленькою, як і її прізвисько. Коли її спитали про здібності, вона була набагато стриманішою за інших відьом. Колібрі тільки цього року досягнула повноліття, на її щоках були симетричні ямочки, що разом з ніжними рисами обличчя та м’яким голосом робило її надзвичайно милою.

Її здібність полягала у тому, що при доторку вона може «полегшувати предмет». За її словами вага предмету може зменшуватися майже до нуля. Після того, як Роланд попросив продемонструвати здібність на його чашці, він побачив, що чашка може вільно ширяти в повітрі, тобто її вага приблизно дорівнювала вазі повітря. Звичайно, в очах людей цієї епохи повітря не має ваги.

Здається, ця здібність також була причиною того, чому Союз Співпраці зміг перетнути Непрохідний Гірський хребет не переймаючись через припаси. За допомогою здібності цієї маленької дівчини, мандруючи можна легко переносити мішки з пшеницею та в’яленою рибою. Таким чином потрібно всього лише кілька людей, щоб переносити велику кількість припасів і речей, що значно зменшувало тиск продуктового забезпечення на групу.

Хоча Колібрі вже досягнула повноліття, її здібність не має ніяких відгалужень. Основну здібність можна використовувати лише при контакті з ціллю, і вона не працює на живих істотах. Що більший об’єкт, то більше потрібно часу для впливу, а також зростає кількість спожитої магічної сили. Однак після впливу здібності – ефект може тривати кілька годин.

Ця здібність здається дуже придатною для транспортної галузі, а також вона має великі перспективи у майбутній війні, проте є багато невідомих елементів, тому потрібно ретельно дослідити цю здібність.

Роланд написав на нижній частині аркуша: використовувати камені різної ваги як предмети для вправ, контролювати використання магічної сили, а також визначити час впливу та тривалість ефекту.

Закінчивши план тренування для трійки, він попросив слуг додати свічник, щоб додати світла в кімнату. Але при цьому мерехтливому оранжево-жовтому вогню свічок, читання і писання втомлювали його очі.

Роланд позіхнув і розгорнув листок з інформацією про четверту відьму.

Четверта відьма мала прізвище, що було рідкістю, її повне ім’я Солоя Зоен, вона походила з купецької родини, що жила у столиці Ґрейкаслу. Вона мала коротке кучеряве каштанове волосся і пару акуратних очей. Крихітне ластовиння, яке розсипалося на її носі, не тільки не псувало її красу, а і додавало неповторної юнацької життєвої сили.

Солої нещодавно виповнилося дев’ятнадцять років, а її здібності доволі особливі. Досягнувши повноліття, вона може вміло малювати людей і події, які бачить або уявляє. Завдяки відгалуженню її здібності «Магічному перу», дівчині не потрібні фарба і папір, щоб писати картини. Вона може створювати малюнки схожі на фотографії.

Є незліченна кількість застосувань для здібності схожої на фотокамеру. Що стосується тренувань, то нехай вона щодня малює по кілька малюнків.

Після цього він взяв наступний папірець.

П’яту відьму звали Луна. Вона жителька крайнього півдня. У неї високий зріст, коричнева шкіра, а її очі та риси обличчя були типовими для піщаників, для жителів півночі вона виглядала доволі екзотично. З її слів виходило, що після пробудження вона могла імітувати голоси тварин, а коли досягнула повноліття, то може красиво і чітко відтворити будь-який звук. Її здібність не має відгалужень.

Роланд назвав її здібність «Оманним звуком», він не міг наразі придумати для чого це пригодиться, а щодо практики… можливо, відтворити рев чи щось таке.

Шостою відьмою, якій ставили питання, була Лілі. Цього року їй виповнилося тільки шістнадцять років. У неї були два хвостики і ніжне, як у ляльки, обличчя. Коли вона побачила Роланда, вираз її обличчя був трохи напруженим. Її здібність не допускала псування продуктів. Пройшов усього рік, як вона пробудилася як відьма, але вона вже була одною з найважливіших сестер Союзу Співпраці. Без здібності, що зберігає свіжіть продуктів, запаси харчів псувалися б під час мандрів. Лілі та Колібрі дбали про зберігання і матеріальне забезпечення Союзу Співпраці.

Щодо того, яким чином ця здібність зберігає свіжіть продуктів, шляхом знищення бактерій чи магія мала якийсь інший спосіб, це ще потрібно перевірити. Роланд вирішив дозволити їй потренуватися з усіма видами м’яса та фруктів, та перевірити витратити магії та найдовший час збереження свіжості.

Він потер занімілу шию і зібрав документи про шістьох відьом у стосик, на столі залишився ще один аркуш.  

Окрім Листочка, був ще один сюрприз, який отримав Роланд.

Сьома відьма: Міюе*.

Вона дуже нервувала, коли зайшла до кабінету, Соловейко деякий час її втішала, а потім коротко пояснила причину цього йому на вухо.

Здібність Міюе вважалася найгіршою в таборі, можна сказати, навіть нікчемною, всі завдання, які їй довіряли, виконувалися руками. Крім того, Хакала не жаліла для неї гострих слів, і це змушувало дівчину тремтіти від страху, що Роланд подумає про неї, як про непотрібну, та вижене з Прикордонного Міста.

Її основна здібність – намагнічувати предмети. До свого повноліття, вона могла намагнічувати тільки металеві предмети, а після досягнення повноліття – вона могла намагнітити будь-який предмет, що потрапив до її рук. Здібність немає відгалужень. Вона повинна торкнутися до цілі, щоб почати намагнічувати і процес дуже повільний. За її словами, щоб намагнітити камінь площею в один фут, потрібно півдня.

Ця здібність справді не дуже корисна для Союзу Співпраці, магніти це не щось нове, кораблі, які плавали між фіордами і континентом, мають компаси, що вказують напрямок. На суші багато об’єктів, і без компасу можна визначити напрямок. Тому для відьом намагнічені предмети навпаки тільки створять неприємності для всіх, наприклад, залізний казан, який Колібрі полегшила своєю здібністю, може полетіти в Міюе, при необережному використанні нею магічних сил, тож Хакала заборонила їй користуватися здібністю в таборі.  

Але для Роланда ця мовчазна дівчина була безцінним подарунком.

І це також було причиною, чому він хотів наспівувати Super Star: чи є влучніші слова, ніж «ти – електрика, ти – світло»?

Магнетизм породжує електрику, електрика – магнетизм. Це знання, які відомі всім трудягам інженерам. Він щиро подякував Фарадею, Гауссу, Амперу і Максвеллу. З електрикою, зі світлом – він може створити ще одне диво на своїм землях.

Відьма, якій заборонили використовувати здібність, все-таки пережила демонічне поглинання. Помітно, що вона тиха і невпевнена у собі, але її воля до життя не є крихкою. Принаймні вона прагне жити сильніше за більшість людей. Роланд потайки був дуже радий, що вона приєдналася до Союзу Співпраці менше року тому, інакше, якби вона провела там більше часу, швидше за все Хакала закопала б її живцем.  

Помахом пера він зазначив, що тренування Міюе в наступні кілька днів полягатимуть у намагнічуванні різних предметів та визначенні співвідношення між споживання магічної сили та тривалістю магнетизму.

З появою сімох відьом, список Роланда збільшився до дванадцяти. Побачивши стільки прикладів, він також отримав загальне уявлення про прояв магії. Традиційна класифікація на бойові та небойові типи нерозумна, Роланд вважає за краще поділяти їх за властивими ознаками. Підводячи риску, основні здібності відьом загалом можна розділити на три категорії.

Перший тип – самозміцнення. Цей тип здібностей дуже рідкісний, поки що до цієї категорії належить тільки Шуцзюань. Божий камінь відплати не вплине на її здібність, яку можна назвати пасивною, навіть якщо вона носитиме божий камінь відплати – то все одно матиме свою дивовижну пам’ять.

Другий тип – виклик. Анна, Соловейко, Нана, Блискавка, Венді, Листочок, Солоя, Луна і Лілі – всі вони входять до цієї категорії. Особливість у тому, що магічну силу можна використовувати за межами тіла, хоча відстань впливу обмежена радіусом у п’ять метрів. Тип виклик у відьом найбільш різноманітний, і саме на нього найбільше впливає божий камінь відплати. Як тільки здібність потрапляє у сферу впливу каменю, будь-який ефект, викликаний магією, зникне. Однак поки сили відьом не заблоковані, результат є постійним і незворотним. 

Третій тип – зачарування. До цієї категорії входять Колібрі та Міюе. Спосіб застосування магічної сили досягається через дотик до цілі, процес зачарування повільний, потребує багато магічної сили і може бути перерваний божим каменем відплати. Однак якщо зачарування завершене, внесені властивості залишають при цілі навіть при дії божого каменю відплати.

Ймовірно, це причина, чому божий камінь відплати не впливає на демонічне поглинання. Він вирішив, що це пов’язано з тим, що божий камінь відплати не впливає на накопичення магії чи внутрішній потік, але впливає на процес вивільнення магічної сили. Іншими словами, він націлений  на клієнтський інтерфейс, а не на внутрішні дані.

Роланд відклав перо і потер очі. Хай там що, у майбутньому він знову буде зайнятий.

>>Розділ 99<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Міюе* – Містичний /  Загадковий місяць

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є PatreonМожете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати хвилинку по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.