Чи не так?

Авторка: Silver Raven

Фандом: Джоан Ролінґ «Гаррі Поттер»

Персонажі: Гаррі Поттер, Северус Снейп

Рейтинг: G

Жанри: джен, драма

Попередження: ООС

Дисклеймер: герої не мої – просто взяла погратися

Розмір: драбл

Статус: закінчено

Розміщення на інших ресурсах: пишіть, я не кусаюсь XD

Примітка: належить до серії «Миті, яких не було»

Опис: Він же його ненавидить, чи не так?

Від них тягло кров’ю. По білій шкірі розповзались червоні плями. Одні ще свіжі, другі підсохли і мали ржавий колір.

Насправді їх не було. На його руках жодної плями. Гаррі це знав, але продовжував малювати їх у своїй уяві. Створював картину – і стирав. Не так. Снейп обережний, сліди крові ніколи б так не лягли на цю химерно-білу шкіру. Іноді хлопцю здавалося, що чоловік привид. Таким не справжнім той був. У людей нема такої шкіри, таких очей, такого болю.

Гаррі не дивиться йому у вічі. Він же його ненавидить, чи не так?

Авжеж ненавидить. Поттер чоловіка терпіти не може. Хоче підсунути йому чи то отруту, чи то якесь прокляття в спину кинути. Хоче кричати. Поглянь на мене. Поглянь на мене! Побач мене нарешті…

Не правда. Снейп завжди бачить його. Не Джеймса, не Лілі. Його. З першої зустрічі, з першого погляду. Не героя, не Золотого хлопчика. Його, самотнього, без землі під ногами, того, хто пливе за течією.

Гаррі боїться дивитись чоловіку в очі. Учня трясе тільки від думки про це. Він же його ненавидить, чи не так? Поттер знає відповідь, але ніколи – ніколи! – не скаже вголос. Буде дивитись на руки Снейпа, вигадувати про кров – та про що завгодно! – лиш би не бачити чорних озер до краю повних невимовного болю. Який росте день за днем.

До канікул ще місяць. Гаррі потерпить. А потім сьомий курс – і він закінчить навчання. Не буде сутичок з Мелфоєм, суперечок з Герміоною через порушення шкільних правил, останніх теж не буде. І Снейпа. Ні в цьому кабінеті, ні в коридорах, ні в кімнатах. Ні в школі, ні за її межами. Його не буде.

Гаррі знає. По очах бачить. По тих чорних озерах болю. І він його ненавидить. До скреготу зубами, до крику. Він ненавидить цей погляд. Бо у нього такий же. Приречений.


Серія “Миті, яких не було”, а також інші фанфіки й ориджинали можна подивитися тут.

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і Buymeacoffee. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.