Фанфіки українською

Фанфіки українською! Радію, що не тільки я їх пишу. Знайшла декілька сайтів і груп, де можна почитати творчість фанатів тих чи інших творів. Надіюсь, що їх (сайтів, груп, спільнот і фанфіків/ориджиналів) буде більше.

Фанфікшн, фанфік, фік (від англ. Fanfiction або fanfic, fic) – творчість шанувальників за мотивами або на основі літературних творів, аніме, мультфільмів, фільмів, серіалів, коміксів, манґи, відеоігор тощо. До фанфікшну (так і хочеться між літерами ш і н вставити е) також відносять доджінші (додзінсі).

Якщо порівнювати з сайтами, де публікують роботи англійською (і не тільки), то потужного порталу, де були б зосереджені всі види фанатської творчості та ще й українською мовою, нема. Але є два доволі хороших сайти, тому не варто впадати у відчай.

ВЕЛИКА КНИГА ФАНФІКІВ (ВКФ) /Український фанфікшн/ – окрім самих фанфіків і ориджиналів на сайті можна знайти корисну інформацію щодо оформлення шапок своїх творів, залишити в спеціальній темі ідею по якій хотілося б прочитати фанфік або ориджинал.

ФАНФІКИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ (ФУМ) – на сайті є корисна інформація, поради і, звичайно, фанфіки і ориджинали.

З’явився ще один сайт, де можна читати і публікувати фанфіки.

Archive of Our Own – сайт англійською, але тут можна вибирати мову фанфіків. Є твори написані українською. Шукати їх можна по окремим фандомам, або по всім, вибравши українську мову.

Ще один сайт англійською мовою FanFiction, де можна публікувати твори різними мовами.

Фанфіки українською можна знайти на Wattpad і Букнет.

Фанфіки українською – любителям Гаррі Поттера сюди.  Ще у них є група і там можна побачити і почитати багато чого цікавого. Давно не було оновлень.

На сайті uanime є кілька фанфіків. Їх можна знайти в розділі статті, прокрутити вниз – і ось вони.

Кілька фанфіків від Rosava. Фандоми: Гаррі Поттер, Таня Гроттер, Наруто, Skip Beat.

Мої фанфіки українською (і не тільки) за цим посиланням.