Звільнити цю відьму. Розділ 99

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут, сторінка тут.

Реквізити НБУ для потреб армії тут.

Реквізити НБУ для гуманітарних цілей тут.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 98

Розділ 99. Нічні розмови

О цій пізній годині відьми не спали, після низки незгод вони не могли повірити, що принц прийняв їх. І їм дозволили жити у замку, у просторих і зручних кімнатах; невже тут не буде ні кайданів, ні варти?

Венді, мабуть, здогадалася про тривоги сестер. Разом із Соловейком вона скликала всіх до себе в кімнату, відьми вмостилися навколо ліжка і розмовляли, щоб вгамувати емоції.

«Ось так поводиться лідер», – подумала Листочок. Якби це була Хакала, вона ніколи б не була такою турботливою, а навіть якби вона щось помітила, у неї не було часу втішити сестер.

– Сестро Венді, Його Королівська Високість… що ми будемо робити? – несміливо запитала Колібрі. – Наші здібності поступаються і вашим, і сестри Соловейко.

Ці слова відгукнулися в інших сестрах, які дружно кивнули.

Венді всміхнулася:

– Дайте-но подумати, м… Перше, що ви будете робити, це тренувати свої здібності.

– Тренувати здібності? – Солоя вагалася. – Чи можливо, що Його Високість дозволить мені продовжувати малювати?

– Цілком можливо, – Венді погладила Міюе, яка опустила голову, – і тобі теж, хоча Хакала забороняла тобі використовувати свої здібності в таборі, але Його Високість не буде цього робити. Навпаки, він тільки заохочуватиме вас практикуватися, щоб ви опанували власні здібності.

– Моя здібність принесе тільки неприємності моїм сестрам. – Прошепотіла Міюе.

– Її теж потрібно тренувати, – твердо сказала Венді, – це пов’язано з нашим життям і нашою смертю.

– Життя і смерть? – не могла не запитати Листочок.

– Саме так, Його Високість Роланд знайшов спосіб, щоби відьми безпечно провели день пробудження, – сказала Соловейко замість Венді. – Відтепер ми можемо попрощатися з болем демонічного поглинання, а сестри зможуть спокійно зустрічати повноліття.

Всі відьми дивилися на Соловейка широко розплющеними очима. Деякий час вони не могли повірити своїм вухам. Шуцзюань здивовано запитала:

– Це через міс Анну, про яку ти згадувала минулого разу? Але тоді ти сказала, що не знаєш конкретної причини.

– Так, тоді це було всього лише припущення Його Високості, але пізніше день пробудження Нани підтвердив це – вона також не постраждала.

– І цей метод… – Шуцзюань затамувала подих.

– Потрібно витрачати магічну силу щодня, – Соловейко карбувала слово за словом, – у тумані я бачу магічні сили, постійне використання магічної сили збільшує кількість магії, яку може накопичити тіло, і зменшує біль від демонічного поглинання. Коли наближається день пробудження, якщо вся магічна сила буде використана, тоді навряд чи буде шкода для тіла.

– Думаю, кожна з нас це слабко відчувала, – додала Венді. – У дні, коли за нами гналася і полювала церква, ми ховалися в закутках міст, не наважуючись користуватися своїми здібностями. Тому щозими багато сестер залишало нас. Але цього року ми були в таборі у Непрохідних горах, окрім Айрі й Еббі, всі пережили Місяці Демонів.

«Он воно що». – Листочок глибоко вдихнула, вона зіткнулася з демонічним поглинанням у пустці, тривалість процесу була доволі короткою.

– Тобто Свята Гора не в тих нічийних землях…

– Правильно, Свята Гора не є особливим місцем, – кивнула Венді, – це там, де нас можуть прийняти і не вважають відьом посіпаками диявола. Будь-яке місце, де не обмежують здібностей сестер, – це і Свята Гора.

– Венді також попросила у Його Високості Роланда дозволу піти до табору після закінчення Місяців Демонів і розповісти вам усім новини. – Соловейко подивилася на Венді та тихо додала: – Навіть якби ви не знайшли Святу Гору, то могли б добре жити в горах.

– Оскільки тепер усі тут, не потрібно про це згадувати, – Венді всміхнулася і похитала головою. – Тож, незалежно від того потрібні ваші здібності Його Високості чи ні, для вашої безпеки, ви повинні тренувати їх щодня.

– Якщо це ключ до послаблення демонічного поглинання, то чи помітили це інші відьми? – Шуцзюань на мить задумалася і додала: – Ми не перша організація, що збирає відьом разом. Є й інші організації відьом у Королівстві Ченьсі та Королівстві Лансінь, я надіслала їм листи, бажаючи запросити їх разом знайти Святу Гору, але так і не отримала відповіді.

Листочок тихо зітхнула, вона знала, що Шуцзюань дечого не сказала. Відтоді, як Хакала знайшла стародавню книгу в підземних руїнах Східного лісу, вона твердо вела всіх по дорозі пошуків Святої Гори. У той момент Союз Співпраці розпочав свій довгий шлях вигнання, пройшовши майже весь Ґрейкасл. По дорозі вони зустріли багато нових сестер і неменше втратили. Якби вони з самого початку вирішили сховатися у тих руїнах, чи відшукали б вони цей ключ?

– Ми можемо спробувати зв’язатися з відьмами, що переховуються в інших місцях, – сказала Соловейко. – У Його Високості є план, пустивши плітки, він хоче, щоби відьми почули про це віддалене містечко. Якби ми допомогли у цьому, то це, безсумнівно, знизить недовіру інших відьом.

– Але я досі не розумію, з якою метою Його Королівська Високість прийняв нас? – Луна виглядала розгубленою, ця чужоземка з крайнього півдня постраждала більше, ніж інші відьми. Її продали купцям з порту Чиста Вода самі піщаники, а потім перепродали до Королівського міста. Вона була змушена навчатися танцям, придворному етикету та навіть прийомам, щоб догодити чоловікам. Якби її випадково не врятував Союз Співпраці, Луну могли дорого продати герцогу або міністру. Вона досі розмовляє з виразним чужоземним акцентом.

– Можливо, він такий самий, як ті, що хотіли тебе купити, – надула губи Лілі, – чоловіки…

– Не говори дурниць, Лілі, – невдоволено сказала Соловейко, – Його Високість Роланд відрізняється від тих людей. Проживши деякий час тут, ви все зрозумієте.

– Я це вже чудово розумію, – сказала Венді з ніжною усмішкою. – Вже пізно, всім потрібно розійтися по своїм кімнатам та лягти спати. Не хвилюйтеся, навіть якщо ваші здібності зараз не будуть задіяні. Його Високість одного разу сказав, що він хоче, щоб відьми на його території жили нормальним життям. Якщо ви справді хочете знати, що завтра скаже Його Високість, – вона навмисно зробила паузу, – то я гадаю, все почнеться з підписання контракту.

Листочок і Шуцзюань повернулися до своєї кімнати, Шуцзюань недбало зачинила двері:

– Давай теж ляжемо спати.

– Так. – Коли Його Високість раніше розпитував про її здібність, то він влаштував Листочка і Шуцзюань в одній кімнаті. Він сказав, що це тимчасово, в майбутньому в них будуть новенькі одномісні кімнати. Але на її думку в цьому не було потреби, на такому широкому ліжку можуть спати троє людей.

Вона зняла плащ і залізла під ковдру. Невимовна м’якість і комфорт огорнули її тіло. Листочок не втрималася, тихо застогнала і закопалася лицем у подушку. Через довгий час вона тихо спитала:

– Ти звинувачуєш Хакалу?

– … – Шуцзюань легенько зітхнула. – Ніхто не може передбачити майбутнє, щоб вона не робила в кінці, принаймні спочатку вона дуже хотіла знайти дім, де відьми могли б жити спокійно. Тепер про це марно говорити, давай спати, дитино.

Листочок заплющила очі:

– На добраніч.

>>Розділ 100<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є PatreonМожете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати хвилинку по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.