Не в цьому житті

Авторка: Silver Raven

Бета: нема

Фандом: Джоан Ролінґ «Гаррі Поттер»

Персонажі: Северус Снейп, Сиріус Блек

Рейтинг: G

Жанри: POV, AU, натяки на драму

Попередження: ООС

Дисклеймер: я не я, герої не мої – просто взяла погратися

Розмір: драбл

Статус: закінчено

Публікація на сторонніх ресурсах: питайте, я не кусаюсь

Примітка: належить до серії «Миті, яких не було»

Опис: Ми – як монета, один бік білий, а другий – чорний.

Сиріус Блек (?) і Северус Снейп

Зображення знайдено в Інтернеті

У бібліотеці не страшно. Це зона миру. Ми не чіпаємо один одного, просто дивимося, відстежуємо рухи, слухаємо слова, які жоден з нас так і не скаже.

У бібліотеці тихо. І ми мовчимо. Підтримуємо цю традицію. Наші вуста склеєні, заціпенілі. Ніхто не зронить і звука. Тільки не тут.

У нас з ним однакові смаки, хоча здається, що це неможливо. Талановитий гравець у квідич і підземний пацюк, який думає тільки про зілля. Нічого схожого. Абсолютно. Хіба може бути інакше? Він бере ті самі книги, що беру я. Читає їх, веде пальцями по ілюстраціях, зачарований грацією створінь, які рухаються там. Художні твори захоплюють його так само сильно, як і мене. Він навіть вивчає довідники, що я беру для додаткових робіт. Хоча зілля і настоянки для нього зрозумілі тільки в одному випадку: як підірвати кабінет. У цьому він –  талант.

Я не люблю квідич. Але читаю ті книги, що він бере. Гортаю їх, і в мене аж дух захоплює просто від уявлення, як це швидко, високо і дещо моторошно. Я знаю, що він мріє стати аврором. І всі матеріали, які стосуються цього, уважно вивчаю. Я даю йому підказки, бо з такими знаннями настоянок у нього ні найменшого шансу втілити свою мрію в реальність.

Ми ніколи не говоримо тих слів, які хочемо. Це неможливо. Ми – вороги. Ми маємо ненавидіти один одного. І ми це робимо, варто тільки покинути бібліотеку. За її дверима весь світ змінюється. Повертається ненависть, презирство і глузування.

Ми могли б стати друзями, та не в цьому житті.

Він стане аврором, а я… я буду стояти по інший бік.

Інші тексти з серії “Миті, яких не було”:

“Нещасний випадок” – тут.

“Біда не в тім…” – тут.

“Просто вигадки” – тут.

“Чи не так?” – тут.

“Танець” – тут.

“Несподіванка” – тут.

“Обачність” – тут.

“Підготовка до весілля” – тут.