Несподіванка

Авторка: Silver Raven

Фандом: Джоан Ролінґ «Гаррі Поттер»

Персонажі: Северус Снейп, Джеймс Поттер, Сиріус Блек

Рейтинг: PG-13

Жанри: фентазі, слеш (яой)

Попередження: OOC

Дисклеймер: герої книги мені не належать, я ними пограюсь і поверну на місце

Статус: закінчено

Розміщення на інших ресурсах: пишіть, там розберемося

Примітка: належить до серії «Миті, яких не було»

Опис: Маленький сюрприз для Снейпа

Увага: Даний текст може містити нецензурну лексику, сцени насильства, натяки і/або описання одностатевих зв’язків та інших недитячих стосунків. Ви попередженні й усвідомлюєте, що робите, коли читаєте його.

Зображення взято з dj “The World”

Шістнадцятилітній Северус терпіти не міг відпрацьовувати покарання після уроків. Особливо якщо воно дане професоркою Макґонеґел. А помічниками в цій нелегкій справі стали Поттер і Блек. Та нічого не вдіяти і, скриплячи зубами, він продовжував розбирати речі в одній із кімнат не користуючись магією. Палички у них забрали. І це єдина втіха на даний момент.

Допомоги від Поттера і Блека ніякої. Вони більше сміялись, ніж працювали. Снейп махнув на них рукою: хай вже так, а не дістають його. Він потягнувся за ящиком, що стояв на шафі, та, знявши його, випустив хмару пилу. Северус закашляв, опустивши скриньку і випадково стукнувши плечем шафу. Щось упало йому наголову. Якась матерія. Вона була колись білою, та стала сірою від пилу.

Блек зареготав.

– О, замовкни, – роздратовано мовив слизеринец, потягнувшись зняти з голови тканину. Але його руки перехопили. – Поттере, що ти робиш? – здивувався представник срібно-зелених.

Той широко всміхнувся, і серце Северуса тьохнуло в грудях. Джеймс Поттер наблизився до нього – і поцілував. Усього секунда. Ґрифіндорець одступив назад, і за мить отримав по пиці від розлюченого Снейпа, що, недобре зиркнувши на Блека, вилетів з кімнати чорною блискавкою.

– Джеймсе, що це було? – спитав Сиріус, повернувши свою щелепу на місце.

– Здається, мені сказали «ні». – Відповів той, хитро посміхаючись.

Если вы найдете ошибку выделите ее и нажмите Shift + Enter или Кликните сюда чтобы отправить нам уведомление.

Залишити відповідь