Первісна. Дорога на Тір Мінеган

Назва: Первісна. Дорога на Тір Мінеган (Сага про Первісну)

Автор:  Олег Авраменко

Опис: Ейрін вер Келлах звичайна принцеса, яка мріяла про подорожі та магію. І мрії залишилися б мріями, та до королівства приїхала відьма з острова Тір Мінеган.

Первісна. Дорога на Тір Мінеган

Знайти хороше українське фентазі складно. Фентазі написане солов’їною є, якщо шукати і шукати вперто. Знаходиться доволі багато книг, щоправда їх не так легко надибати в паперовому варіанті, навіть якщо шукати по інтернет-магазинам, в яких здається можна знайти все. Можна пошукати книгу в електронному варіанті. Але і це не гарантує того, що знайдеться потрібна книга.

Книга «Первісна. Дорога на Тір Мінеган» розповість про Ейрін, принцесу маленького королівства, що донедавна було князівством. Дівчину, що мріє про подорожі та дещо заздрить кузині з чаклунським хистом. Ейрін бажає побачити світ, але розуміє, що це не можливо, бо вона принцеса. Спадкоємиця свого батька. Майбутня королева, котра інші країни зможе побачити тільки при офіційних візитах. Вона не мріє про одруження. Вона марить магією. І її мрії втілюються в реальність.

До королівства прибуває відьма з острову Тір Мінеган, щоб знайти нову сестру. Але цього разу це не немовля, а дівчина-підліток. З особливою Іскрою. Яку бажають отримати вороги.

Окрім Ейрін та її подорожі, розповідь торкнеться одного відьмака, який хоч і знав, що володіє деякими силами, не здогадувався про їхню істину природу. А також – чаклуна, який на свою біду надто рано розтлумачив давнє пророцтво. А ще володаря королівства, де чари заборонені під страхом смерті. І про чорних чаклунів, прислужників Ворога.

У книзі «Первісна. Дорога на Тір Мінеган» зображений унікальний світ зі своїми часовими особливостями. Історією, вірою. Унікальними назвами місяців і днів тижня.

Від роману в мене залишились неоднозначні відчуття, але загалом сподобалось. Гарно написано, хоча назви збивали з пантелику, та трохи звикнувши діло пішло легше. Цікаво, але не захоплює так, щоб з нетерпінням шукати продовження.

Сага про Первісну

Зображення взято з сайту Smashwords. com

За помилки й одруки прошу вибачення, потім перегляну та виправлю.