Фанфіки українською

Фанфіки українською! Радію, що не тільки я їх пишу. Знайшла декілька сайтів і груп, де можна почитати творчість фанатів тих чи інших творів. Надіюсь, що їх (сайтів, груп, спільнот і фанфіків/ориджиналів) буде більше.

y_b

фанфіки українською

ВЕЛИКА КНИГА ФАНФІКІВ (ВКФ) /Український фанфікшн/ – окрім самих фанфіків і ориджиналів на сайті можна знайти корисну інформацію щодо оформлення шапок своїх творів, залишити в спеціальній темі ідею по якій хотілося б прочитати фанфік або ориджинал. Їхня група.

фанфіки українською

ФАНФІКИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ (ФУМ) – на сайті є корисна інформація, поради і, звичайно, фанфіки і ориджинали. З’явилась сторінка в ukropen.

фанфіки українською фанфіки українською фанфіки українською фанфіки українською

Archive of Our Own – сайт англійською, але тут можна вибирати мову фанфіків. Є твори написані українською. Шукати їх можна по окремим фандомам, або по всім, вибравши українську мову.

Фанфіки українською

Фанфіки українською – любителям Гаррі Поттера сюди.  Ще у них є група і там можна побачити і почитати багато чого цікавого. Давно не було оновлень.

На сайті uanime є кілька фанфіків. Їх можна знайти в розділі статті, прокрутити вниз – і ось вони.

Кілька фанфіків від Rosava. Фандоми: Гаррі Поттер, Таня Гроттер, Наруто, Skip Beat.

Фанфіки українською, Типовий фікрайтер

Група «Типовий фікрайтер» – корисна інформація, можна знайти бету/гаму, є посилання на сайти або на фанфіки. Давно не було оновлень.

Ще є декілька спільнот на diary. Фанфікі на родной мове/Фанфіки рідною мовою – для білоруських і українських фікрайтерів (потрібна реєстрація на diary). Для любителів Хеталії ця спільнота – фанфіки, поради та інше. Любите Бліч? То вам сюди bleachfandom.ua – фанфіки, арти тощо. В останніх двох спільнотах давно не було оновлень.

Мої фанфіки українською (і не тільки) за цим посиланням.