Фантастичні звірі і де їх шукати. Оригінальний сценарій

Назва книги: Фантастичні звірі і де їх шукати. Оригінальний сценарій

Оригінальна назва: Fantastic Beasts and Where to Find Them: The Original Screenplay

Авторка: Джоан Роулінґ

Видавництво: А-ба-ба-га-ла-ма-га

Мова: Українська

Рік видання: 2017

Перекладач: Віктор Морозов

Кількість сторінок: 288

Формат: 135×216 мм

Палітурка: Тверда, Суперобкладинка

Опис: Ньют Скамандер приїздить до Нью-Йорку і губить там зачаровану валізу, повну фантастичних звірів.

Фантастичні звірі і де їх шукати

Фантастичні звірі і де їх шукати – перший сценарій кінофільму прочитаний мною. Зовсім не схоже на звичні для мене фантастичні книги, цікавий досвід.

Фантастичні звірі і де їх шукати

Захотіла я прочитати сценарій після перегляну фільму «Фантастичні звірі і де їх шукати», де Ньют через збіг обставин і свою недбалість губить зачаровану валізу з різними чудернацькими створіннями, а ті не могли не скористатися таким випадком і вирішили прогулятися по Нью-Йорку. А сам Скамандер попадає до рук Тіни Ґольштейн, яка веде чаклуна до МАКОСША. І з цього починається чудернацька історія. Цікаво ж як усе зобразили у сценарії.

Фантастичні звірі і де їх шукати

Гадаю, що книга-сценарій більше сподобається фанатам Гаррі Поттера. Книга з твердою палітуркою і суперобкладинкою, де є гарненький ніфлер. У фільмі цей бешкетник виглядав дуже-дуже колоритно і запам’ятався мені найбільше. Його можна вважати символом першої частини серії «Фантастичні звірі і де їх шукати». Сценарій надруковано на трішки жовтуватому папері, є всілякі графічні вставки між частинами тексту. Крім цього, у книзі наведений словник кінотермінів, відомості про акторський склад і знімальну групу фільму, кілька слів про дизайн книги і про авторку. Сам сценарій займає трохи більше 270 сторінок.

Фантастичні звірі і де їх шукати

За помилки та одруки прошу вибачення, потім перегляну та виправлю.