Аніме і манґа українською

Аніме і манґа українською (манга українською). Для всіх любителів/любительок та поціновувачів/поціновувачок список сайтів з українським контентом.

flowers
ua_manga

Перший сайт uanime.org.ua – тут манґа. Читалки нема, але можна завантажити розділи і почитати на комп’ютері. Окрім манґи є цікаві статті, субтитри до аніме (з відео-, аудіофайлами, або без них, тільки субтитри), там ще є шрифти (саме українські), деякі програми, список сайтів і форум для спілкування. Їхня група у Facebook.

ua_anime
ua_manga3

Другий anitube.in.ua – аніме, манґа (відбувається перехід на сайт manga.in.ua). Гадаю, і так ясно. Аніме, новини, читалка для манґи є.

Umanga – можна читати переклади українською манґи, манхви, маньхуа онлайн.

MangaDex – на сайті публікують переклади мальописів різними мовами. Натиснувши на шестерню біля пошуку можна вибрати не тільки мову сайту, а й мову, якою перекладено твори.

Третій сайт Otaku no Sekai – аніме, дорами й манґа українською. А ще займаються перекладами веб-коміксів, кліпів тощо. Аніме, дорами, кліпи можно переглянути на сайті. Веб-комікси і манґу можна завантажити на комп’ютер або читати на MANGA/in/UA.

ua_manga4

Четвертий wilvarin.ucoz.com – тільки манґа, читалки нема, треба завантажувати на комп’ютер. Оновлень давно не було, що прикро.

Список телеграм каналів перекладачів мальописів, створений командою Юманго, тут.

Список телеграм каналів перекладачів аніме тут.

Насолоджуйтесь =)

Мої переклади тут.

Якщо десь помилки, вибачте мені, потім перегляну і виправлю.